Bohaterski ruch

Batman, Spiderman, Punisher, Blade i inne takie...

Moderatorzy: Darlark, Konradussss, Thein, Koshara, TonyStark, Kevin, Mnil

Awatar użytkownika
Ryś
Strażnik wyschniętej studni

31 maja 2013, 9:40

Musisz się ruszyć bohaterem jako pierwszym
Once the Hero has completed his move, those affected models may also move
Samozwańczy Hetman Autonomii Pomorskiej
Awatar użytkownika
TonyStark
Redaktor

31 maja 2013, 9:58

Wygląda to tak jak w podręczniku jest napisane. Jeśli przy deklarowaniu heroicznego marszu ,dany model jest w zasięgu haroiku ,musi on zakończyć w 6'' oraz nie może szarżować.

Taki myk możesz wykonać tylko bohaterem. Czyli deklaruje on marsz,ale rusza się tylko on na ,przykładowe 9'' :) a reszta idzie 6'' i może szarżować, nie musi też kończyć w 6'' od bohatera.
Wszystkich graczy z Krakowa zapraszam do naszej grupy na Facebooku! -->LotR w Krakowie<--
Awatar użytkownika
Jacek
Sztygar bazarkowy

31 maja 2013, 10:05

Dziękuję za odpowiedzi, błędnie zinterpretowałem zapis.
Berek123
Treser wargów

24 mar 2014, 17:20

Witam, wiem że było to wałkowane już tutaj ale chciałem się upewnić
Ja mam pierwszeństwo. Jeśli przeciwnik robi powiedzmy trzy heroiczne ruchy i ja kontruje dwoma, to oboje mamy po jednej kości. i w tym momencie, jezeli on wygra (on kulnie 4 oczka, ja 2 np.), to najpierw on robi swoimi trzema heroiki, potem ja swoimi dwoma, potem ja dokańczam ruch, a potem on dokancza ruch, tak?
Awatar użytkownika
Fenomen
Bębniarz z głębin

30 wrz 2014, 8:48

Wydaje mi się, że najpierw wygrany robi heroika pierwszym bohem, potem robisz heroika swoim i tak na zmianę ;) Poprawcie mnie jeżeli się mylę ;)
Z popiołów strzelą znów ogniska
I mrok rozświetlą błyskawice.
Złamany miecz swą moc odzyska,
Król – tułacz wróci na stolicę.
Awatar użytkownika
DrJurek
Plugawy Szaman

12 mar 2015, 16:25

Robimy heroiczny ruch Nazgulem z 1 punktem woli. Mierzymy wokół niego 6" (czyli modele które porusza się razem z nim). Ruszamy Nazgiem i zagrywamy czar z ostatniej woli. Nie mamy woli więc Nazgul się rozpływa - co z bohaterskim ruchem? Czy modele muszą skończyć w 6 calach od miejsca gdzie ostatnio był nazgul? Czy bohaterski ruch przepada?
Więc mówisz , że nie czitujesz , ale po dwóch turach Twoje Krasnoludy są w połowie pola bitwy ?
Interesujące.

sprzedam :
http://www.mitril.pl/forum/viewtopic.php?t=17888#417507
erysman
Bębniarz z głębin

17 maja 2015, 9:45

Witam, w jaki sposób heroiczny marsz wpływa na ograniczenie dystansu, jaki maksymalnie mogą przejść łucznicy, aby móc oddać strzał w danej turze?
Przy okazji, czy heroiczne celowanie pozwala na powtórzenie każdego kolejnego rzutu In the Way (gdyby cel był lekko zasłonięty przez kilka przeszkód), czy tylko jednego?
Pozdrawiam, erysman
Awatar użytkownika
FishPriest
Opiekun Balroga

17 maja 2015, 12:15

6" normalnego ruchu + 3" heroicznego marszu i całość dzielisz przez 2 (oraz odejmujesz inne modyfikatory jak ruch kawalerii w lesie etc.).

Wydaje mi się, że wszystkie In The Way, ale nie mam 100% pewności (zwyczajnie się z tym nie spotkałem).
Wszystkich graczy z Łodzi zapraszam tutaj

ODPOWIEDZ