Gra o Tron

"Podobno są tacy, co nie grają w Lotra..."

Moderatorzy: Darlark, Konradussss, Koshara, TonyStark, Kevin, Mnil

Awatar użytkownika
Dragon_Warrior
Strażnik wyschniętej studni

19 sie 2017, 10:53

Faktycznie przyznaję, że system morale i paniki z tej gry jeszcze lepiej sprawdziłby się w czymś okołowładcowym. W Lotrze zawsze mnie system morale irytował bo przez większość gry nie służył prawie do niczego aż nagle zaczynał kasować wszystko co zostało na stole. Tutaj ten jeden aspekt naprawdę by mi pasował do nacierających na oddziały trolli, pająków czy innych Nazguli... ;)
Awatar użytkownika
KedzioR_vo
Salah Ad Din

25 paź 2017, 8:44

Jak widać po Kickstarterze, twórcy gry ciągle męczą statystyki i zasady. Poprawiali Starków, później Lannisterów i w końcu Boltonów.
Lannisterzy jakoś bardzo się nie zmienili, Boltoni też właściwie (ale ich kawaleria jest twarda jak stal ;) ), natomiast sporo zmienili piechotę Starków, poprawiając ich ataki, obronę itp. Teraz średnio zrównoważeni względem lekkozbrojnych Cutthroatów się wydają, bo są lepsi ofensywnie i defensywnie.

Jak ludzie bardziej zaznajomieni z tematem oceniają te zmiany i pierwsze fotki figurek plastikowych?

Ja ciągle się przyglądam i szczerze dalej kuszą mnie Boltoni. Sam starter Starkowo-Lannisterski nie przekonuje mnie, ale jednak oddziały obdzieraczy ze skór wyglądają ciekawie pod względem figurek i zasad.

PozdRawiam

Edytka:
Przy okazji przeglądania Kicka i nowych informacji o grze znalazłem figurki, które CMON pokazywało na Genconie. Pewnie większość z Was już je widziała, ale wkleję dla nie tak bardzo poszukujących ;) Dobrze, że firma działa dalej i nie tylko pokazuje rendery nowych jednostek, ale i same odlewy:
https://scontent-lga3-1.xx.fbcdn.net/v/ ... e=5A2674BD
https://scontent-lht6-1.xx.fbcdn.net/v/ ... e=5A2ED65A
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
UWAGA!
Czytanie bez zrozumienia może prowadzić do trwałych uszkodzeń samooceny i ośmieszenia.
Nie ryzykuj - skontaktuj się ze słownikiem lub polonistą.
Awatar użytkownika
staszkoPL
Mistrz zardzewiałych zbroi

25 paź 2017, 18:10

Po Górze i ogólnie większości pierwszych bohaterów jestem naprawdę pozytywnie zaskoczony :D Jeszcze trochę i zacznę szukać kogoś kto chciałby grać Lannisterami żeby kupić starter na dwóch.
Awatar użytkownika
Dragon_Warrior

03 lis 2017, 21:20

A dopiero co widzę poprawki balansu robili, żeby Starkowie Lannisterom dorównali, bo na kartach z czasów kampani KS to ciężko ponoć było - ale teraz może już faktycznie czerwonym podskoczą ;)
Awatar użytkownika
Imrahil~

03 lis 2017, 22:33

Ktoś mi podpowie, kim jest jeździec posiadający jelenia?
Ostatni nadjechał dumny Imrahil, książe Dol Amroth, krewniak Denetora, który na chorągwiach kazał wyszyć herb:okręt i srebrzystego łabędzia, a przywiódł ze sobą konny hufiec na siwych wierzchowcach o bogatych rzędach...
Awatar użytkownika
kozioł
Mistrz zardzewiałych zbroi

04 lis 2017, 11:09

Awatar użytkownika
Katan
Czyściciel klatek Trolli

05 wrz 2018, 21:08

Słuchajcie :). W Paladynacie (Włościańska 6C) mamy rozłożone 2 armie i robimy ciągłe pokazy Gry o Tron. Jeżeli chcecie wpadnijcie i sprawdźcie, a umówić się na bitewkę w Lotra też można :D.
Sama Pieśń Lodu i Ognia jako bitewniak jest genialna, bardzo dobra gra, ogółem mechanicznie najlepsza rzecz, którą miałem w rączkach!

ODPOWIEDZ