Staszkowy WiP - Żelaznogórce

Tylko dla WIPów.

Moderatorzy: Darlark, Konradussss, Barti, Koshara, TonyStark, Kevin, Mnil, PawelPawel

Awatar użytkownika
staszkoPL
Mistrz zardzewiałych zbroi

Post autor: staszkoPL » 21 cze 2017, 6:44

Ja jeszcze przez długi czas żyłem w przekonaniu, że kupiłem jakąś wersję sprzed co najmniej kilku edycji i dopiero dzisiaj się zorientowałem, że typ zupełnie źle skleił wieżę XD
Znalazłem zdjęcie spodkładowanego commandu, jutro wrzucę skończony
Obrazek

Dodano po 23 dniach 23 godzinach 21 minutach 39 sekundach:

Gwardii nie ma, bo jestem śmierdzącym leniem i nie chce mi się robić zdjęć, ale jest ekipa z Isengardu- Saruman, Lurtz i Ugluk. Kiedyś może odważę się namalować Lurtzowi na twarzy białą rękę, ale póki co i tak nie mam białej farbki.
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Dodano po 13 dniach 21 godzinach 41 minutach 35 sekundach:

Przyszła do mnie dzisiaj paczka, na którą czekałem jakoś od połowy grudnia, a w niej trochę Gwardii Imperialnej- box cadiańskiej piechoty, primaris psyker, chimera, a do tego trochę farbek i pędzelków. Postaram się wrzucić dzisiaj zdjęcia tego, co mam do pomalowania (naprawdę sporo, tylko z tego, co teraz pamiętam, to jest to wszystko to co już wypisałem, 40 Spartan, około 10 rzymskich principes i kilku welitów, do LotRa też oczywiście coś jest :) )

Dodano po 2 dniach 14 godzinach 50 minutach 33 sekundach i kilku miesiącach :p:

Obrazek
Zuoełnie zapomniałem o tym, co wcześniej napisałem. Za to mam box 60 Rzymian z czasów republiki, od 4 miesiecy skleiłem już aż połowę :p

Awatar użytkownika
staszkoPL
Mistrz zardzewiałych zbroi

Re: Staszkowy WiP

Post autor: staszkoPL » 12 lis 2018, 20:32

Żyję, a Rzymian nawet zacząłem już malować. Niestety, dotarła w końcu banda karłowatych górników :/ Po 2 godzinach (łącznie ze sporymi przerwami ofc) ironhille i Daid Stalowopięty są już gotowi do spodkładowania.
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Prace w toku ”