"Jestem wesoły Romek..." - przedstaw się

Nie bądź anonimowy, przedstaw się.

Moderatorzy: Darlark, Konradussss, Barti, Thein, Koshara, TonyStark, Kevin, Mnil

Awatar użytkownika
trzeciwymiar
Czyściciel klatek Trolli

08 mar 2018, 11:07

Mam na imię wesoły Zdzich. Lubię to co dokładnie wy i nie zmienia sie to nie od dziś.
Wiele rzeczy wyrzucilibyśmy, gdyby nie obawa, że inni mogą je podnieść.
Awatar użytkownika
Mazi
Mistrz zardzewiałych zbroi

26 mar 2018, 15:39

Witajcie, minęło tyle czasu że wypadało by się przedstawić ;)
Mam na imię Adam (błagam nie mówcie mi po imieniu) i pochodzę z Rzeszowa (to tam gdzieś na Ukrainie po zachodniej części :P). Z braku czasu musiałem odłożyć moje zamiłowania do gier bitewnych, a moje krasnoludy po wielu latach fascynujących wojażach, złożyć w stan spoczynku. Jednak nadszedł ten czas powrotu, jak to mawiał jeden z hobbitów "Myślę, że jestem gotowy na kolejną przygodę" ;)
Obecnie mieszkam w Poznaniu i chętnie rozruszam kości (nie tylko te w ciele), a szczególnie liczę na odświeżenie zasad gry, aby być gotowy na urodziny Mitrila, bo inaczej @Kat ciężko mnie pobije. A on wie jak bić by nie zostawiać śladów :roll:
Pozdrawiam i cieszę się że Mitril wciąż działa :D
LotR - jeśli nie widać różnicy to po co grać w Battle'a
Awatar użytkownika
Kat
Poskramiacz pająków

26 mar 2018, 20:20

Kocham to:*
Wojownik "Zachodniej Ukrainy"
olopoza
Czyściciel klatek Trolli

31 mar 2018, 19:43

Cześć, jestem Olek.
Figurki lotr trzymałem gdzieś w szefie od czasów gimnazjum teraz grubo po studiach dorobiłem się gabloty i postanowiłem wystawić w niej figurki. OD tego patrzenia nabrała mnie ochota do grania, ale zasady się grubo pozmieniały i może ktoś z Wrocławia ma ochotę przypomnieć mi zasady.
Mam tego całkiem sporo 268 modeli ( leśne & galahdrimwie, trochę wysokich, stare krasnale, ze zła sporo isengardu i troche mordoru, plus jakieś randomy).
*Slay
Strażnik wyschniętej studni

31 mar 2018, 21:58

Hej, napisz proszę do mnie :)

Zajmuję się organizacją turniejów we Wrocku i z chęcią pomogę :)
Slay's Studio zaprasza z zamówieniami na malowanie/rzeźbę :)

https://www.facebook.com/slaysstudio

Pozdrawiam
Kamil :)
Awatar użytkownika
Mugorim
Czyściciel klatek Trolli

02 maja 2018, 13:22

Witam Wszystkich,

Jestem prawie 40-letnim fanem Śródziemia.
Po laaaatach postanowiłem wrócić do figurek.
Jestem z okolic Warszawy.
Awatar użytkownika
Barti
Redaktor

02 maja 2018, 18:02

Młodziak ;) Witaj na Forum. Fajny ten Twój awatar.

Jakbyś chciał się bardziej na figurki nakręcić, wpadnij na Urodziny Mitrila:

http://www.mitril.pl/forum/viewtopic.ph ... 95&start=0

nawet w roli widza :)
Uncertain the future is...
Andre
Czyściciel klatek Trolli

23 maja 2018, 7:05

Hej. Nazywam się Andrzej i jestem z Nowego Targu, skończyłem studia i w tej chwili jestem na stażu.
Nie grałem nigdy w LOTR ( ale mam kilka lat grania [z przerwami] i zbierania WH40K Tau ). Ostatnio jednak coś we mnie pękło i zamówiłem ( z zamiarem czysto kolekcjonerskim) 3 boxy z LOTRA, każdy z innej nacji. Zauważyłem jednak, że ostatnio wyszło coś takiego jak Battle Companies i w to bym bardzo chętnie pograł, bo z Władcy podoba mi się większość nacji i nie mógłbym się zdecydować na jedną, a tak to niskim kosztem mogę zbierać praktycznie wszystkie ( gra ktoś w ogóle w ten format? Bo na forum widzę pustawo w tym temacie). W każdym razie, jestem bardzo miło zaskoczony tą stroną i forum, tak samo jak odkryciem, że było tutaj bardzo aktywne podforum z graczami z mojego miasta! Przepraszam za takie przedłużanie i na koniec jeszcze wszystkich pozdrowię i kiedy tylko do mnie dotrą figsy, na pewno stanę się tutaj aktywniejszy :)
LoneWolf
Mistrz zardzewiałych zbroi

02 cze 2018, 20:38

Andre pisze:
23 maja 2018, 7:05
Hej. Nazywam się Andrzej i jestem z Nowego Targu, skończyłem studia i w tej chwili jestem na stażu.
Nie grałem nigdy w LOTR ( ale mam kilka lat grania [z przerwami] i zbierania WH40K Tau ). Ostatnio jednak coś we mnie pękło i zamówiłem ( z zamiarem czysto kolekcjonerskim) 3 boxy z LOTRA, każdy z innej nacji. Zauważyłem jednak, że ostatnio wyszło coś takiego jak Battle Companies i w to bym bardzo chętnie pograł, bo z Władcy podoba mi się większość nacji i nie mógłbym się zdecydować na jedną, a tak to niskim kosztem mogę zbierać praktycznie wszystkie ( gra ktoś w ogóle w ten format? Bo na forum widzę pustawo w tym temacie). W każdym razie, jestem bardzo miło zaskoczony tą stroną i forum, tak samo jak odkryciem, że było tutaj bardzo aktywne podforum z graczami z mojego miasta! Przepraszam za takie przedłużanie i na koniec jeszcze wszystkich pozdrowię i kiedy tylko do mnie dotrą figsy, na pewno stanę się tutaj aktywniejszy :)
W Krakowie czasem gramy w BC.
Awatar użytkownika
snide
Czyściciel klatek Trolli

11 cze 2018, 10:10

Cześć, jestem Asia. LOTRem interesowałam się jeszcze za czasów forum Śródziemia i Twierdzy Lotr. Wspominam je z wielkim sentymentem. To tam stawiałam pierwsze forumowe kroki. Klimat strasznie mnie ujął, jednocześnie kształtując moje wyobrażenie, jak powinna wyglądać dyskusja w internecie oraz dzielenie się wspólną pasją, czego nieustannie poszukuję. Niestety, bezskutecznie.
Pomimo wyprzedania wszystkich figurek i zainteresowania się tematem obuwia sportowego, które przerodziło się w kolekcjonerstwo, gdzieś cały czas chodzi mi po głowie ponowne wciągnięcie się w temat bitewniaka.
Mitrila śledzę od kilku lat i cieszę się, że przybrał nowy format. Chociaż stara szata graficzna zawsze będzie budziła mój sentyment.
ZawiszaMiko
Treser wargów

11 cze 2018, 10:22

snide pisze:
Klimat strasznie mnie ujął, jednocześnie kształtując moje wyobrażenie, jak powinna wyglądać dyskusja w internecie oraz dzielenie się wspólną pasją, czego nieustannie poszukuję. Niestety, bezskutecznie.
Pomimo wyprzedania wszystkich figurek i zainteresowania się tematem obuwia sportowego, które przerodziło się w kolekcjonerstwo (...)
Cóż, być może w polski internet nie jest jeszcze gotowy na stworzenie prężnie działającego forum dla fandomu obuwia sportowego :P

Propsuję za nietypową (i nietanią pewnie) pasję.
Awatar użytkownika
snide
Czyściciel klatek Trolli

11 cze 2018, 10:33

Dzięki. BTW kiedyś wydawało mi się, że 25 zł za gazetę z figurką to dużo. Ciekawe jak zmienia się perspektywa ;)
ZawiszaMiko pisze:
11 cze 2018, 10:22
snide pisze:
Klimat strasznie mnie ujął, jednocześnie kształtując moje wyobrażenie, jak powinna wyglądać dyskusja w internecie oraz dzielenie się wspólną pasją, czego nieustannie poszukuję. Niestety, bezskutecznie.
Pomimo wyprzedania wszystkich figurek i zainteresowania się tematem obuwia sportowego, które przerodziło się w kolekcjonerstwo (...)
Cóż, być może w polski internet nie jest jeszcze gotowy na stworzenie prężnie działającego forum dla fandomu obuwia sportowego :P
[...]
Z pewnością, czego nie potrafię odżałować. Niemniej, cieszę się, że takie miejsca jak Mitril istnieją i dają na chwilę odpocząć od internetowego szumu.
ZawiszaMiko
Treser wargów

11 cze 2018, 10:41

snide pisze:
Dzięki. BTW kiedyś wydawało mi się, że 25 zł za gazetę z figurką to dużo. Ciekawe jak zmienia się perspektywa ;)
Inflacja ;)
Awatar użytkownika
snide
Czyściciel klatek Trolli

12 cze 2018, 12:09

ZawiszaMiko pisze:
11 cze 2018, 10:41
snide pisze:
Inflacja ;)
prędzej przeskoczenie z dzieciństwa w dorosłość. będąc nastolatką 50 zł było dla mnie zawrotną kwotą. dziś, za około 200 zł kupuję nową parę butów i często jest to bardzo okazyjna cena (skupiam się na starszych wydaniach, których ceny potrafią sięgnąć kosmosu)

ODPOWIEDZ