[KUPIĘ] Theodred (!), Eomer,

Kupię, nie kupię - potargować warto.

Moderatorzy: Darlark, Konradussss, Barti, Koshara, TonyStark, Kevin, Mnil, PawelPawel, Jacek

Awatar użytkownika
Szalonooki
Treser wargów

27 gru 2017, 9:08

Witam,

kupię bądź wymienię (życzenia o wymianie na PW, ciężko mi tutaj wszystko, bądź cokolwiek, wymienić):

Theodred pieszo !

Eomer pieszo (stary zwykły)

Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony 07 lis 2018, 11:22 przez Szalonooki, łącznie zmieniany 3 razy.
Awatar użytkownika
Szalonooki
Treser wargów

09 sie 2018, 20:24

Mały update, po pół roku udało mi się zdobyć Hame w dwóch wersjach :D podtrzymuje jednak chęć powrotu do hobby z wymarzonym settingiem. ktoś coś z powyższych?
"Obnażył się, wskoczył na stół, kucnął, <b><span class="przeklenstwo">[Nie przeklinaj]</span></b> Najjaśniejszemu Panu do patery z owocami i życzył smacznego" - Łowcy duszy; Łowcy dusz; Jacek Piekara
Awatar użytkownika
Szalonooki
Treser wargów

09 paź 2018, 10:00

Kolejny update w miarę jak zmniejsza się liczba nie zdobytych jeszcze modeli. =)
Pozdrawiam
"Obnażył się, wskoczył na stół, kucnął, <b><span class="przeklenstwo">[Nie przeklinaj]</span></b> Najjaśniejszemu Panu do patery z owocami i życzył smacznego" - Łowcy duszy; Łowcy dusz; Jacek Piekara
grzesiek0701l
Strażnik wyschniętej studni

16 paź 2018, 11:29

Cześć
mam:
Eomer pieszo (stary zwykły)
Orc Captain
Orc Banner (było kilka wersji przyjmę różne)
Gimliego mogę dla Ciebie przerobić (konwersja z GSu).
Jeśli jesteś zainteresowany zapraszam na PW.
Awatar użytkownika
Szalonooki
Treser wargów

07 lis 2018, 11:22

Kolejny update, tym razem pozostały już tylko sztuki =]

ODPOWIEDZ