The Walking Dead - uwaga spoilery!

Peter Jackson zaprasza na film.

Moderatorzy: Darlark, Konradussss, Barti, Koshara, TonyStark, Kevin, Mnil

Awatar użytkownika
Widelec
Nadzorca Trolli

Post autor: Widelec » 16 lut 2012, 13:53

alikumu11 pisze:Dziś wyszedł najnowszy odcinek ,,Nebraska"
Nowe odcinki pojawiają się ZAWSZE w niedzielę.

Ajas widzę że będę mieć kolejny serial na liście :D
[Ja] Ja mam grupę krwi 0Rh+
[Kumpel] Ale AB??

Awatar użytkownika
Thein
Opiekun Balroga

Post autor: Thein » 18 lut 2012, 21:23

Widelec, jak dobrze że to napisałeś, czytałem też komentarz podobne do Twojego i powiem że sie nastawiłem na nudę, a jednak się nie nudziałem. Fakt za dużo gadania ale nie było tak źle. Akcja w barze jest super :D

Czytał ktoś z Was komiks?

ekstrasuchar
Treser wargów

Post autor: ekstrasuchar » 18 lut 2012, 21:45

Ja też zacząłem go oglądać w tym roku. Leci na foxie w czwartek i w niedziele o 22/23 (nie jestem pewien). Zna ktos inne opcje do oglądanie bez limitu ?

Awatar użytkownika
dudzia
Pomocnik Szamana

Post autor: dudzia » 18 lut 2012, 21:58

Obejżałem nowy odcinek specjalnie czekałem aż pojawi se w tv nudą zawiało jak nie wiem masakra : D Prawie cały przegadany eh

Earendil25
Czyściciel klatek Trolli

Post autor: Earendil25 » 18 lut 2012, 23:48

No cóż osobiście mi sie dalej podoba :P jestem wielkim fanem twd i czekam na kolejny odc.
Ciekawy jestem jaką rolę spełni Randall

Awatar użytkownika
Ajas
Redaktor

Post autor: Ajas » 20 lut 2012, 15:30

Thein pisze:Czytał ktoś z Was komiks?
Tak - do 84 numeru, ale zamierzam poszukać dalszych fragmentów - ile tego wyszło dotychczas w oryginale? :)

Panowie i Panie (?) - mam za sobą odcinek 9, czyli "Triggerfinger"...
Spoiler pisze:Nie wyszli z farmy, ani też nie okopali się na niej :P
Spoiler pisze:Akcja rusza do przodu (po prawdzie nie wiem, co musiało by się stać, żeby zwolniła jeszcze bardziej...

W tym sezonie kreacja aktora odtwarzającego postać Rick'a nie przemawia do mnie. Wymagał bym jakiejś wewnętrznej zmiany. W końcu trzeba być kimś więcej niż tylko farciarzem, żeby przeżyć samemu tak długo i jeszcze zaraz po pojawieniu się w grupie, której przewodził Shane objąć dowództwo - swoją drogą ciekawi mnie ta milcząca zgoda na to, by to on grał pierwsze skrzypce, skoro to Shane trzymał ich w ryzach zanim pojawił się Rick.

Ciekawie rozkładał by się podział ról, gdyby brat Darylla miał zacząć się dogadywać z duetem policjantów... szkoda, że na razie jego postać została odstawiona na później i porasta kurzem.

Lori bije rekordy głupoty i infantylności... po cichu miałem nadzieję, że zombiak przeciskający się przez szybę wraku auta chociaż ją podrapie, ale jak zawsze głupi ma szczęście, więc i w tym przypadku żona Ricka wyszła bez większych uszczerbków na zdrowiu.

W najbliższym czasie w końcu zacznie się walka o przywództwo między Rickiem i Shane'em - troszkę to bez sensu ze strategicznego punktu widzenia, ale trzeba pamiętać, że mamy do czynienia ze sporem o (pożal się Boże!) Lori.

Wątek Darylla i Carrol stoi w miejscu, choć cieszę się, że nie powiedziała mu w porywie emocji, że go kocha bo to był by już taki kicz, że chyba bym odpadł x_X

W sumie sporo pomarudziłem, ale liczę na to, że następny odcinek będzie prawdziwą bombą - zwłaszcza, że będziemy mieć elementy takie jak:
- konflikt na linii byłych policjantów
- nowa postać - Randall
- ktoś może oficjalnie wysunąć temat śmierci Otisa
- potencjalna konfrontacja z ekipą ludzi zabitych w barze

PS: nadal nic nie wiadomo o T-Dog'u xP
Czy tylko mi się wydaje, że farma Hershella jest zupełnie bezpodstawnie bezpieczna? Żadnych wart, większych płotów czy choćby nie wiem... dołów z palami - mogli by się tam bardzo dobrze okopać, ale guzik robią. Czy tylko mnie to wkurza?

Pozdrawiam, Ajas :D
KedzioR_vo do Offa o cyckach pisze:MaRta radzi, żebyś se cycki w necie pooglądał, bo widać, że nie wiesz, jak wyglądają (:D)
Jesteś z Poznania? kliknij!

Awatar użytkownika
Koshara
Sztygar

Post autor: Koshara » 21 lut 2012, 22:31

Ajas pisze:
Thein pisze:Czytał ktoś z Was komiks?
Tak - do 84 numeru, ale zamierzam poszukać dalszych fragmentów - ile tego wyszło dotychczas w oryginale? :)
Jesteś na prawie na bieżąco. Planowane jest 5 kolejnych numerów u nas #85-90, za granicą tytuł buka - Vol. 15: We Find Ourselves w 2011, u nas Odnajdujemy siebie w 2012.

Buri
Treser wargów

Post autor: Buri » 21 lut 2012, 22:57

Pamiętam jak na turnieju zapytałem Ciebie Ajas i parę innych osób o The Walking Dead. Też oglądam z miłą chęcią pomimo odbiegania fabuły serialu od typowej tematyki dla apokalipsy zombie czyli <b><span class="przeklenstwo">[Nie przeklinaj]</span></b> z odrobiną załamań i depresji bohaterów. Pierwszy sezon był ciekawy, dużo się w nim działo. Drugi sezon zmienił się troszkę w taki "Zombie Klan" jednak zamiast Lubiczów śledzimy losy Ricka, jego żony, synka oraz pozostałych ocalałych. Mimo zmiany w akcji serialu i tak wszyscy go oglądają ponieważ to jedyny tak syty serial o zombie jaki wyszedł. Nawiązując do Dead Set, o którym w Inowrocławiu wspomniał Ajas. Serial trochę krótki jednak trzyma w napięciu do końca. Czekam na przełom w The Walking Dead gdzie w końcu doczekam się rozwałki zombie. Teraz zabieram się za 9 odcinek. Pozdrawiam fanów TWD i zombie-maniaków!

Awatar użytkownika
Thein
Opiekun Balroga

Post autor: Thein » 22 lut 2012, 14:16

Obejrzałem 9 odc, podobał mi się. Trochę akcji, nadal sporo gadania :D

TO JEST MEEEEEGA SPOILER!!! JAK PRZECZYTASZ ZEPSUJESZ SOBIE ZABAWĘ!!!!
nIECG CZYTAJĄ TO TYLKO CI KTÓRZY ZNAJĄ KOMIKS!!!!!
Spoiler pisze:wydaje mi się że w końcu Shane zginie, dziwne ze musimy czekać na to aż 2 sezony bo przecież w komiksie ginie na początku. Trochę się nie mogę odnaleźć ogladając serial, a nadal pamitając co jest w komiksie

Awatar użytkownika
Ajas
Redaktor

Post autor: Ajas » 27 lut 2012, 11:44

http://www.youtube.com/watch?v=d4XnXxfJBLc
"Qual foi pessoal, nao sejam idiotas! Escuso Rick!"

więcej tutaj:
http://www.filmweb.pl/serial/Walking+De ... mo,1856179

Dodano po 1 dniu 16 godzinach 20 minutach 18 sekundach:

No to jestem po dziesiątym odcinku "18 Miles Out" i ogłaszam wszem i wobec: jest to jeden z ciekawszych odcinków i zapowiada powrót do właściwej pierwszemu sezonowi akcji i tematyki.
Spoiler pisze:Odcinek opiera się na dwóch konfliktach: Loti vs Andrea i Rick vs Shane.

Pierwszy wątek przypomina, że nie tylko faceci potrafią się kłócić - między kobietami narasta konflikt związany z próbą samobójstwa córki Hershel'a. Andrea jako doświadczona w tej materii opowiada się za wolnością wyboru, zaś żona policjanta broni życia. Bardzo dobrym momentem odcinka jest chwila w której Andrea wygarnia Lori, co o niej myśli - istna perełka! :D

Rick i Shane jadą tytułowe nieco ponad 18 mil by zostawić tam dzieciaka uratowanego z miasta po pijackiej eskapadzie starego farmera. Pomysł nieco bez sensu, ale trudno - da się to przełknąć. Policjanci w połowie drogi przeprowadzają między sobą poważną rozmowę o życiu w której ze strony Ricka pada poważna deklaracja.

Późniejsza walka o przetrwanie udowadnia, że Rick i Shane są (chyba) w stanie się dogadać i przymknąć oko na to, co minęło. Mamy w końcu ciekawą walkę z trupiakami z wykorzystaniem całkiem dobrych chwytów.
Zdecydowanie polecam nowy odcinek! :D

Pozdrawiam, Ajas :D
KedzioR_vo do Offa o cyckach pisze:MaRta radzi, żebyś se cycki w necie pooglądał, bo widać, że nie wiesz, jak wyglądają (:D)
Jesteś z Poznania? kliknij!

Awatar użytkownika
Alexander

Post autor: Alexander » 03 mar 2012, 20:05

Obejrzałem trzy nowe odcinki...
Spoiler pisze:no i w końcu troszkę zaczęło się dziać, chociaż WD dalej jest serialem zbyt fantastycznym jak na filmy o zombie. Ci ludzie są poejabanananani! Policjanci w końcu zaczęli używać noży (brawo! tylko dwa sezony zajęło im to co każdemu średnio rozgarniętemu graczowi, który dba o amunicję Resident Evil 4/5 zajmuje 15-20 minut)...
Dobra była scena ze strzelaniną w barze. Brakowało tego stałego elementu filmów zombie apocalypse - "samemu źle, z innymi ludźmi jeszcze gorzej".
Nie podobają mi się idiotyczne pomysły bohaterów. Zombiaki szwędają się po ulicach a oni żyją jak gdyby nigdy nic...
Jeszcze co do baru - tych kolejnych napastników było kilku (więcej niż "dobrych") a dali za przeproszeniem dupy. Nikogo nawet nie postrzelili :P Blah...

Awatar użytkownika
Thein
Opiekun Balroga

Post autor: Thein » 17 paź 2012, 13:19

Dano już obejrzałem ale zapomniałem się podzielić opinią.
Spoiler pisze:Wreszcie, wreszcie Rick pokazał że ma jaja. Ale oczywiście Lori odzwierciedla typową kobietę, sama nie wie czego chce. Rick zabija przyjaciela pod namową żony, która potem się wścieka że go zabił... Chyba sama nie wie kogo kocha głupia. Najbardziej <b><span class="przeklenstwo">[Nie przeklinaj]</span></b> postacią serialu pozostaje Carl.
Jeżeli w którymś odcinku zginie Daryl to przestaje oglądać.
No cóż byle do jesieni!

Dodano po 3 dniach 4 godzinach 17 minutach 50 sekundach:

JAk wrażenia? Ktoś już oglądał ?

Awatar użytkownika
Godfryd
Redaktor
Kontakt:

Post autor: Godfryd » 17 paź 2012, 13:21

Jasne ;D Ogólnie, lepszy niż sezon drugi, przynajmniej tak się zapowiada. Całkiem nieźle to wygląda ;) Polecam obejżeć, warto było czekać przynajmniej dla mnie. Klimat opuszczonego więzienia, jakby znów grał w l4d albo dead island ;D
Nobody likes you, you're ugly and your mother dresses you funny. Now smile, you f*cking douche...

https://www.facebook.com/BrushGangsta/

Awatar użytkownika
klaczek77
Bębniarz z głębin

Post autor: klaczek77 » 17 paź 2012, 13:31

Carl akurat to jedna z moich ulubionych postaci. W komiksie jego psychika z biegiem czasu tak się zmienia i ryje, że wolałbym obcować ze szwędaczami niż z nim. :D

Awatar użytkownika
Falloutmaniak
Czyściciel klatek Trolli

Post autor: Falloutmaniak » 28 lut 2013, 12:54

Też oglądam, bardzoo miły serial, szczególnie w trzecim sezonie akcja się rozkręca, a klimat więzienia i tego miasteczka Gubernatora jest całkiem, całkiem.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wszystko o filmie ”