Liga ogólnopolska 2 49 wyświetleń

Ranking LO – Lipiec 2017

Potemp · 22 sierpnia 2017

Witajcie!

Wydawać by się mogło, że Lipiec to miesiąc urlopów i wypoczynku, a tymczasem rozegranych zostało aż 9 turniejów, na których pojawiło się 123 graczy. Rozegrany został pierwszy w tym sezonie turniej w przepięknym Toruniu – życzę jak największej ilości turniejów. Cieszy również postawa chłopaków z Wrocławia, którzy zorganizowali kolejny turniej.

W końcu doczekaliśmy się roszad w Top3! Adam „Ajas" Sokół, który od 4 miesięcy rozgościł się na 1 miejscu rankingu LO w końcu stracił swoją pozycję na rzecz Kamila „Mnil" Sołdańskiego!
Ranking masterowy już praktycznie ukształtowany! Pozostały nam PMP, po których najprawdopodobniej poznamy najlepszą trójkę masterową. W przypadku remisów punktowych, będzie decydować pozycja zajmowana w rankingu głównym na koniec sezonu. Przypominam, że walka toczy się o reprezentowanie naszego kraju na ETC2018 w Walii.

Top 10 do wglądu poniżej:

Po 7 miesiącach zmagań Liga liczy już 232 graczy! Zanotowaliśmy przyrost 20 graczy względem poprzedniego miesiąca.

Cały ranking wraz z ID do pobrania poniżej.

Jeżeli ktoś wyłapie jakiś babol, w swoim nazwisku/nicku, punktach czy czymkolwiek innym, proszę skontaktujcie się ze mną.

Pozdrawiam 

Potemp

Dołącz do dyskusji

  1. Kat · 7 września 2017 o 18:35

    poz. 36 w woj. śląskim Wojciech Kat to Wojcieh Cenkar pseudonim Kat i powinien być w podkarpackim 😉 daaawno temu miałem jakiś numerek RDEcośtam 😉

  2. Lukan · 23 sierpnia 2017 o 11:48

    Solidna robota Łysego z Kielczy, dzięki 🙂 miło zobaczyć pozytywną notkę o naszym turnieju w Toruniu 🙂

Może Ci się spodobać

Liga ogólnopolska 3

Ranking LO 2018 – Lipiec

Potemp · 24 sierpnia 2018