Zielonogórski klub Ludy Śródziemia

Moderatorzy: Konradussss, Koshara, TonyStark, Mnil, PawelPawel, Ismaril

Awatar użytkownika
Borym
Czyściciel klatek Trolli

03 gru 2008, 17:14

Od 24 stycznia 2008 roku istnieje w tym cudownym mieście jakim jest Zielona Góra klub gier bitewnych Ludy Śródziemia. Liczy 10 członków, ale nabór jest otwarty bez przerwy, więc następny możesz być TY!!! Z początku klub ten był wyłącznie klubem LotR'a lecz z czasem wprowadzaliśmy nowe systemy. Obecnie gramy we wszystkie systemy od GW (LotR, W40k, WFB oraz Mordheim), a dodatkowo co tydzień gramy także w D&D. Dosyć aktywnie organizujemy turnieje LotR'a. W przeciągu ostatniego roku zorganizowaliśmy 5 turniejów lokalnych. Co miesiąc w klubie odbywają się zebrania. Sędziowie danego systemu uczą nowych graczy oraz organizują różnego rodzaju nauki zasad, itp. Zapraszam wszystkich do członkostwa w klubie. Wszelkie pytania możecie zadawać tu, lub na forum klubu - www.ludysrodziemia.mojeforum.net :) Zapraszam także do odwiedzania strony klubu - www.ludy-srodziemia.prv.pl 8)
Zielonogórski klub gier bitewnych Ludy Śródziemia!!!

www.ludy-srodziemia.prv.pl

www.ludysrodziemia.mojeforum.net
Awatar użytkownika
Skyman
Płomień z Udunu

02 lip 2009, 0:33

Wyczytałem na forum klubowym o turnieju dnia 1 sierpnia 2009. Tutaj bardziej do Boryma kieruję - jeżeli "góra" się zgodzi to przyszedłbym z aparatem i zmontował później fotorelację dla Mitril'a. Co Ty/wy na to?

Ogółem do gry się nie pcham. Do 1 sierpnia zdążyłbym wymalować 550pkt, ale nie ma sensu.. od roku nie grałem w SBG. Kiedy jakiś WotR ruszy? :D
Pozdrawiam,
» Sky~
Awatar użytkownika
Borym
Czyściciel klatek Trolli

02 lip 2009, 20:50

Fotorelację, czemu nie. U nas masa wiary nie przyjeżdża, zwykle jakiś 10 osób, teraz specjalnie nie za duży format, żeby więcej osób z Żar przyjechało. Tak myślę, że full osób może będzie, bo z Levelu zmieszczą się 4 blaty, co daje 6 stanowisk, co daje 13 graczy (w tym jeden pauzujący). Chodź nie chcę się przeliczyć więc nic nie mówię. Tak czy owak, jasne możesz przyjeżdżać i robić fotorelację, powiem nawet więcej było by miło :wink:

CO do turniejów WotRa to nie mam bladego pojęcia. Ja właśnie jeszcze w wakacje, nim zacznie się rok szkolny i będę miał 0 czasu na bitewniaki, chciałem poznać zady WotRa i może stworzyć sobie armię. Nim doszło by do turnieju to wcześniej jeszcze jakieś bitwy z nauką gry, pokazówki i tego typu pierdoły, aby poznali wszyscy chociaż po części zasady. Dlatego na razie powiem tylko, że nie prędko pewno.
Zielonogórski klub gier bitewnych Ludy Śródziemia!!!

www.ludy-srodziemia.prv.pl

www.ludysrodziemia.mojeforum.net
Awatar użytkownika
Skyman
Płomień z Udunu

03 lip 2009, 10:04

Ok, w takim razie postaram się przybyć. Mało, nie mało; ważne że ktoś przyjdzie i powoli się coś rozkręca w tych rejonach.

Powoli mógłbyś ludzi prowadzać w zamiary WotR, kusić na zakup większej ilości figurek ;) Można by poszukać sponsorów, którzy ułatwiliby to zbieranie; nagrody w postaci boxu do wyboru (wszystkie kosztują tyle samo, a nie każdy jest potrzebny danemu graczowi). Ale to raczej trudniejsza rzecz, więc zostawiam Tobie ;)
W każdym bądź razie; trzeba ruszać, oj trzeba. Z chęcią mogę jakoś pomóc w reklamie WotR na naszym terenie, zwłaszcza że za rok prawdopodobnie będę już grać na ziemi dolnośląskiej, więc może jeszcze tutaj w czymś pomogę ;)
Pozdrawiam,
» Sky~
Awatar użytkownika
Khazad
Mistrz zardzewiałych zbroi

01 sie 2009, 19:07

Witam.
Jako ośrodek możecie wystawić delegata do Listy Graczy. Delegat reprezentuje Was w Lidze i jest wkładem ośrodka w funkcjonowanie Ligi. Lista Graczy może składać wnioski co do zmian regulaminu Ligi Ogólnopolskiej, wprowadzania zmian z Listach armii, posiada także prawo wetowania głosowań Listy Sędziowskiej i jest odpowiedzialna za wybór Listy Sędziowskiej. Zachęcam do wystawienia swojego kandydata, jednak dobrze zastanówcie się nad wyborem.

Pozdrawiam,
Khazad
Awatar użytkownika
Jakubikk
Strażnik wyschniętej studni

09 lip 2016, 22:23

Ktoś jeszce z grających w Lotra w Zielonej górze żyje ? Bo przyjeżdzam na 2 tygodnie i mógłbym coś pograć ;)
Klimatycznie jest wygrywać :)

ODPOWIEDZ