TANKS

"Podobno są tacy, co nie grają w Lotra..."

Moderatorzy: Darlark, Konradussss, Koshara, TonyStark, Kevin, Mnil

Awatar użytkownika
michal molenda
Honorowy Redaktor
Posty: 851
Rejestracja: 22 sty 2008, 9:09
Skąd: Warszawa

TANKS

Post autor: michal molenda » 14 paź 2016, 20:51

Dziś, w południe ruszyła nasza (tj. Wargamera) kampania na portalu Wspieram. to która ma na celu wydanie polskiej wersji gry TANKS.

Zapraszamy do wsparcia projektu - szczególnie podczas pierwszych trzech dni, kiedy macie możliwość zakupu zestawu startowego w jeszcze bardziej atrakcyjnej cenie :)
Z góry dziękujemy za Wasze wsparcie.

O samej grze możecie przeczytać na stronie projektu. Mamy przygotowany film wyjaśniający (po polsku ;)) zasady gry oraz konstrukcji rozpiski.

http://www.wspieram.to/tanks

Dodano po 1 dniu 12 godzinach 21 minutach 6 sekundach:

Mamy już 35% potrzebnej kwoty - dziękujemy! Po pierwszym dniu, w którym rozgrzewaliśmy silniki, wczoraj ruszyliśmy pełną parą, a dziś kontynuujemy natarcie :)

Przypominamy, że dziś o północy kończą się nam pakiety "Early Bird", warto nas więc wesprzeć, bo w ten sposób możecie kupić grę i dodatki taniej :)

https://wspieram.to/tanks

Dodano po 2 dniach 11 godzinach 9 minutach 27 sekundach:

Drodzy Wspierający,

Mamy zebrane już 62% potrzebnej kwoty, a przed nami jeszcze 32 dni kampanii. Liczba Waszych wparć to 102. To bardzo ładna "pancerna" liczba, ale oczywiście mamy nadzieję, że niedługo zamieni się ona w "lotniczą" 303 :)

Prosimy Was o udostępnianie informacji o kampanii wśród Waszych znajomych, na forach internetowych, grupach facebookowych - niebawem pojawi się recenzja TANKS w wykonaniu chłopaków z Game Troll TV, ale do tego czasu przyda się trochę szumu medialnego.

Jeśli chcielibyście zobaczyć TANKS na żywo, zapraszamy Was do naszego warszawskiego sklepu przy ulicy Wilczej 62 w dwa najbliższe czwartki (20 i 27 października) o 17.30. Będziemy prowadzić wtedy pokazy i naukę gry.

https://wspieram.to/tanks

Obrazek

Pozdrawiamy,

Zespół Wargamera

Awatar użytkownika
KedzioR_vo
Salah Ad Din
Posty: 2834
Rejestracja: 06 mar 2008, 18:11
Skąd: Gdynia

Post autor: KedzioR_vo » 15 paź 2016, 18:03

Ciekaw jestem, dokąd "polskie" czołgi dojadą - mam nadzieję, że na metę, a nawet i dalej :) Ja wsparłem, bo gra jest co prawda przesadnie prosta, ale wygląda radośnie i z chęcią spróbuję dobrze wymalować takie maleńkie Shermany ;)


PozdRawiam
UWAGA!
Czytanie bez zrozumienia może prowadzić do trwałych uszkodzeń samooceny i ośmieszenia.
Nie ryzykuj - skontaktuj się ze słownikiem lub polonistą.

Awatar użytkownika
michal molenda
Honorowy Redaktor
Posty: 851
Rejestracja: 22 sty 2008, 9:09
Skąd: Warszawa

Post autor: michal molenda » 23 paź 2016, 10:38

Dzięki :)

Jesteśmy coraz bliżej osiągnięcia celu. W tej chwili mamy już 83% potrzebnej kwoty! Bardzo dziękujemy za Wasze wsparcie i oczywiście prosimy o dalszą pomoc. Namawiajcie znajomych, udostępniajcie link do kampanii - niech jak najwięcej osób dowie się o TANKS!

Z ważnych informacji: w niedzielę o 10.00, na jednym z najlepszych polskich kanałów o grach planszowych - Game Troll TV- powinna się pojawić recenzja TANKS. Mamy nadzieję, że pomoże przekonać tych, którzy jeszcze się nie zdecydowali na wsparcie. Oczywiście, jak tylko pojawi się ona w sieci, zamieścimy stosowną aktualizację.

Obrazek

pozdrawiamy

Zespół Wargamera

Dodano po 1 dniu 20 godzinach 26 minutach 4 sekundach:

recenzja GameTroll TV już w sieci

zapraszamy do obejrzenia:

https://www.youtube.com/watch?v=FOzT1v9SMfM

mamy już 94% :)

Awatar użytkownika
KedzioR_vo
Salah Ad Din
Posty: 2834
Rejestracja: 06 mar 2008, 18:11
Skąd: Gdynia

Post autor: KedzioR_vo » 24 paź 2016, 7:29

I przebiliście 10.000, gratuluję :)
Ze swojej strony chciałem poinformować, że znam osoby, które chciałyby grać sowietami i - jeśli macie taką możliwość - to polecałbym dorzucić ich w jednym z kolejnych poziomów. Na pewno jeszcze zmobilizują ludzi do dorzucania się :)

Ja osobiście najchętniej widziałbym najnowsze M-10/M-36 do zakupienia poprzez WspieramTo, ale to raczej nie będzie możliwe, za dużo macie innych rzeczy do przetłumaczenia, jak sądzę.


PozdRawiam
UWAGA!
Czytanie bez zrozumienia może prowadzić do trwałych uszkodzeń samooceny i ośmieszenia.
Nie ryzykuj - skontaktuj się ze słownikiem lub polonistą.

Awatar użytkownika
michal molenda
Honorowy Redaktor
Posty: 851
Rejestracja: 22 sty 2008, 9:09
Skąd: Warszawa

Post autor: michal molenda » 15 lis 2016, 15:28

Drodzy Wspierający,

Przed nami jeszcze 15 dni kampanii, a do odblokowania kolejnego celu zostało nam tylko 704 zł. Jesteśmy pewni, że wkrótce uda się nam go osiągnąć, tym bardziej, że prowadzimy dość zaawansowane rozmowy na temat mecenatu z jednym ze sklepów - mamy nadzieję, że wkrótce zaowocują one pokaźną wpłatą :)

Jako, że narzekacie, że chcielibyście nas wesprzeć bardziej, ale potrzebujecie mieć większy wybór, dodajemy z nowe dodatki do wyboru: są to kości brytyjskie oraz dwie maty.

Kolejna aktualizacja już jutro - mamy nadzieję, że będziemy w niej informować o odblokowaniu Pershinga, Panzer IV oraz StuG.

https://wspieram.to/tanks

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Dodano po 1 dniu 2 godzinach 18 minutach 57 sekundach:

Śpicie już? My właśnie mieliśmy się kłaść spać, ale otrzymaliśmy mail, który zdecydowanie nas rozbudził.

Miło nam poinformować, że do mecenatów naszej kampanii dołączył warszawski sklep planszomania.pl, którego​ chyba nie trzeba przedstawiać żadnemu z fanów gier planszowych. Bogata oferta (łącznie z bardzo trudno dostępnymi w Polsce tytułami), świetne ceny i doskonała obsługa klienta - to właśnie Planszomania. Serdecznie dziękujemy!

Obrazek

Jak widzicie po kwocie wsparcia, Planszomania wsparła nas bardzo znaczącą kwotą. Ma to dla nas dwie konsekwencje. Po pierwsze udało się nam odblokować kolejny cel, a mianowicie czołgi niemieckie: Panzer IV​ i StuG (w tym wypadku to oczywiście działo samobieżne) oraz amerykańskiego Pershinga. Zostały one właśnie dodane do listy dostępnych nagród

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Po drugie: jesteśmy już w połowie drogi do kolejnego celu jakim jest komplet czołgów sowieckich. Mamy nadzieję, że z Waszą pomocą uda się nam go szybko odblokować :)

Obrazek

https://wspieram.to/tanks

pozdrawiamy,

Zespół Wargamera

Dodano po 21 godzinach 4 minutach 16 sekundach:

Kolejny cel osiągnięty! Rosjanie nadchodzą!

Wow, jesteście niesamowici! Po prostu brak nam słów! Kolejny cel - czołgi radzieckie - udało się Wam osiągnąć błyskawicznie.

Obrazek

Wszystkie 4 radzieckie pojazdy trafiły właśnie na listę dodatków do wyboru

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Przed nami ostatnie czołgi z pierwszej fali. Są to brytyjskie czołgi Sherman Firefly, Comet i Cromwell.

Obrazek

Od razu uprzedzamy, że to NIE jest ostatni z celów dodatkowych. Pracujemy nad kilkoma kolejnymi :)

Dziękujemy za Wasze wsparcie i prosimy o jeszcze :)

pozdrawiamy

Zespół Wargamera

Dodano po 5 dniach 3 godzinach 2 minutach 1 sekundzie:

​Drodzy Wspierający,

Witamy Was ponownie po krótkiej przerwie, która wynikła z naszego udziału w największym w kontynentalnej Europie konwencie wargamingowym Crisis w Antwerpii. Wróciliśmy cali, zdrowi i pełni energii, która przyda się nam do końca kampanii :)
Jako, że został nam już tylko tydzień, to czas przyśpieszyć. Od dziś do końca naszej akcji, codziennie będziemy publikować aktualizację.

Zaczynamy od pokazania dwóch najbliższych celów.

Obrazek

Po pierwsze - chcemy odblokować wszystkie czołgi, które zostały do tej pory wydane po angielsku.Tym celem chcemy pokazać Wam, że mamy długofalowe plany związane z TANKS​. To nie jest dla nas "jednostrzałowiec", ale produkt z którym wiążemy wielkie oczekiwania. Od razu musimy dodać, że termin ich dostarczenia będzie z pewnością inny (późniejszy) niż tych z pierwszej fali, ale walczymy o to, żeby odstęp był jak najmniejszy - mamy nadzieje, że uda się nam uzyskać informacje w ciągu 2-3 dni.

Drugim sposobem, którym chcemy zamanifestować nasze przywiązanie do TANKS, będzie organizacja Oficjalnych Mistrzostw Polski. W organizacji wielkich imprez mamy doświadczenie - tych z Was, którzy grają w "Ogniem i Mieczem" nie musimy chyba o tym specjalnie przekonywać...Mistrzostwa odbędą się w pierwszej połowie 2017 roku w Warszawie. W przypadku osiągnięcia limitu miejsc przy zapisach priorytet będą miały osoby, które wsparły nas podczas kampanii, będą one również zwolnione z opłaty wpisowej.

Obrazek

Wygląda ambitnie. Nawet bardzo, prawda?

Zgadza się, ale mamy dla Was jeszcze jedną niespodziankę Zaprezentujemy ją jutro :) Myślę, że bardzo się Wam spodoba i zdecydowanie zwiększy zainteresowanie kampanią.

pozdrawiamy,

Zespół Wargamera

Dodano po 20 godzinach 25 minutach 14 sekundach:

Drodzy Wspierający,

Dziś trochę więcej o dodatkach. Jako że kilkakrotnie padło pytanie o ich zawartość, postanowiliśmy poświęcić im trochę więcej uwagi.

Większość z zestawów dodatkowych pozwala na złożenie dwóch różnych czołgów – zależności od tego, jakich elementów z wypraski użyjecie.

Każdy z dodatków składa się z wypraski z czołgiem oraz 6 lub 7 kart (ta druga liczba w przypadku zestawów pozwalających na złożenie dwóch różnych pojazdów). Jedna z tych kart jest kartą Bohatera, dostępną wyłącznie w zestawach dodatkowych. Reszta kart to karty Załogi i Ulepszeń.

Jak wyglądają możliwości złożenia różnych wersji czołgów?

Zestaw Sherman pozwala na złożenie Shermana z działem 75 mm albo działem 76 mm

Zestaw Pershing pozwala na złożenie Pershinga albo Super Pershinga

Zestaw Pantera pozwala na złożenie Pantery albo Jagdpanthery

Zestaw Sherman Firefly pozwala na złożenie Shermana Firefly lub Sherman V

W zdecydowanie najlepszej sytuacji są Sowieci, których każdy czołg może być złożony w dwóch wariantach. Szaleństwo!

Zestaw IS-2 pozwala na złożenie IS-2 albo IS-85

Zestaw ISU-152 pozwala na złożenie ISU-152 albo ISU-122

Zestaw T-34 pozwala na złożenie T-34 albo T-34/85

Zestaw SU-100 pozwala na złożenie SU-100 albo SU-185Ok, wiemy, że i tak nie czytaliście tego co napisaliśmy powyżej, tylko przescrollowaliście stronę do informacji o nowym celu ;)

Zdajemy sobie sprawę, że to co najbardziej lubicie to żołnierzyki i ładne dziewczyny. Bardzo często jest to alternatywa rozłączna. My pytamy jednak : Why not both?

Przed Wami Hedwiga!

Obrazek

Hedwiga to model kolekcjonerski niemieckiej czołgistki z Afrika Korps w skali 28 mm (w „piętnastce” nie udałoby się nam odpowiednio oddać detali ;) modelu) , wykonany z metalu.

Jeśli uda się nam osiągnąć 35 000 złotych, model Hedwigi będziemy dołączać do każdego startera zakupionego podczas kampanii na Wspieram.to. Nieważne, czy jest to starter kupiony pojedynczo, jako element asa pancernego czy w pakiecie albo mecenacie sklepu. Starter to starter.

Model Hedwigi właśnie powstaje. To jak będzie wyglądał, możecie zobaczyć na szkicu koncepcyjnym. Tygrysek oraz łuski również są przewidziane :) Render pokażemy w ciągu 2-3 dni.

I jak? Podoba się? Jeśli tak to zachęcamy do namawiania znajomych do wsparcia projektu. Ostatnie dni na Wspieram.to są zwykle bardzo mocne, a poza tym przed nami jeszcze 8 czołgów do odblokowania. Wierzymy, że się uda. Pomożecie? :)

pozdrawiamy

Zespół Wargamera

Dodano po 1 dniu 3 godzinach 16 minutach 17 sekundach:

Próg 20 tysięcy złotych pozwalający nam na wydanie wszystkich czołgów z pierwszej fali jest tuż, tuż. Brakuje nam niecałe 300 zł, więc zapewne już jutro będziemy mogli wspólnie świętować osiągnięcie tego celu. Bardzo dziękujemy, że jesteście z nami i tak bardzo wspieracie nasz projekt!

Zasugerowaliście, żeby umożliwić Wam zakup modelu Hedwigi - cześć z Was ma już grę w w wersji angielskiej i wspiera nas przez zakup akcesoriów, a nie polskiego startera. Cześć z Was będzie chciała ten model nawet jeśli nie uda się osiągnąć 35 tysięcy.

Mówicie i macie :) Hedwiga trafia na listę dodatków do wyboru.

Obrazek


Teraz uwaga: po osiągnięciu celu 35 000 wszystkie osoby, które zakupiły ten dodatek i wybrały pakiet z zestawem startowym będą mogły wymienić ten dodatek na dowolny z odblokowanych czołgów z pierwszej fali. Najzwyczajniej w świecie chodzi nam o to, żebyście nie czuli, że niepotrzebnie kupiliście Hedwigę, skoro (mamy nadzieję) dostaniecie ją po osiągnięciu 35 tysięcy (oczywiście jeśli wsparliście nas na poziomie oferującym starter). Mamy nadzieję, że jest to dla Was rozwiązanie fair.

pozdrawiamy

Zespół Wargamera

Dodano po 10 godzinach 58 minutach 16 sekundach:

Wow! Jesteście niesamowici! Na 5 dni przed końcem kampanii udało się Wam odblokować wszystkie czołgi z pierwszej fali. Oznacza, to że na 100% cała pierwsza fala czołgów zostanie wydana po polsku. Yupi! Bardzo Wam dziękujemy za to, ze jesteście z nami i tak bardzo nas wspieracie - zarówno wpłatami, jak i rozpowszechnianiem informacji o naszej kampanii.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Kolejny cel przed nami:

Jest to odblokowanie wszystkich czołgów z drugiej fali dodatków. Wierzymy, że się uda - zwykle końcówka kampanii jest najmocniejsza, wiec zarówno ten cel, jak i kolejne są jak najbardziej w naszym zasięgu :)

pozdrawiamy

Zespół Wargamera

Dodano po 1 dniu 12 godzinach 46 minutach 53 sekundach:

Drodzy Wspierający,

Miło nam poinformować, że kolejnym mecenasem projektu została firma TerenyDoGier.pl

Obrazek

TerenyDoGier.pl, na rynkach zagranicznych znany jako Terrains4Games.com, to polski producent makiet, terenów, figurek. Firma działa od 2004 roku. Wykonuje makiety w kilku seriach i technologiach (odlewy żywiczne, makiety cięte laserem w HDF, pomalowane ready-to-play), w najbardziej popularnych skalach 15mm-20mm-28/32mm i szerokim przekroju tematycznym: od fantasy, przez gry historyczne do Sci Fi i Post Apo.

Współpraca z naszym mecenasem pozwala nam dodać nową nagrodę: zestaw gotowych do gry (pomalowanych) terenów w jakości premium. Zestaw składa się z 4 budynków oraz dwóch lasów - dokładnie tak jak w zestawie startowym. Jeśli chcecie dodać odrobinę luksusu na Wasze stoły/maty - to jest właśnie to, czego szukacie.

Obrazek

Obrazek

Uwaga: budynki prezentowane na zdjęciach mają inne rozmiary od docelowych. Te, wchodzące w skład zestawu, będą odpowiadać rozmiarem kartonowym budynkom :)

Wybaczcie brak dodanej wizualizacji, ale długi weekend nie sprzyja szybkiej wymianie materiałów i jest ona under construction ;)

Do przeczytania jutro.

pozdrawiamy

Zespół Wargamera

Dodano po 2 dniach 14 godzinach 44 minutach 16 sekundach:

Drodzy Wpierający,

Parafrazując „Siarę” Siarzewskiego aż chce się powiedzieć „Ja Wy mnie zaimponowaliście w tej chwili...”. Czołgi drugiej fali odblokowane!

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Oczywiście zapewne po raz kolejny zostaniemy zasypani pytaniami: czy będą dostarczone w tym samym momencie, co pierwsza fala? I my w tym po raz kolejny będziemy musieli odpowiedzieć, że nie jest to możliwe.

Pliki przygotowane do druku będziemy mieli gotowe w przyszłym tygodniu. Będą one musiały przejść dalej długą i skomplikowaną drogę do UK, Nowej Zelandii, Chin/Malezji, czekać na uruchomienie międzynarodowego druku, następnie zostać spakowane i wysłane do UK, a następnie do nas. W tym momencie nie jesteśmy Wam w stanie podać precyzyjnej daty, kiedy je otrzymamy. Poproszeni o pesymistyczny scenariusz usłyszeliśmy „druga połowa marca”. Mamy nadzieję, że w rzeczywistości będzie to termin wcześniejszy. Uwierzcie nam, że wywieramy nieustanną presję na to, żeby odstęp między wydawaniem wersji ENG, a PL kurczył się z premiery na premierę. Wiemy, że to samo robią wydawcy wersji włoskiej, francuskiej, niemieckiej, hiszpańskiej i portugalskiej... Liczymy, że międzynarodowy nacisk okaże się skuteczny (w przeciwieństwie do politycznych w tej czy innej sprawie).

Żeby osłodzić Wam czas oczekiwania czołgi z drugiej fali będą do kupienia w niższej cenie (potraktujemy je jako early bird).

Zdajemy sobie sprawę, że nikt z Was nie będzie chciał czekać z wysyłką na drugą falę (no chyba, że właśnie wyjechaliście na półroczny kurs chińskiego , badacie pingwiny na Antarktydzie albo robicie coś innego, co uniemożliwi Wam grę przez najbliższe miesiące).

Co możemy z tym fantem zrobić? Jak tylko druga fala zostanie wydrukowana i trafi do naszych rąk:

Czołgi możecie odebrać w jednym z naszych sklepów stacjonarnych

Możecie połączyć razem z dowolnym zamówieniem składanym w naszym sklepie online.

Możecie dokupić dodatkową wysyłkę w dodatkach

Jeśli zaś kupicie 5 lub więcej czołgów z drugiej fali, to wyślemy ją na nasz koszt :)

Mamy nadzieję, że odpowiedzieliśmy na wszystkie Wasze wątpliwości i teraz możecie rozpocząć szturm na kolejne cele :)

Obrazek

Obrazek


a skoro jesteśmy przy Hedwidze, to

tutaj znajdziecie wstępny render jej modelu (brakuje jeszcze Tygryska)

pozdrawiamy,

Zespół Wargamera

Dodano po 1 dniu 1 godzinie 17 minutach 16 sekundach:

Drodzy Wspierający,

Przed nami ostatnie 8 godzin kampanii, które spędzimy pewnie przed monitorami trzymając kciuki i wciskając F5.
Do osiągnięcia ostatniego celu pozostało niecałe 400 zł!

Oczywiście końcówka kampanii jest bardzo dynamiczna, wiele się dzieje. Poniżej telegraficzny skrót wydarzeń:

Nowi mecenasi:

Kazrak Miniatures

Do mecenatów kampanii dołączyła firma Kazrak Miniatures, która wyprodukuje dla nas model Hedwigi. Dzięki temu możecie spodziewać się rewelacyjnej jakości odlewu - Panowie z Kazrak Miniatures znają się na swoim rzemiośle jak mało kto: są producentami modeli do Ogniem i Mieczem oraz Nakamura Tower.

Obrazek

AM76

Mecenasem projektu został również warszawski sklep AM76. Dziękujemy!

Obrazek

Nagrody premium

Wciąż pozostało nam kilka nagród premium

As pancerny II oraz Zestaw terenów premium. Ktoś się skusi? :)

Obrazek

Obrazek

Podcast 3d6

Obrazek

Chłopaki z podcastu 3d6 postanowili porozmawiać o TANKS.

http://3d6.pl/2016/11/15/odcinek-2-sezon-2-tanks/

Zapraszamy do wysłuchania :)

pozdrawiamy

Zespół Wargamera

ODPOWIEDZ

Wróć do „WfB, Warhammer 40.000, Star Wars itd.”