"Jestem wesoły Romek..." - przedstaw się

Nie bądź anonimowy, przedstaw się.

Moderatorzy: Darlark, Konradussss, Barti, Thein, Koshara, TonyStark, Kevin, Mnil

Awatar użytkownika
trzeciwymiar
Czyściciel klatek Trolli

08 mar 2018, 11:07

Mam na imię wesoły Zdzich. Lubię to co dokładnie wy i nie zmienia sie to nie od dziś.
Wiele rzeczy wyrzucilibyśmy, gdyby nie obawa, że inni mogą je podnieść.
Awatar użytkownika
Mazi
Mistrz zardzewiałych zbroi

26 mar 2018, 15:39

Witajcie, minęło tyle czasu że wypadało by się przedstawić ;)
Mam na imię Adam (błagam nie mówcie mi po imieniu) i pochodzę z Rzeszowa (to tam gdzieś na Ukrainie po zachodniej części :P). Z braku czasu musiałem odłożyć moje zamiłowania do gier bitewnych, a moje krasnoludy po wielu latach fascynujących wojażach, złożyć w stan spoczynku. Jednak nadszedł ten czas powrotu, jak to mawiał jeden z hobbitów "Myślę, że jestem gotowy na kolejną przygodę" ;)
Obecnie mieszkam w Poznaniu i chętnie rozruszam kości (nie tylko te w ciele), a szczególnie liczę na odświeżenie zasad gry, aby być gotowy na urodziny Mitrila, bo inaczej @Kat ciężko mnie pobije. A on wie jak bić by nie zostawiać śladów :roll:
Pozdrawiam i cieszę się że Mitril wciąż działa :D
LotR - jeśli nie widać różnicy to po co grać w Battle'a
Awatar użytkownika
Kat
Poskramiacz pająków

26 mar 2018, 20:20

Kocham to:*
Wojownik "Zachodniej Ukrainy"
olopoza
Czyściciel klatek Trolli

31 mar 2018, 19:43

Cześć, jestem Olek.
Figurki lotr trzymałem gdzieś w szefie od czasów gimnazjum teraz grubo po studiach dorobiłem się gabloty i postanowiłem wystawić w niej figurki. OD tego patrzenia nabrała mnie ochota do grania, ale zasady się grubo pozmieniały i może ktoś z Wrocławia ma ochotę przypomnieć mi zasady.
Mam tego całkiem sporo 268 modeli ( leśne & galahdrimwie, trochę wysokich, stare krasnale, ze zła sporo isengardu i troche mordoru, plus jakieś randomy).
*Slay
Strażnik wyschniętej studni

31 mar 2018, 21:58

Hej, napisz proszę do mnie :)

Zajmuję się organizacją turniejów we Wrocku i z chęcią pomogę :)
Slay's Studio zaprasza z zamówieniami na malowanie/rzeźbę :)

https://www.facebook.com/slaysstudio

Pozdrawiam
Kamil :)
Awatar użytkownika
Mugorim
Czyściciel klatek Trolli

02 maja 2018, 13:22

Witam Wszystkich,

Jestem prawie 40-letnim fanem Śródziemia.
Po laaaatach postanowiłem wrócić do figurek.
Jestem z okolic Warszawy.
Awatar użytkownika
Barti
Redaktor

02 maja 2018, 18:02

Młodziak ;) Witaj na Forum. Fajny ten Twój awatar.

Jakbyś chciał się bardziej na figurki nakręcić, wpadnij na Urodziny Mitrila:

http://www.mitril.pl/forum/viewtopic.ph ... 95&start=0

nawet w roli widza :)
Uncertain the future is...
Andre
Czyściciel klatek Trolli

23 maja 2018, 7:05

Hej. Nazywam się Andrzej i jestem z Nowego Targu, skończyłem studia i w tej chwili jestem na stażu.
Nie grałem nigdy w LOTR ( ale mam kilka lat grania [z przerwami] i zbierania WH40K Tau ). Ostatnio jednak coś we mnie pękło i zamówiłem ( z zamiarem czysto kolekcjonerskim) 3 boxy z LOTRA, każdy z innej nacji. Zauważyłem jednak, że ostatnio wyszło coś takiego jak Battle Companies i w to bym bardzo chętnie pograł, bo z Władcy podoba mi się większość nacji i nie mógłbym się zdecydować na jedną, a tak to niskim kosztem mogę zbierać praktycznie wszystkie ( gra ktoś w ogóle w ten format? Bo na forum widzę pustawo w tym temacie). W każdym razie, jestem bardzo miło zaskoczony tą stroną i forum, tak samo jak odkryciem, że było tutaj bardzo aktywne podforum z graczami z mojego miasta! Przepraszam za takie przedłużanie i na koniec jeszcze wszystkich pozdrowię i kiedy tylko do mnie dotrą figsy, na pewno stanę się tutaj aktywniejszy :)
LoneWolf
Mistrz zardzewiałych zbroi

02 cze 2018, 20:38

Andre pisze:
23 maja 2018, 7:05
Hej. Nazywam się Andrzej i jestem z Nowego Targu, skończyłem studia i w tej chwili jestem na stażu.
Nie grałem nigdy w LOTR ( ale mam kilka lat grania [z przerwami] i zbierania WH40K Tau ). Ostatnio jednak coś we mnie pękło i zamówiłem ( z zamiarem czysto kolekcjonerskim) 3 boxy z LOTRA, każdy z innej nacji. Zauważyłem jednak, że ostatnio wyszło coś takiego jak Battle Companies i w to bym bardzo chętnie pograł, bo z Władcy podoba mi się większość nacji i nie mógłbym się zdecydować na jedną, a tak to niskim kosztem mogę zbierać praktycznie wszystkie ( gra ktoś w ogóle w ten format? Bo na forum widzę pustawo w tym temacie). W każdym razie, jestem bardzo miło zaskoczony tą stroną i forum, tak samo jak odkryciem, że było tutaj bardzo aktywne podforum z graczami z mojego miasta! Przepraszam za takie przedłużanie i na koniec jeszcze wszystkich pozdrowię i kiedy tylko do mnie dotrą figsy, na pewno stanę się tutaj aktywniejszy :)
W Krakowie czasem gramy w BC.
Awatar użytkownika
snide
Czyściciel klatek Trolli

11 cze 2018, 10:10

Cześć, jestem Asia. LOTRem interesowałam się jeszcze za czasów forum Śródziemia i Twierdzy Lotr. Wspominam je z wielkim sentymentem. To tam stawiałam pierwsze forumowe kroki. Klimat strasznie mnie ujął, jednocześnie kształtując moje wyobrażenie, jak powinna wyglądać dyskusja w internecie oraz dzielenie się wspólną pasją, czego nieustannie poszukuję. Niestety, bezskutecznie.
Pomimo wyprzedania wszystkich figurek i zainteresowania się tematem obuwia sportowego, które przerodziło się w kolekcjonerstwo, gdzieś cały czas chodzi mi po głowie ponowne wciągnięcie się w temat bitewniaka.
Mitrila śledzę od kilku lat i cieszę się, że przybrał nowy format. Chociaż stara szata graficzna zawsze będzie budziła mój sentyment.
ZawiszaMiko
Treser wargów

11 cze 2018, 10:22

snide pisze:
Klimat strasznie mnie ujął, jednocześnie kształtując moje wyobrażenie, jak powinna wyglądać dyskusja w internecie oraz dzielenie się wspólną pasją, czego nieustannie poszukuję. Niestety, bezskutecznie.
Pomimo wyprzedania wszystkich figurek i zainteresowania się tematem obuwia sportowego, które przerodziło się w kolekcjonerstwo (...)
Cóż, być może w polski internet nie jest jeszcze gotowy na stworzenie prężnie działającego forum dla fandomu obuwia sportowego :P

Propsuję za nietypową (i nietanią pewnie) pasję.
Awatar użytkownika
snide
Czyściciel klatek Trolli

11 cze 2018, 10:33

Dzięki. BTW kiedyś wydawało mi się, że 25 zł za gazetę z figurką to dużo. Ciekawe jak zmienia się perspektywa ;)
ZawiszaMiko pisze:
11 cze 2018, 10:22
snide pisze:
Klimat strasznie mnie ujął, jednocześnie kształtując moje wyobrażenie, jak powinna wyglądać dyskusja w internecie oraz dzielenie się wspólną pasją, czego nieustannie poszukuję. Niestety, bezskutecznie.
Pomimo wyprzedania wszystkich figurek i zainteresowania się tematem obuwia sportowego, które przerodziło się w kolekcjonerstwo (...)
Cóż, być może w polski internet nie jest jeszcze gotowy na stworzenie prężnie działającego forum dla fandomu obuwia sportowego :P
[...]
Z pewnością, czego nie potrafię odżałować. Niemniej, cieszę się, że takie miejsca jak Mitril istnieją i dają na chwilę odpocząć od internetowego szumu.
ZawiszaMiko
Treser wargów

11 cze 2018, 10:41

snide pisze:
Dzięki. BTW kiedyś wydawało mi się, że 25 zł za gazetę z figurką to dużo. Ciekawe jak zmienia się perspektywa ;)
Inflacja ;)
Awatar użytkownika
snide
Czyściciel klatek Trolli

12 cze 2018, 12:09

ZawiszaMiko pisze:
11 cze 2018, 10:41
snide pisze:
Inflacja ;)
prędzej przeskoczenie z dzieciństwa w dorosłość. będąc nastolatką 50 zł było dla mnie zawrotną kwotą. dziś, za około 200 zł kupuję nową parę butów i często jest to bardzo okazyjna cena (skupiam się na starszych wydaniach, których ceny potrafią sięgnąć kosmosu)
Awatar użytkownika
Sarmata
Czyściciel klatek Trolli

04 wrz 2018, 9:57

Cześć nazywam się Michał i właśnie zaczynam swoją przygodę z figurkowym Władcą Pierścieni. Od jakiegoś czasu planowałem rozpocząć budowę swojej armii jednak edycja Hobbita nie za bardzo zachęcała mnie aby wejść w to uniwersum. Wraz z pojawieniem się nowej edycji uznałem, że nadszedł właściwy moment. Jako armię na start wybrałem Mordor, bo jakoś zawsze kibicuję tym złym :smile: Do moich zainteresowań należą: modelarstwo, historia wojskowości oraz uniwersum Warhammera 40k. Cieszę się, że natrafiłem na stronę taką jak Mitril, gdzie gracze tacy jak ja mogą znaleźć wiele przydatnych porad już na samym starcie. Mam nadzieję, że pomożecie mi w rozwoju mojej armii oraz wprowadzeniu w zasady gry.

ODPOWIEDZ