CPM 2018 - Wrzesień

Motywacji nigdy za wiele, dołącz już dziś!

Moderatorzy: Darlark, Konradussss, Koshara, TonyStark, Kevin, Mnil, PawelPawel

Awatar użytkownika
Preston
Treser wargów

15 wrz 2018, 9:45

Zgłaszam Theodena i 12 pieszych ze startera :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Barti
Redaktor

16 wrz 2018, 20:14

Plecy nadrobione, ruszam z kolejnymi modelami:
Obrazek
Uncertain the future is...
Hesit
Treser wargów

19 wrz 2018, 11:47

Skończone :D

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Powiem szczerze, że najbardziej zadowolony jestem z Sentinela, może dla tego, że nie za bardzo lubię malować elementów metalowych a grajek ma ich na szczęście niewiele. Inna sprawa, że to nie jest pierwszy sentinel jakiego malowałem więc jakąś tam wprawę mam.
Co do reszty to cały czas do końca nie byłem pewny czy ten zielony kolor będzie pasował do tych metalików, po pomalowaniu Rumila okazało się to strzałem w dziesiątkę więc GotGC wymalowałem tak samo. Na pewno lepiej to wygląda niż te niebieskie płaszcze od GW, które nijak się według mnie mają do charakteru hasającej po lasach armii.

PS
Na koniec napiszę, że fajnie było się przemóc i wziąć udział w tym CPM'ie. Gdyby nie to, to pewnie modele te wylądowałyby na półce i czekałyby na przypływ weny twórczej (czyli gdzieś za rok :lol: ).
Awatar użytkownika
Dragowicz
Strażnik wyschniętej studni

19 wrz 2018, 12:24

Up Dla Pana u góry, kolorystyka modeli mi się podoba, i naprawdę z dalszej perspektywy wyglądają miodne, jednak wiadomo przy bliższym spojrzeniu "wychodzą" te nierówności, i jakość rozjaśnień, a co do Sentinela się zgodzę, wygląda solidniej z względu na brak pancerza, u Gwardzistów właśnie "wychodzi" ta nierówność na elementach pancerza, ale ogólnie całokształt dla mnie super, sam też nie wiele wymagam, i osobiście się sam staram by innym akurat moje modele w oczy nie raziły :D
Skończony Barrow Wight, zrobiłem kilka zdjęć etapów żeby było widać kolory wyjściowe.
Obrazek ETAP 1
Obrazek ETAP 2
Obrazek FINISH
Obrazek FINISH
Hesit
Treser wargów

19 wrz 2018, 16:16

Dzięki Dragowicz za celne uwagi, co do metalików i ich "defektów" to po części trochę mój brak cierpliwości pod koniec malowania jak i ogólny stan figurek, które na powierzchni miały pełno takich nierówności. W następnym CPM 'ie też zamierzam wziąć udział (może zgłoszę więcej figurek) i będę się starał poprawić te moje "blachy" żeby wyglądały lepiej :smile: .
A Barrow spoko, sam mam jednego takiego z rozpoczętym malowaniem ale na razie elfy ważniejsze.
Awatar użytkownika
Montes
Treser wargów

21 wrz 2018, 13:21

Wracam po dłuższej przerwie z CPM, Rohan jest już przyzwoicie odmalowany więc przeszedł czas na wykończenie Mordoru. Jak widać na zdjęciach 9 morków z czego jeden to stary morek (przeleżał parę miesięcy w pudełku) z nałożoną pierwszą warstwą czerwieni i metalików. Barti, przejdzie to w ramach tego zgłoszenia, czy nie liczyć go?
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Barti
Redaktor

21 wrz 2018, 20:52

Policzmy go jako połówkę ;) Twoja konwersja?
Awatar użytkownika
Montes
Treser wargów

22 wrz 2018, 9:26

Ok, pasuje :) Tak, konwersja jest moja tak jak u innych orków. Przy postępach w malowaniu wrzucę dokładniejsze fotki :)
CrazyGrain
Treser wargów

23 wrz 2018, 13:11

Czas ucieka, mało było czasu to teraz gonie
Obrazek
Awatar użytkownika
Barti
Redaktor

23 wrz 2018, 14:36

Dobrze jest. Ja dopiero zaczynam:
Obrazek
Awatar użytkownika
Preston
Treser wargów

24 wrz 2018, 16:16

Theoden skończony :) Na dniach skończę resztę bandy i wrzucę więcej zdjęć Theodena :)

Obrazek
Awatar użytkownika
Dragowicz

25 wrz 2018, 13:56

Theoden dla mnie bez zastrzeżeń, ale na tym zdjęciu oczy przerażają, czy on ma czyste białka?, jedno widze takie przymkniete
Obrazek
Obrazek
Kardush
Awatar użytkownika
Preston
Treser wargów

25 wrz 2018, 14:49

Oczywiście są źrenice, ale widocznie zrobiłem je za małe, drugie oko faktycznie wygląda na przymknięte, poprawie je przy okazji wrzucenia zdjęć reszty :)
"The live without hope is to cease to live"
Dostoyewski
Awatar użytkownika
Barti
Redaktor

28 wrz 2018, 17:12

Kawałek dalej...myślę, że do końca miesiąca powinno się udać :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Pułkownik

29 wrz 2018, 10:01

Rzutem na szalę zgłaszam pięciu spieszonych rycerzy z Dol Amroth! :D
Obrazek

ODPOWIEDZ