Na warsztacie u Bartiego

Tylko dla WIPów.

Moderatorzy: Darlark, Konradussss, Barti, Koshara, TonyStark, Kevin, Mnil, PawelPawel

Awatar użytkownika
bonuspl
Mistrz zardzewiałych zbroi

Post autor: bonuspl » 12 sty 2014, 12:48

Mi tam się podobają takie wargi i myślę że nie potrzebują czarnego washa.

Awatar użytkownika
Strider
Sztygar regionalny

Post autor: Strider » 12 sty 2014, 22:32

W sumie to muszę zgodzić z przedmówcą. Wargowie moim zdaniem nie potrzebują dodatkowej płukanki. Ich obecny wygląd jest bardzo zadowalający i nie sądzę aby czegoś im brakowało. Gratuluje fajnych futrzaków ;)

Azog średnio mi się podoba. Całokształt prezentuje się co prawda zacnie, jednak warg wygląda jakby ktoś próbował pomalować go szminką. Moim zdaniem przesadziłeś troszkę z glejzami na wargach owego warga (jakkolwiek to brzmi...) , ale może to być wina zdjęcia.

Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony 27 gru 2015, 22:06 przez Strider, łącznie zmieniany 1 raz.
You'll Never Walk Alone

Awatar użytkownika
bonuspl

Post autor: bonuspl » 12 sty 2014, 22:46

Podobają mi się tacy Wargowie.
Tak powinienem był napisać :D

Awatar użytkownika
Off
Jenkins

Post autor: Off » 12 sty 2014, 23:30

dat azog, dla mnie to jedna wielka zagadka. Pieszy model ma strasznie dziwne plecy, albo po prostu po Twoim malownaiu dziwnie wygladaja. Tak samo pysk warga, poki sie patrzy z profilu jest okej, w innym wypadku nie ogarniam o co chodzi.
Szata dla mnie prosi sie o jakies drastyczniejsze highlighty miejscami, jednak warg fajnie Ci wyszedl, mega wyjsciem byloby podjecie proby pobrudzenia tej siersci, no ale i tak jest w porzadku.
Off Jenkins, hired brush, mercenary painter!
KOTEK PACZY, A TY?
DEADPOOL! BANG! BABES! MAYHEM!
[center]Off Jenkins[/center]
[center]49% Hejter 51% Troll[/center]

Wojtek
Strażnik wyschniętej studni

Post autor: Wojtek » 12 sty 2014, 23:44

Bardzo fajne malowanie:) Z całym szacunkiem nie jestem osobą kompetentną do krytyki ale ten pieszy Azog trochę kiepsko się komponuje na tej skałce, tzn. jak dla mnie za sztucznie(poza modelu do podstawki-skałki). Reszta na + :)
Gdyby ktoś chciał pograć w LOL'a to zapraszam:) link do gry:) http://signup.leagueoflegends.com/?ref= ... 6340089047

Awatar użytkownika
Barti
Redaktor

Post autor: Barti » 27 gru 2015, 21:36

Eh, zapomniałem, że mam temat...zresztą, Azogi leżą i czekają na natchnienie. Na razie więc pokażę teren nad którym pracuję:

Obrazek
Uncertain the future is...

Awatar użytkownika
Lukan
Nadzorca Trolli

Post autor: Lukan » 27 gru 2015, 21:44

Zajrzyj na youtube na profil o nazwie "terrain tutor". gosc robi nieziemskie makiety a przy okazji proste do wykonania, naprawde warto, jesli juz o gorki z korka chodzi ;)

Awatar użytkownika
DariuS

Post autor: DariuS » 27 gru 2015, 22:08

Lukan pisze:Zajrzyj na youtube na profil o nazwie "terrain tutor". gosc robi nieziemskie makiety a przy okazji proste do wykonania, naprawde warto, jesli juz o gorki z korka chodzi ;)
Z tego co widzę, to Barti takich toutoriali nie potrzebuje :)
Bardzo ładne wzgórze się zapowiada!
Jeśli komuś się to nie podoba - zwracam wpisowe. Dziękuję bardzo za uwagę, do widzenia.

Awatar użytkownika
Lukan
Nadzorca Trolli

Post autor: Lukan » 27 gru 2015, 22:30

Ja nie twierdze, ze Bartiemu brak umiejetnosci, po prostu warto sie zainspirowac, nawet nie chodzi o techniki a o pomysl na wykorzystanie czegos albo po prostu ksztalt makietki itp :)

Awatar użytkownika
LotRownik

Post autor: LotRownik » 28 gru 2015, 22:58

Bardzo ładna makietka wzgórza z tą korą. Co do wypowiedzi Lukana to zawsze można przeszukać internety i znaleźć coś ciekawego , a terreain tutor też robi przyjemne makietki. Kurcze ,zapomniałem , że też mam wip'a :D
Klimatycznie jest przegrywać.

Awatar użytkownika
Barti
Redaktor

Post autor: Barti » 03 sty 2016, 10:30

~Lukan - na pewno zajrzę, bo tego nigdy za wiele. U mnie na razie tak:

Obrazek

AnathemeBouffon
Bębniarz z głębin

Post autor: AnathemeBouffon » 03 sty 2016, 11:31

Bardzo, ale to naprawdę bardzo ładna górka. Jako ,że muszę się o czegoś przypieprzyć bo wymaga tego mój paskudny charakter, a może i Ty coś z tego będziesz miał - rzeźba skałek jest świetna, aczkolwiek mogłyby zostać pociągnięte trochę jaśniejszą farbą by wyeksponować fakturę. Dodałbym także trochę gruzu u podstawy klifu.
http://archenemyminis.blogspot.com/

Zapraszam na mój blog!

Awatar użytkownika
LAG

Post autor: LAG » 03 sty 2016, 17:23

Bardzo fajny temacik, Azog syty, wargowie tak samo fajnie oddałeś różnorodność w watasze. Skałka wykonana porządnie, ładnie, schludnie faktycznie przydało by się trochę
więcej kamyczków i skałek u stop wzniesienia. Smuci również rozmiar cały stół z taka dbałością o szczegóły wyglądał by imponująco. Czekam na końcowy efekt, zastanawia mnie jedna rzecz, to element do dioramy na półkę???

Awatar użytkownika
Micho

Post autor: Micho » 03 sty 2016, 19:48

Czego oprócz kory(?) użyłeś do wykonania klifu?

Awatar użytkownika
Barti
Redaktor

Post autor: Barti » 23 sty 2016, 13:34

Klif to kora w zasadzie. Plus miejscami szpachla akrylowa do drewna do łatania dziur.

Obrazek

Dodano po 1 minucie 26 sekundach:

Tył jest biały. Czy są jakieś czarne pasty/masy którymi się go traktuje, czy pozostaje malowanie na czarno?

ODPOWIEDZ

Wróć do „Prace w toku ”