Godslayer

"Podobno są tacy, co nie grają w Lotra..."

Moderatorzy: Darlark, Konradussss, Koshara, TonyStark, Kevin, Mnil

Awatar użytkownika
Huppcio
Pomocnik Szamana

Post autor: Huppcio » 06 mar 2014, 7:26

"I'll answer all your questions here.

Please note - all release dates and planned future models are not guaranteed and may be subject to change.

Date for completion of Wave-1 is as soon as we can. Realistically I guess that will be around June.
Alternate poses for units will follow a few weeks later.
Wave-2 will start shortly after that. So definitely this year (perhaps August/September)

Ironhide Brutes should get at least 1 extra trooper, maybe 2. Remember its also possible to deploy several units of these guys, so more variety would be nice.

Wyldfolk of Annyr: Fiannor - Light cavalry Lynx-riders

Halodynes: Amazons - medium cavalry unit, warlord and character, probably all mounted on armoured Hartebeast.

Banebrood: Centaurs (new sub-faction) - Buffalo-Centaurs unit heavy cavalry, Stag-Centaurs unit medium cavalry, plus a centaur warlord and Boar-Centaur character.

Nordgaard: Skannfyrd - White-Wolf Rangers, light cavalry.

Troglodytes: Trolloth - Grothag Knights heavy cavalry and Gnolls - Warweasels light cavalry.

Mortans: they might get a mounted warlord or character, but no mounted Units. Nevertheless, they will get lots of cool stuff.

Wave-3 will include an additional cavalry unit for all factions. "

Z tego co tu widzę, zamiast epickiej krasnoludzkiej kawalerii na niedźwiedziach dostaniemy jeszcze bardziej epicką kawalerię wikingów na wilkach ! :)
Thein chyba dostanie zawału jak to przeczyta :)
Pozdawiam, huppcio
Godfryd pisze:
kozioł pisze:No i fajnie, zachęcam wszystkich do wyzywania się :)
Potemp Ty ch*u!

Awatar użytkownika
Thein
Opiekun Balroga

Post autor: Thein » 06 mar 2014, 9:29

A żebyś wiedział! :D Martwi mnie trochę to, że te wilczki mogą być ekhm... brzydkie. Ale zobaczymy jak to będzie ;)

Kevin, wielkie dzięki za skrót ;) Musze się w takim razie zastanowić nad jakimś sensownym połączeniem.

Awatar użytkownika
Kevin
[Własny wybór]

Post autor: Kevin » 06 mar 2014, 10:57

Się jaracie tym postem jak pochodnia :wink: - o większości z tych rzeczy było wiadomo od jakiegoś czasu, tylko trza było dobrze poszukać na forum :wink: - zresztą ja swoją kawalerie powinienem dostać jeszcze w wave 1 :wink: - Amazonki na Antylopach, w skrócie AA :twisted:

I chyba najbardziej mnie bawi, a zarazem intryguje - lekka kawaleria gnoli na wojennych łasicach :mrgreen:
Thein pisze:Kevin, wielkie dzięki za skrót Smile Musze się w takim razie zastanowić nad jakimś sensownym połączeniem.
Dawid w cytowanym przez Huppcia poście napisał, że wszystko z pierwszej fali powinno wyjść do lipca. Biorąc pod uwagę że i tak mają cały czas obsuwy czasowe, i to rzędu 2 miesięcy lekko, to strzelałbym, że do tak do października powinni się wyrobić :wink:
W każdym razie zastanów się czy nie chcesz poczekać, aż wyjdzie pełen pierwszofalowy Skynfyrd :wink: - zresztą, ja nawet nie wiem czy u was w wawie GodSlayer się rozwija :wink: - tak wiem, że Twierdza sprzedaje do tego pacynki :wink:
"Tym dziwniejsze jest, że prawdziwa wojna-a kilka prawdziwych wojen widziałem-pod względem porządku i ładu do złudzenia przypomina ogarnięty pożarem burdel"- A.Sapkowski "Chrzest Ognia"

Awatar użytkownika
Thein
Opiekun Balroga

Post autor: Thein » 06 mar 2014, 11:37

Twierdza co tydzień organizuje introsy Godslayerowe. Także, powoli się coś dzieje ;)

Awatar użytkownika
Kevin
[Własny wybór]

Post autor: Kevin » 06 mar 2014, 12:22

A macie tam jakąś sensowną pule graczy :?: :wink: czy też tylko macie intogamingi :?:
"Tym dziwniejsze jest, że prawdziwa wojna-a kilka prawdziwych wojen widziałem-pod względem porządku i ładu do złudzenia przypomina ogarnięty pożarem burdel"- A.Sapkowski "Chrzest Ognia"

Awatar użytkownika
KedzioR_vo
Salah Ad Din

Post autor: KedzioR_vo » 06 mar 2014, 12:30

Niusy są fajne, ale - przynajmniej dla armii, która mnie interesuje - przewidywalne ;) Już w samym opisie BaneBRood było o centaurach. To fajnie zresztą, bo mogą być ładnymi stworkami, zwłaszcza, że będzie kilka wersji "wagowych" :) Bardzo mnie intrygują ich projekty i mam nadzieję, że pójdą w stronę komputerowej obróbki, bo takie im lepiej wychodzą zazwyczaj.
W opisie jest też o Likantropach i to też świetna sprawa ;)

A wojenne łasice czy też kawaleria ... rysiów (?) brzmią nieco śmiesznie :P Oby nie za bardzo komicznie wyszły ;)

Co do bazy graczy natomiast, to właśnie jakichś pokazówek itp mi brak na Pomorzu. Kilka wcześniejszych systemów sam zaczynałem i Infi przykładowo wciąż ciągnę i ogarniam, ale wolałbym nie obarczać się kolejnym bitewniakiem.

PozdRawiam

P.S. A co do kawalerii jeszcze, to taaakie coś bym chciał do BaneBRood :D
Obrazek
UWAGA!
Czytanie bez zrozumienia może prowadzić do trwałych uszkodzeń samooceny i ośmieszenia.
Nie ryzykuj - skontaktuj się ze słownikiem lub polonistą.

Awatar użytkownika
Mnil
Redaktor

Post autor: Mnil » 06 mar 2014, 15:39

Kedzior - dokladnie, wygladaja idealnie dla reaverow ;)

Co do planow wydawniczych, Megalith wiele nauczylo sie od innych, teraz juz niektorych same moze uczyc - zostal im tylko profesjonalizm w kwestii dotrzymywania terminow ;) Mam nadzieje ze sukcesywnie beda powiekszac ekipe i w tej kwestii sie poprawi ;)
Jesteś z Poznania? kliknij!

Bazarek u Mnila
Durbug Dashu! Durbug Dashu!!!

Awatar użytkownika
Mikz
Mistrz zardzewiałych zbroi

Post autor: Mikz » 06 mar 2014, 17:27

Przyznaje że zainteresował mnie ten godslejer, a w szczególności ci hoplici (hayeojecośtam). Ktoś grą tą armią? Jest jakaś spoczko w prowadzeniu? I czy starter wystarcza do normalnej gry?
Viking pisze:jeśli już mówimy o wykształceniu, to w Minas Tirith znajdowała się największa biblioteka Zachodu, a w Isengardzie mieszkał Saruman, Grima i banda nieogarniętych łomów. Pała z historii

Awatar użytkownika
Huppcio
Pomocnik Szamana

Post autor: Huppcio » 06 mar 2014, 17:35

Tak, wystarcza w zupełności :)
Obrazek
Godfryd pisze:
kozioł pisze:No i fajnie, zachęcam wszystkich do wyzywania się :)
Potemp Ty ch*u!

Awatar użytkownika
Mnil
Redaktor

Post autor: Mnil » 06 mar 2014, 17:45

Czyżby sie tak sprężyli? :)

Mikz -Kevin zaraz Cie pięknie Helodynów przedstawi myślę :D
Jesteś z Poznania? kliknij!

Bazarek u Mnila
Durbug Dashu! Durbug Dashu!!!

Awatar użytkownika
Kevin
[Własny wybór]

Post autor: Kevin » 06 mar 2014, 18:38

http://forums.megalith-games.com/showthread.php?tid=931 - a tu Oakbowy :wink:

A chainslayer jest kapitalny. Megalith bardzo chce, żebym zaczął druga frakcję :wink:
Aczkolwiek zmiana planów wydawniczych może oznaczać, że na Synów Wojny jeszcze sobie trochę poczekam :wink:

Dodano po 10 minutach 48 sekundach:

A Halodyni Mikz, hmm - no na dwa turnieje w Poznaniu, oba zostały przez nich wygrane - Lemura i Moje - ba, nawet praktycznie ta sama rozpa :wink:
Jako armia jest mega spoko - piechota, która jest w stanie wytrzymać jakieś lanie i nawet coś tam zabić, Hill Ogry, które pewnie póki co, odpowiednio niańczone, są oddziałem z największym wygarem w grze(ale to się pewnie zmieni), mega fajny buffujący Warlord(Demarchon), który w wersji tesco jest świetnym bufferem, ale da się go poskładać jako średniego klepacza, Syntarcha którego z jakiegoś powodu wystawiają wszyscy :wink: i względnie mocna magia w postaci Oracle i Pristesski. No jest jeszcze Cerber i sówka, ale na nich nie grywam to się nie wypowiem :wink: - docelowo ma wyjść jeszcze sporo innych oddziałów(no IMO przegenialne wizualnie Amazonki), ale póki co w Poznaniu ta frakcja jest jedną z najpopularniejszych.

Jeżeli chodzi o starter, to ja nie mam absolutnie żadnego pojęcia na ile u was się punktów w wawie gra. Starter do każdej frakcji to około 160 pkt, w Poznaniu póki co grywamy na 250 pkt, docelowo ma to być 300.
Sam starter to Demarchon, Santarcha i Hoplici - wszystkie modele są wystawiane, wszystkie grywalne.

Awatar użytkownika
Forest
Strażnik wyschniętej studni

Post autor: Forest » 06 mar 2014, 19:37

Huppcio pisze:Banebrood: Centaurs (new sub-faction) - Buffalo-Centaurs unit heavy cavalry, Stag-Centaurs unit medium cavalry, plus a centaur warlord and Boar-Centaur character.

Jaram się jak silniki Tupolewa!
UWAGA INFORMUJĘ ŻE MOJA SPRZEDAŻ ZOSTAŁA ZAKOŃCZONA.
Kupiłem wczoraj mięso z klauna. Śmiesznie smakowało.

Jestem Bolgiem. Uświadom to sobie,sobie....

Awatar użytkownika
Mikz
Mistrz zardzewiałych zbroi

Post autor: Mikz » 06 mar 2014, 20:04

eee, nie chce grać jakimś OP :x . Ale mi się podobają modele, chociaż nie jestem przekonany do tych potworków to jednak chyba najbardziej czoko armia. Może w W-wie też się coś rozkręci, narazie tylko w sklepie grają. Pójdę sobie na jakieś intro i wtedy się szerzej wypowiem.
Viking pisze:jeśli już mówimy o wykształceniu, to w Minas Tirith znajdowała się największa biblioteka Zachodu, a w Isengardzie mieszkał Saruman, Grima i banda nieogarniętych łomów. Pała z historii

Awatar użytkownika
KedzioR_vo
Salah Ad Din

Post autor: KedzioR_vo » 06 mar 2014, 20:31

W tym malowaniu Chainslayer wygląda znacznie lepiej, niż na starych fotkach :)
Figurka wydaj się naprawdę ładna, tylko zastanawia mnie bezpieczeństwo gry tymi łańcuchami - czy to się nie będzie łamać i urywać. No i idealnie nie wygląda taki łańcuch, ktoś ambitny mógłby zrobić sobie stosunkowo łatwo własną wersję z widocznymi oczkami, ale nieco mniej stabilną...

A tak poza tym, to Kevin dobrze prawi - Skannfyrdzi mają naprawdę świetne modele. Jak dla mnie jedna z dwóch najlepszych pod względem estetycznym podfrakcji (Reavers rządzą na razie ;) ).

Co do Halodynów zaś, to ich estetyka mi nie podchodzi szczególnie, ale wykonanie figsów - po obejrzeniu na żywo - powala. Tak więc Mikz, jak będziesz miał okazję rzucić okiem na Sons of War czy nawet Syntarchę lub warlorda to pewnie jednak się na nich zdecydujesz :P

PozdRawiam

P.S. Forest, kończysz tych tribesmenów? ;)
UWAGA!
Czytanie bez zrozumienia może prowadzić do trwałych uszkodzeń samooceny i ośmieszenia.
Nie ryzykuj - skontaktuj się ze słownikiem lub polonistą.

Awatar użytkownika
Kevin
[Własny wybór]

Post autor: Kevin » 06 mar 2014, 20:40

Mikz pisze:eee, nie chce grać jakimś OP Mad
Nie są OP. Lemur jest świetnym graczem, a ja sobie podebrałem jego rozpę i dobrze trafiłem na przeciwników. Generalnie zdecydowanie więcej bitew przegrałem łącznie w karierze gracza GodSlayerowego niż wygrałem :wink: . A, że frakcja cieszy się popularnością - ładne pacynki ma :wink:
A co do giętości, to póki co za najbardziej OP uchodzi magistratum od Mortansów :wink:

ODPOWIEDZ

Wróć do „WfB, Warhammer 40.000, Star Wars itd.”