Znaleziono 5 wyników

autor: CrazyGrain
19 cze 2018, 23:41
Forum: Prace w toku
Temat: Crazy WIPy - Elfy
Odpowiedzi: 4
Odsłony: 171

Re: Crazy WIPy - Elfy

Popracuje nad balansem kolorów bo przez to że zdjęcie żółtawe to wychodzi gorzej niż na żywo, mi kolorystyka tez sie nie podoba ;p ale już go tyle razy na różne warianty malowałem i z niczego nie byłem zadowolony, jedyne co mi się podoba to właśnie koń i uprząż ale wiem ze średnio leży z resztą, nad...
19 cze 2018, 18:14

Re: Crazy WIPy - Elfy

Ok kolejna walka i juz końcóweczka, zostały ostatnie poprawki, lakier i podstawka jeszcze nie wiem czy nie przemalować tego nmm na mieczu (przyznam ze na zdjęciu wygląda lepiej niż w realu) no i popracować nad zdjęciami bo za duzo żółtego, wziąłem sobie do serca to zlewanie się szaty i poszedłem bar...
16 cze 2018, 10:01
Forum: Comiesięczny przegląd malarski
Temat: CPM 2018 - Czerwiec
Odpowiedzi: 27
Odsłony: 875

Re: CPM 2018 - Czerwiec

OO i to juz jest inna rozmowa :) Jeśli chodzi o figurki, to tak jak poprzednicy, przy radach na początku dwie kluczowe rzeczy - odpowiednio rozwodniona farba i nie wychodzenie za granice , konsystencja farby myślę ze jest w porządku, teraz skup się na dokładności i goblinom jakis mały wash by sie pr...
15 cze 2018, 20:21
Forum: Comiesięczny przegląd malarski
Temat: CPM 2018 - Czerwiec
Odpowiedzi: 27
Odsłony: 875

Re: CPM 2018 - Czerwiec

Tak mi się wydaje ze ostrość jest załapana na tło, może jeszcze popróbuj z tym zdjęciem
13 cze 2018, 8:26

Crazy WIPy - Elfy

Hej witam, z lotrem mam styczność od 1 edycji, miałem bardzo długą przerwę na liceum i studia i teraz postanowiłem wrócić, Ogólnie chce poruszać się po leśnych elfach i białej radzie, pierwszy figs nad którym zacząłem pracować jeszcze przed przerwą to Glorfindel konny, z małym upgradem zbroi, w zasa...