Delegat Regionalny z Białegostoku

Wyrzuć i zapomnij.

Moderatorzy: Konradussss, Thein, Koshara, TonyStark, Mnil

Awatar użytkownika
Khazad
Mistrz zardzewiałych zbroi
Posty: 532
Dołączył: 19 wrz 2007
Skąd: Loobleen

13 gru 2008, 17:29

Witam!

Od 1 stycznia rozpoczyna swoje działanie nowy organ Ligi Ogólnopolskiej - Lista Graczy. Teraz każdy aktywny ośrodek Ligi, poza organizatorami turniejów, może być reprezentowany przez Delegata regionalnego. Kim jest Delegat? Jest to gracz wybrany przez innych graczy z danego ośrodka, cieszący się szacunkiem w swoim środowisku czy to przez zaangażowanie w jego rozwijanie, czy to przez bardzo dobrą znajomość zasad. Delegat reprezentuje swój ośrodek w Lidze i na forum Listy Graczy dyskutuje z innymi Delegatami na tematy prac Listy Sędziowskiej, usprawnienia działania Ligi, zmian w army listach LO itd. Lista graczy powołuje także nową Listę Sędziowską przed rozpoczęciem jej kadencji i, co najważniejsze, ma prawo weta wobec głosowań Listy Sędziowskiej. Jednym słowem jest to głos danego ośrodka w Lidze.
To Wy wybieracie swojego Delegata. Ponieważ na jeden ośrodek przypada tylko jeden delegat, poważnie zastanówcie się nad wyborem. Pamiętajcie też o tym, że obowiązkiem każdego Delegata jest czynny udział w pracach Listy Graczy.
Każdy kto chciałby kandydować na delegata powinien zapoznać się z tym regulaminem:
http://lolotr.mojeforum.net/regulamin-l ... vt414.html

Wyboru powinniście dokonać do 26 grudnia. Wybrany Delegat proszony jest o zgłoszenie się do mnie na Prywatną Wiadomość. O to samo zgłoszenie są proszeni organizatorzy turniejów z danego ośrodka. Jest to osoba która w ciągu ostatniego roku kalendarzowego zorganizowała przynajmniej 5 lokalnych turniejów(organizacje turnieju klasy challenger lub master jest traktowana jak organizacja dwóch lokalnych turniejów).

Pozdrawiam,
Khazad