Hobbit Unexpected Journey: wrażenia! [Spoilery!]

Peter Jackson zaprasza na film.

Moderatorzy: Darlark, Konradussss, Barti, Koshara, TonyStark, Kevin, Mnil

Awatar użytkownika
Thein
Opiekun Balroga

Post autor: Thein » 15 sty 2013, 14:07

Podprowadził kamienia Radkowi ;)

Awatar użytkownika
Kevin
[Własny wybór]

Post autor: Kevin » 15 sty 2013, 14:11

Zbieral komplet 5 jak mu zreszta potem slusznie Saruman wypomnial :mrgreen: . To moze dlatego blekitnych wcielo na wschodzie :wink: Po prostu odpalal czasem szafe i wybieral co by tu na dana podroz wziac 8)
"Tym dziwniejsze jest, że prawdziwa wojna-a kilka prawdziwych wojen widziałem-pod względem porządku i ładu do złudzenia przypomina ogarnięty pożarem burdel"- A.Sapkowski "Chrzest Ognia"

Awatar użytkownika
Koshara
Sztygar

Post autor: Koshara » 20 sty 2013, 19:58

3 krótkie filmy o animacji króla, Smeagola i Azoga. Ciekawa rzecz, zwłaszcza to o Azogu. Wstępnie miał wyglądać jak zwykły Hunter Orc.
http://stopklatka.pl/wydarzenia/wydarze ... ?wi=933653

Imo to znakomita decyzja, że zrobili z niego skrzyżowanie Rutgera Hauera z Inżynierem z Prometeusza. Tylko mnie ta proteza nie przekonała. Mam wrażenie, że jakby mocniej w coś uderzył, to przesunęłaby się w stronę łokcia (Aua!).

Awatar użytkownika
Ukasz
Gobliński jeździec

Post autor: Ukasz » 21 sty 2013, 21:47

A do muzyki serca nie macie ? Przecież to była jedna z najlepszych ścieżek dźwiękowych ! !
!
https://drive.google.com/drive/folders/ ... sp=sharing CMPowy folder malunkowy :) Pozdro, krzesło!

Awatar użytkownika
Silverhand
Honorowy Redaktor

Post autor: Silverhand » 21 sty 2013, 21:55

Zgadzam się, o ile w LotRze była taka sobie to tutaj od razu się spodobała. Poprawili się znacznie pod tym względem

http://www.youtube.com/watch?v=8OiYDUEu3i8

Awatar użytkownika
micr_pisiont
Strażnik wyschniętej studni

Post autor: micr_pisiont » 21 sty 2013, 22:00

Obejrzałem jeszcze raz, 2D (na komputerze 3D nie mam ;) ) z napisami. I niby napisy są OK, ale trafiają się takie perełki jak ,,króliki z Rosco Bell,, zamiast Rhosgobel ;) i IMO Dwalin,Kili i Fili są zdecydowanie najlepsi z całej Drużyny :P
PS: obecnie słucham prawie tylko muzyki z soundtracków LotR-a i Hobbita, szczególnie ,,Old friends,, i ,,Song of the Lonely Mountain,, :D
Ostatnio zmieniony 22 sty 2013, 7:19 przez micr_pisiont, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Binuś
Gobliński jeździec

Post autor: Binuś » 21 sty 2013, 22:07

IMO znakomite wykonanie
http://www.youtube.com/watch?v=nEwzFF4HeB8b
a muzyka w Hobbicie jest naprawdę dobra
Jesteś z Poznania? kliknij!

Awatar użytkownika
Kevin
[Własny wybór]

Post autor: Kevin » 21 sty 2013, 22:30

Cepelinek pisze:A do muzyki serca nie macie ? Przecież to była jedna z najlepszych ścieżek dźwiękowych ! !
Mało OST'ów chyba słyszałeś :wink:
Ja tam OST z <b><span class="przeklenstwo">[Nie przeklinaj]</span></b>'a oceniam na bardzo przeciętny - albo inaczej. W filmie jest na prawdę spoko, ale jako osobna całość to nie to czego się spodziewałem. Z takich IMO najfajniejszych motywów to bodaj tylko "Misty Mountains", "Radagast the Brown" i bodaj "The Dwarf Lords" z rozszerzonej wersji. Z czego pierwszy to tylko aranżacja poezji Tolkiena. choć nie powiem wyśmienita. I to jest trochę problem tej płyty. Poza krasnoludzką pieśnią tak właściwie nic się specjalnie nie wyróżnia. Z jednej strony są bardzo stosowne nawiązania do muzyki z bazowej trylogii(acz akurat w filmie niekoniecznie w odpowiednich momentach vide motyw Nazguli do Thorina) ale IMO jest ich aż nazbyt dużo. Może to kwestia tego, że decyzja o podziale filmu na trzy części zapadła w ostatnim momencie, ale ja czuję bardzo duży niedosyt. Dodatkowo nowe tematy są IMO znacznie mniej ciekawe niż te z LotR'a(nie ma co się okłamywać, trudno tych płyt nie porównywać). Na koniec jeszcze parę słów o tej wersji Misty Mountains z końca płytki(filmu) - jako samo się broni, jako integralna cześć soundtracku już nie. Niby lekko zalatuje folkiem, ale jak dla mnie brzmi bardziej popowo niż wcześniejsze "końcowe" piosenki i ni wytrzymuje z nimi porównania(no ok, może z tą z RotK'a tak, ale akurat za "Into the West" średnio osobiście przepadam). Shore napisał ciekawsze ścieżki dźwiękowe. I osobiście bardzo się zdziwię jeżeli ten film dostanie Oscara za muzykę.
"Tym dziwniejsze jest, że prawdziwa wojna-a kilka prawdziwych wojen widziałem-pod względem porządku i ładu do złudzenia przypomina ogarnięty pożarem burdel"- A.Sapkowski "Chrzest Ognia"

Awatar użytkownika
Ajas
Redaktor

Post autor: Ajas » 10 kwie 2013, 18:58

W sumie to bardziej pod ten temat:
Obrazek
Staruszek Legolasa rozparty na tronie...
Obrazek
...i zgadnijcie kto to? ;) (btw w końcu dobrej jakości zdjęcie, a nie fotki pstrykane ziemniakiem...)

Pozdrawiam, Ajas :D
KedzioR_vo do Offa o cyckach pisze:MaRta radzi, żebyś se cycki w necie pooglądał, bo widać, że nie wiesz, jak wyglądają (:D)

Awatar użytkownika
Elessar
Bębniarz z głębin

Post autor: Elessar » 10 kwie 2013, 19:57

Frodo? Co on tu robi :D
grrr

Awatar użytkownika
Ajas
Redaktor

Post autor: Ajas » 19 maja 2013, 9:04

KedzioR_vo do Offa o cyckach pisze:MaRta radzi, żebyś se cycki w necie pooglądał, bo widać, że nie wiesz, jak wyglądają (:D)

Awatar użytkownika
Kevin
[Własny wybór]

Post autor: Kevin » 07 cze 2013, 17:17

Ezreal
Mistrz zardzewiałych zbroi

Post autor: Ezreal » 07 cze 2013, 23:53

Na filmiku podanym przez Ajasa widać ewidetnie zabijanie/ranienie Bolga przez Dwalina :)
Wszystkich Krakowskich graczy serdecznie zapraszam na forum : https://www.facebook.com/groups/hobbits ... rabitewna/

Napisz i zabaw się z nami :)

Awatar użytkownika
Jacek
Sztygar bazarkowy

Post autor: Jacek » 10 cze 2013, 7:33

Obrazek

Pierwszy plakat już jest, niedługo ma się pojawić trailer.

Awatar użytkownika
Ajas
Redaktor

Post autor: Ajas » 10 cze 2013, 8:06

Bardzo przyjemny plakat - nie pozostaje nic innego tylko czekać na zwiastun :D

Pozdrawiam, Ajas :D

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wszystko o filmie ”