Zamość - ludzie , spotkania.

Moderatorzy: Konradussss, Koshara, TonyStark, Mnil, Mordor_ASR, Ismaril

Awatar użytkownika
Szpitalnik
Gobliński jeździec

06 mar 2011, 20:48

Orin pisze:wiesz ja nie znajde na to czasu a Thelin to dupa w takich sprawach wiec wsytzko spoczywa na twoich barach;p
Czyli inicjatywa odnowy ośrodka, przyciągnięcia nowych ludzi i wspólne załatwienie miejsca do spotkań z Merisianem to nie trafne decyzje z mojej strony ? Dobrze wiedzieć, przemilczę to.

Napisanie dla mnie opisu to żaden problem tak jak pomoc przy organizacji miejsca na turniej zresztą ustalamy to od dawna z Arkiem i nie piszemy o tym na forum, przynajmniej ja. Czas na to zazwyczaj znajdę chyba, że wypadnie coś niespodziewanego lub będę miał wyjazd na turniej, a najbliższy mam 8-11 Kwietnia.Jeśli wszystko dobrze pójdzie będziemy mieli o wiele więcej makiet więc stoły będą się o wiele lepiej prezentowały niż ostatnio ;).

Pozdrawiam
Tuitio Fidei et Obsequium Pauperum

07 mar 2011, 16:47

No i w końcu Maćku musisz dostać wpi***dol, tym razem sobie SWL'a nie bedziesz tak transfixowal :D:D!!(<b><span class="przeklenstwo">[Nie przeklinaj]</span></b> Saruuuuuuman)

A poza tym, to sądze ze zanim sie pokaze to dyrektorowi, musimy to razem wszyscy zatwierdzić, ewentualnie coś zmienić no i pamiętajmy o kunsztownej formie no i zeby to bylo ladnie zapisane (na kompiee) .

A poza tym zamułeczka tutaj widze ladnie, oby do soboty i kolejne rozgrywki pojda w ruch :)
youtube.com/watch?v=11JPa0lkYOY

iVAMOS!
Awatar użytkownika
Racimir
Strażnik wyschniętej studni

10 mar 2011, 16:51

Z makietkami to może być małe opóźnienie bo maluje uruki dla orina(przedwojowi już pomazałem :D )ale 1 chatka nowa będzie na 100 %.A i tak przy okazji to jak macie jakieś pomyślunki co można wyprodukować to piszcie,może jakąś rzekę?.
Naprzód, nie bójcie się mroku! Powstańcie, jeźdźcy Théodena! Włócznie pójdą w ruch! Tarcze pójdą w drzazgi! Dzień miecza! Dzień czerwieni, nim wzejdzie słońce!
http://www.mitril.pl/forum/viewtopic.ph ... 2-sprzedam różne kupie GC
Awatar użytkownika
Mordor_ASR
Sztygar

10 mar 2011, 17:08

Myślę że możemy Wam przekazać kilka makiet tak żebyście mieli chociaż jeden pro stół. Przyjedziecie to pogadamy.
Awatar użytkownika
joint
Bębniarz z głębin

11 mar 2011, 12:18

elegancko, jutro sobota czyli Thelin will be defeated by Krzycho :D ahyuEhuaseeuaheuhsaue

A poza tymc co u was chOOpaki ? Ja caly tydzien w szkole nuuuuuuuuuda jeszce baba z chemii mnie <b><span class="przeklenstwo">[Nie przeklinaj]</span></b> chyba :( strasznie niemiła kobieta nic nawetn ie malowalem w tym tyg. A i mnie wkur... koles z mitrila sprzedawal SWL'a zarezerwowalem nie odzywal sie nicn ic nic !! a teraz SWL nie ma -.- co za ludzie!

Natomiast w kwestii makiet - sądze ze narazie takie podstawowe, domków juz moze nie rób , płotki tez mamy, ale przydal by sie element makiety o zroznicowanym podlozu, jakies korytarze np zeby mozna bylo sie w nim bić jak w Termopilach słynni trzystu. Mam na myślit utaj jakies ruiny , gdzie pelno miejsca do walki ale tez sporo przeszkód elegancko proporcjonalnie do wielkosci tej makiety. Pomyślimy jutro

Dodano po 2 minutach 4 sekundach:

Ja też tak nie jestem duzo na mitrilu bo nie mam internetu ;/ niestety.. I wlasnie chlopaki moze mi doradzicie - u mnie sie nie da internetu w nowej chałupie takiego jak neo czy netia czyli kablowego. Jaki to internet wybrac? odpada internet bezprzewodowy bo jest to ograniczenie tzn nie chce takiego satelitatrnego I plus czy cos bo to mi nie starczy poprostu, byle jakis youtube czy inny szit zzera duzio, i bym sie denerwowal only. Ale z kolei tez nei chce radiówki bo to podobno bardzo denerwujace ciagle rozlaczanie i tak dalej. Doradzcie w koncu mamy 21 wiek a wy jestescie ludzmi w miare na topie mysle :)) Nie chce tez isc do jakiegos neta gdzie mi powiedza "nasz net bierz pan bo jest the best" . Wiadomo ze mi go zareklamuja najlepiej jak potrafia a potem bede tylko klnal na to. Wiec prosze o waszą rade

iVAMOS!
Awatar użytkownika
YEELLOW

29 mar 2011, 16:38

Panowie zapraszam na turniej do Świdnika, to dobra okazja się reaktywować na dobre

http://www.mitril.pl/forum/viewtopic.php?t=9861&start=0

Będzie mieli pretekst byśmy my do was na turniej przyjechali
Awatar użytkownika
Mordor_ASR
Sztygar

05 cze 2011, 9:04

Dzieje się coś u Was?
Awatar użytkownika
Racimir

26 gru 2011, 15:35

W tamtym roku w Zamościu graliśmy w lotra w gronie 6 osób,po letniej przerwie(spowodowanej brakiem chęci grania jak ładna pogoda jest) zostało nas 2/3.
Chciałbym odświerzyć trochę środowisko zamojskiego lotra, więc jeżeli ktoś jest chętny na grę albo zna kogoś interesującego się lotrem to proszę o kontakt.
Pozdrawiam Michał.
Naprzód, nie bójcie się mroku! Powstańcie, jeźdźcy Théodena! Włócznie pójdą w ruch! Tarcze pójdą w drzazgi! Dzień miecza! Dzień czerwieni, nim wzejdzie słońce!
http://www.mitril.pl/forum/viewtopic.ph ... 2-sprzedam różne kupie GC
Awatar użytkownika
Mordor_ASR
Sztygar

30 gru 2011, 10:17

Wy tam się już od czterech lat kotłujecie, zbieracie i nic z tego nie ma. Po za tym z wami dwoma-trzema, w sumie na Lubelszczyźnie jest może dziesięciu graczy. Nie ma więc raczej powodu wkładania pracy w coś co zdechło.
Weppers
Treser wargów

09 wrz 2014, 17:41

Gra ktoś jeszcze w Zamościu?
Awatar użytkownika
joint
Bębniarz z głębin

20 lip 2015, 1:41

Gra ktos jeszcze na Lubelszczyznie? Moze Zamosc ?

iVAMOS!
Michaelsaw
Czyściciel klatek Trolli

25 cze 2018, 1:38

Witam
orientuje sie ktos moze gdzie w zamosciu za miare rozsadna cene mozna zrobic szlif cylindra??

ODPOWIEDZ