34 Comiesięczny Przegląd Malarski - Październik 2012

Motywacji nigdy za wiele, dołącz już dziś!

Moderatorzy: Darlark, Konradussss, Koshara, TonyStark, Kevin, Mnil, PawelPawel

Awatar użytkownika
Misio333
Bębniarz z głębin

16 lis 2012, 19:02

Jak dla mnie zbyt jaskrawy w niektórych elementach :) bardzo fajna podstawka
Wczoraj wieczór myślałem o ratowaniu świata.[...] Dziś rano o ratowaniu ludzkości. Ale cóż, trzeba mierzyć siły na zamiary. I ratować to, co można.

Zapraszam na mojego WIPa.

http://www.mitril.pl/forum/viewtopic.php?t=12344
Awatar użytkownika
KedzioR_vo
Salah Ad Din

17 lis 2012, 17:59

BaRti, figsy zapowiadają się fajnie. Bardziej brązowy niż stalowy kolor kolczug u Black Guardów jest ciekawym rozwiązaniem :)
Co do Chaośnika, to czekam na dalszy rozwój. Tylko powiedz mi, proszę, co to za dziw jest na podstawce - kabel elektryczny z owijką? Gumowy wąż?
Bo nie chcę słyszeć / czytać, że to drut kolczasty :roll:

Nie znoszę tego g :P
Można takie pikne druty kupić, robione przez profesjonalne firmy, a nie takiej szmiry używać.
Wybacz ostrą reakcję, ale mnie krew zalewa, jak ładne figsy są psute takimi śmieciami. Nawet Bohun se uwłacza w ten sposób :P

PozdRawiam
UWAGA!
Czytanie bez zrozumienia może prowadzić do trwałych uszkodzeń samooceny i ośmieszenia.
Nie ryzykuj - skontaktuj się ze słownikiem lub polonistą.
Wojtek
Strażnik wyschniętej studni

18 lis 2012, 17:08

Dobra panowie odrabiam zaległości zgłoszenie gotowe. Biorę się za Gondor z pełnego kopyta :)

Obrazek
Gdyby ktoś chciał pograć w LOL'a to zapraszam:) link do gry:) http://signup.leagueoflegends.com/?ref= ... 6340089047
Awatar użytkownika
Alfredum Potus
Bębniarz z głębin

29 lis 2012, 18:19

Wreszcie mogę wrzucić zdjęcia moich wypocin. Szczerze to nie zabardzo lubię malować orków :balrog: , ale kiedyś trzeba skończyc to co się zaczeło. Nie moglem wcześniej zrobić zdjęc bo mój bracisze zgubił kabel do ładowarki aparatu więc przepraszam za spóźnienie.
Obrazek
Obrazek

Dodano po 1 minucie 54 sekundach:

Niestety zdjęcia robiłem przy sztucznym świetle i bez statywu więc jakość jest jaka jest :oops:
Awatar użytkownika
Barti
Redaktor

01 gru 2012, 10:47

Gratki dla tych, co ukończyli już pracę. Alfredum Potus - sprytnie, ale gdzie piąty model? :P :lol: :twisted:

Ja jeszcze się męczę, ale tak:

Black Guardsi z głowy (a raczej ich pierwsza grupa, bo drugie tyle czeka w kolejce):

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Chaos przed tygodniem prezentował się tak:

Obrazek

Dziś już jest nieco lepiej - kultysta prawie ukończony, może uda mi się dziś jeszcze pstryknąć fotki i będzie mały update.

No i jeszcze focus na pierszego z Wybrańców:

Obrazek

Został backpack, parę rzeczy do poprawki, no i zastanawiam się czy spróbować pobawić się z suchymi pigmentami...
Uncertain the future is...
Awatar użytkownika
Alfredum Potus
Bębniarz z głębin

01 gru 2012, 10:59

Barti pisze:Alfredum Potus - sprytnie, ale gdzie piąty model?
Kurcze, a miałem nadzieje że nikt jakoś nie zainteresował się 5 modelem :roll:
Niestety musi iść do DOT'a bo używalem do niego mokrej palety i zbyt długo mieszałem farbę w jednym miejscu przez co wiurki dostały się na model. Nie wiem czy szzybko wrucę do tej figurki, bo jest mało ciekawa :balrog: .
Awatar użytkownika
Barti
Redaktor

01 gru 2012, 11:02

KedzioR_vo pisze:Tylko powiedz mi, proszę, co to za dziw jest na podstawce - kabel elektryczny z owijką? Gumowy wąż?
Bo nie chcę słyszeć / czytać, że to drut kolczasty :roll:
A-ha. zapomniałbym o najważniejszym. Drut na podstawce to jakieś bliżej niesprecyzowane postapokaliptyczne ustrojstwo :P Przyznam, że drut kolczasty przyszedł mi do głowy jak wykopałem z pudełka ten drucik, ale na drut kolczasty to to kompletnie nie wygląda. Co nie zmienia faktu, że mi się podoba ;)
Awatar użytkownika
Micho

07 gru 2012, 18:18

Awatar użytkownika
Barti
Redaktor

07 gru 2012, 23:00

Plecy niezaliczone - zgłaszałeś pięciu, wklejasz trzech, w dodatku jeden jest murzynem.... ;) Malować, a nie kombinować :mrgreen:

Dodano po 4 godzinach 19 minutach 21 sekundach:

A u mnie finisz - postaram się w niedzielę zrobić fotkę przy świetle dziennym. Na razie jednak fotka robiona przed chwilą:

Obrazek
Awatar użytkownika
Micho

08 gru 2012, 17:02

Czy ja coś kombinuję?
Wklejam to co mam
Są to nie dokończone modele
Awatar użytkownika
Barti
Redaktor

08 gru 2012, 22:45

Spoko, spoko - mam nadzieję że nie chowasz urazy. Elfiaki prezentują się całkiem OK, choć płaszczom jeszcze delikatny highlight by się moim zdaniem przydał. Czekam na kolejne zdjęcia z postępu prac.
Awatar użytkownika
Micho

09 gru 2012, 15:06

Nie chcę, żeby wyglądali zbyt plastikowo. Mają sprawiać wrażenie jakby się gdzieś w lesie chowali.

Cała armia będzie mieć takie płaszcze :
błękit rzeki,
zieleń liści,
szarość kamienia.
Takie nawiązanie do książki, tylko ten szary trochę za jasny wyszedł.

Zablokowany