"Jestem wesoły Romek..." - przedstaw się

Nie bądź anonimowy, przedstaw się.

Moderatorzy: Darlark, Konradussss, Barti, Thein, Koshara, TonyStark, Kevin, Mnil

CrazyGrain
Treser wargów

04 wrz 2018, 10:10

No elo mordo!
Witamy!
Awatar użytkownika
LordImrahil
Czyściciel klatek Trolli

04 wrz 2018, 11:31

Siemanko, jestem Sebastian od najmłodszych lat uwielbiałem książki Tolkiena i również wtedy zainteresowałem się kolekcją DeAgostini. Od tego czasu zacząłem kolekcjonować figurki. Do dnia dzisiejszego nazbierałem około 250 figurek. Doświadczenie z grą mam niewielkie, ale patrząc na zmiany w GW mam zamiar to szybko zmienić :twisted:
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Kalins
Redaktor Naczelny

04 wrz 2018, 12:16

Michał, Sebstain - witajcie na Mitrilu. Fajnie, że wybraliście Battle of the Middle earth, bo to naprawdę świetny system :). Michał, w każą środę w sklepie Paladynat przez najbliższy miesiąc jeden z redaktorów Mitrla Marcin uczy grać w LotR'a - warto wpaść i pouczyć się :). Sebastian, jeśli mogę doradzić - skoncentruj się na wybranej frakcji, tak, abyś mógł swoją kolekcję wykorzystać do tego, aby zbierać na konkretną armię na 600 / 700 punktów.
Pozdrawiam,
Kalins
Powiedz Mitril i wejdź.
Hesit
Treser wargów

04 wrz 2018, 13:42

Witam, mam na imię Paweł. Mitrila regularnie śledzę od ładnych paru lat, głównie mając nadzieję że GW przypomni sobie o tym wspaniałym systemie i pojawią się tak bardzo wyczekiwane informacje o zmianach i nowościach. Teraz gdy tak się stało postanowiłem w końcu się zarejestrować, może trochę za późno ale lepsze to niż wcale ::/: . Figurki do LotRa zbieram od czasów gazetek, potem po dłuższej przerwie przyszła kolej na kupowanie pojedynczych figurek na Allegro (co tylko mi się spodobało :smile: ), aż w końcu poszedłem po rozum do głowy i zrobiłem to, co powinienem zrobić na samym początku - zdecydować się na jakąś armię, a najlepiej dwie. Jako że wolę Dobro od Zła, pierwszą armią jaką wybrałem była ... Moria :D . Z Dobrem miałem większe trudności ponieważ wiele armii mi się podoba ale padło na Lothlorien. Obie armie mają świetny klimat.
Nie ukrywam, że bardziej od grania wolę malowanie figurek i tworzenie elementów makiet i to daje mi najwięcej satysfakcji, ale nie wykluczam też udziału w jakimś turnieju.
Cieszę się, że Mitril ma się dobrze i życzę Wam i sobie by tak już pozostało.
Hesit
Awatar użytkownika
Jaskier
Redaktor

04 wrz 2018, 13:49

Hesit, napisz nam skąd jesteś. Wówczas jakaś społeczność graczy będzie mogła Cie z radością przyjąć w swoje grono :)
Pozdrawiam, Marcin
Hesit
Treser wargów

04 wrz 2018, 13:56

Wrocław :smile: , dopiero co ogarniam swoje konto :P.
Awatar użytkownika
Sfacio
Bębniarz z głębin

04 wrz 2018, 16:29

A jeżeli wolisz malowanie i makieciarstwo Hesit to pokaż nam co tam sobie działasz, czy to w CPMie czy we własnym temacie na forum.
Awatar użytkownika
Arthas
Czyściciel klatek Trolli

16 wrz 2018, 20:33

Witam ! Po wielu wielu latach powracam wraz z armią którą zacząłem tą przygodę :) Bielski Rohan znów odpowie i zjawi sie na turniejach ! :)
Awatar użytkownika
Kalins
Redaktor Naczelny

27 wrz 2018, 11:31

Hesit - witaj w Hobby i dziękujemy za życzenia. Mamy nadzieję, że kryzysy za nami :).
Arthas - gratuluję wierności armii, a Rohan zawsze był mocny, a teraz mam wrażenie, że jeszcze bardziej :)
Powiedz Mitril i wejdź.
Awatar użytkownika
Dark_Ashtar
Czyściciel klatek Trolli

05 paź 2018, 19:25

Siema. Nazywam się Mateusz. Poszukuje graczy do Lotra. Posiadam gigantyczną ilość figurek. Aktualnie kończe malować armie Minas Tirith. Mieszkam w "Żywiec"
Mój nick Dark_Ashtar
Awatar użytkownika
bonuspl
Strażnik wyschniętej studni

06 paź 2018, 10:06

Poszukaj też w większych ośrodkach miejskich w pobliżu Żywca ;)
Krakers
Czyściciel klatek Trolli

23 paź 2018, 15:05

Cześć, mówią na mnie Krakers. Mieszkam w okolicy Trójmiasta. Do bitewniaka LOTRa wracam po wielu latach przerwy - zaczynałem jak wyszło DeA i niedługo potem byłem zmuszony porzucić hobby. Oprócz samej gry najbardziej interesuje mnie tworzenie makiet, malowanie figurek i ich konwersje/tworzenie własnych. Za jakiś czas się rozkręcę i wszystko poprzypominam.
Mam nadzieję, że w trójmieście i okolicach działa jakaś lokalna społeczność :)
Loured
Czyściciel klatek Trolli

29 paź 2018, 10:41

Cześć
Jestem Kuba i pochodzę z Poznania. Nigdy nie grałem w żadnego bitewniaka i swoją przygodę zamierzam zacząć z Middle-earthem. Do zobaczenia na polu bitwy!
Awatar użytkownika
Zack
Mistrz zardzewiałych zbroi

29 paź 2018, 10:44

Dark_Ashtar pisze:
05 paź 2018, 19:25
Siema. Nazywam się Mateusz. Poszukuje graczy do Lotra. Posiadam gigantyczną ilość figurek. Aktualnie kończe malować armie Minas Tirith. Mieszkam w "Żywiec"
Mój nick Dark_Ashtar
Hej, najbliższy ośrodek jest w Bielsku-Białej :) Zgłoś się do mnie na PM, mamy też grupę na Facebooku :)
Adek
Czyściciel klatek Trolli

02 lis 2018, 16:38

Witam wszystkich.
Nazywam się Andrzej Pamuła i mieszkam w Tarnowie.
Grę poznałem w tutejszym Pałacu Młodzieży w Klubie Fantastyki ok.pół roku temu ,ale nadal czuję się totalnie początkującym.
Liczę na Waszą pomoc w ogarnięciu tajników taktyki,bo w końcu chcę zacząć wygrywać. ;)
Bawię się również w tworzenie makiet.Oto np. moje Goblin Town (załącznik)
Załączniki
20181102_172531aaa.jpg
20181102_172531aaa.jpg (57.17 KiB) Przejrzano 60 razy

ODPOWIEDZ