Hobbit: Desolation of Smaug

Peter Jackson zaprasza na film.

Moderatorzy: Darlark, Konradussss, Barti, Koshara, TonyStark, Kevin, Mnil

Awatar użytkownika
Koshara
Sztygar

Post autor: Koshara » 01 paź 2013, 17:12

Eorl I pisze:BTW czy w histrii kina był lepiej zrobiony smok ?
Trudno porównywać, bo tutaj wykorzystano magię technologii. Ale warto zobaczyć gada w "Ostatnim smoku". Gada jak Sean Connery, a film to majstersztyk tej klasy co Willow.

Awatar użytkownika
Turnavine
Honorowy Redaktor

Post autor: Turnavine » 01 paź 2013, 17:21

Koshara pisze:
Eorl I pisze:BTW czy w histrii kina był lepiej zrobiony smok ?
Trudno porównywać, bo tutaj (...)
...nie widziałem żadnego smoka. Głos, ogon, mocno niewyraźna sylwetka, oko (które moim zdaniem wyszło tandetnie w zakończeniu pierwszej części) to za mało jak dla mnie żeby go porównywać z innymi tworami.

Trailer bardzo zachęcający, zapowiada się sporo akcji i bardzo baśniowy klimat.
Jesteś nowy? Przeczytaj. - nieaktualizowane. Nie gram już w figurkę. PM-ki z pytaniami mijają się z celem.

Awatar użytkownika
Skyman
Płomień z Udunu

Post autor: Skyman » 01 paź 2013, 17:32

Czuję nowiutkie figurkowe elfy i dodatkowe siły zła :twisted: łi łi łi !!

Choć te elfy takie.. kosmiczne na tym trailerze. Nic tylko czekać na premierę. Dobrze, że na święta :)
Pozdrawiam,
» Sky~

Awatar użytkownika
Eorl vel Plankton
Mistrz zardzewiałych zbroi

Post autor: Eorl vel Plankton » 01 paź 2013, 17:58

elfy jak z asgardu :P Czy jak tam sie to pisze
-Ilu masz Morków?
-Wszystkich.

DMP 2014

Awatar użytkownika
Fenomen
Bębniarz z głębin

Post autor: Fenomen » 01 paź 2013, 21:18

Właśnie obejrzałem najnowszy trailer i oczywiście jestem strasznie podekscytowany i nie mogę się doczekać grudnia. Nie wiem jak Wy się do tego odnosicie, ale nie do końca mi się podoba ten motyw Legolasa w Hobbicie. Domyślam się dlaczego Jackson po to sięgnął, ale no nie wiem czy to do końca taki dobry pomysł. Jeszcze do tego te błękitne oczy... Hmmm
Z popiołów strzelą znów ogniska
I mrok rozświetlą błyskawice.
Złamany miecz swą moc odzyska,
Król – tułacz wróci na stolicę.

Awatar użytkownika
Karcharoth
Gobliński jeździec

Post autor: Karcharoth » 01 paź 2013, 23:08

Legolasa w filmie można zrozumieć, natomiast obecność Tauriel trochę mniej. Coś czuję, że zrobią pomiędzy nimi wątek quasi-miłosny zakończony dramatyczną śmiercią elfki. Wszak trzeba będzie jakoś racjonalnie uzasadnić jej nieobecność w LOTR.

Sam trailer w porządku. Niewiele nowego pokazali, ale głos Smauga jak najbardziej na tak. Cumberbatch to mega zdolny aktor, ciekawe jak wyjdzie głos Saurona w jego wykonaniu. ;)

P.S Muzykę do trailera robił Shore, czy nadal ktoś inny?

Awatar użytkownika
Fenomen
Bębniarz z głębin

Post autor: Fenomen » 02 paź 2013, 7:02

No tak poniekąd można zrozumieć. Na pewno fajnie patrzy się na Niego, bowiem ostatnio widzieliśmy go 10 lat temu. Bardzo podoba mi się ta scena z pierwszego trailera, kiedy Elfowie walczą z Orkami, a Legolas walcząc wyciąga strzałę, napina łuk i najprawdopodobniej czego nie pokazano dalej, przeszywa Orkowi łeb, gdy ten dopiero przymierza się do zadania ciosu. Niesamowita elficka zręczność :D Myślicie, że Jackson chwyci po taką typowo hollywódzką scenkę, a pro po Tauriel?
Jeśli chodzi o grę, wydaje mi się, że Legolas za kilka dodatkowych punktów powinien trafiać tak jak jego ojciec, co Wy na to?
Z popiołów strzelą znów ogniska
I mrok rozświetlą błyskawice.
Złamany miecz swą moc odzyska,
Król – tułacz wróci na stolicę.

Awatar użytkownika
micr_pisiont
Strażnik wyschniętej studni

Post autor: micr_pisiont » 04 paź 2013, 10:46

http://www.theonering.net/torwp/2013/10 ... -of-beorn/
IMO na plakacie twarz ssie (wygląda jak jakiś Conan Barbarzyńca a nie mega koks Beorn którego orkowie i wargi omijają na 100 mil, poza tym czemu on trzyma topór w ręce?! Beorn jak już coś to cisnął w formie niedźwiadka a nie jak jakiś noob z toporem :/ ), ale na fotce z planu jest w miarę ok. ;)

Awatar użytkownika
Ajas
Redaktor

Post autor: Ajas » 04 paź 2013, 11:49

Yyyy... serio mocno się zawiodłem :/ wygląda, jak narwaniec spod znaku Lynyrd Skynyrd :( rzeczywiście zalatuje Conanem zza Uralu. Brak wąsów zawsze drażni mnie u takich postaci a'la Wolverine - kiedy oni niby znajdują czas na takie selektywne golenie?

Co do toporaska, to z tego, co pamiętam z lektury Hobbita to pojawiała się scena z rąbaniem drewna przez Beorna.

Pozdrawiam, Ajas :D
KedzioR_vo do Offa o cyckach pisze:MaRta radzi, żebyś se cycki w necie pooglądał, bo widać, że nie wiesz, jak wyglądają (:D)
Jesteś z Poznania? kliknij!

Awatar użytkownika
blaszko333
Mistrz zardzewiałych zbroi

Post autor: blaszko333 » 04 paź 2013, 13:42

Nie!!! Beornie, czemu! :cry:
Wyczuwam figurkę wyglądem zbliżoną do krasnoludzkich pogromców smoków/trolli/demonów z młotka.
Dobrze, że częściej będziemy widywać Beorna w misiowatej postaci :smile:
Jak taki z niego król, to gdzie ma koronę? Ja jestem królem, to mam. Jakbym nie miał, to bym nie był, ale jestem, ponieważ ją mam. Na głowie ją mam. Mam ją, prawda?

Awatar użytkownika
Koshara
Sztygar

Post autor: Koshara » 04 paź 2013, 13:52

A więc Ra's al Ghul po nieodwracalnej śmierci udał się nad brzeg Anduiny. Pięknie.

Obrazek

O rety, a ja go widziałem jako Gigantycznego brodacza. Jak na rysunkach Alana Lee i Johna Howe'a. Oni przecież biorą udział w produkcji, nie? Wtf?

Awatar użytkownika
Turnavine
Honorowy Redaktor

Post autor: Turnavine » 04 paź 2013, 15:18

E tam, jest w porządku, baśniowy i pasuje do koncepcji artystycznej nowych filmów.
poza tym czemu on trzyma topór w ręce?!
Bo np. nim drzewa rąbie.
Brak wąsów zawsze drażni mnie u takich postaci a'la Wolverine - kiedy oni niby znajdują czas na takie selektywne golenie?
Np. rano. Beorn mieszka u siebie to Bilbo i jego ekipa go nawiedzają (zresztą rozmyślanie nad czymś takim w przypadku takiego filmu lub np. nad tym jak ktoś w takiej, a nie innej zbroi może załatwiać potrzeby fizjologiczne albo jak smok zieje ogniem bo przecież by się sfajczył uważam za przesadę - ot może magicznie owłosienie rośnie mu tak, a nie inaczej).
Jesteś nowy? Przeczytaj. - nieaktualizowane. Nie gram już w figurkę. PM-ki z pytaniami mijają się z celem.

Nirnaeth
Bębniarz z głębin

Post autor: Nirnaeth » 04 paź 2013, 17:41

Dla mnie Beorn wygląda trochę jak chubaka ze star wars, ale i tak pasuje mi do Hobbita ;) PJ przeważnie celnie trafia dobierając aktorów i charakteryzacje więc myślę że będzie syto :) Zastanawiam się tylko czy GW wypuści Beorna w postaci jednej figurki czy dwóch: jego jako człowieka i jako niedzwiedzia hm...

Zdravim

Awatar użytkownika
Karcharoth
Gobliński jeździec

Post autor: Karcharoth » 05 paź 2013, 1:23

Może i przykład trywialny, ale Beorn od zawsze kojarzył mi się z taką bardziej surową wersją Hagrida z Harrego Pottera. Na zalinkowanym wyżej zdjęciu wyszedł po prostu słabo. Mam nadzieję, że na ekranie będzie prezentował się lepiej, a przynajmniej nadrobi kiepską charakteryzację kunsztem aktorskim.

Awatar użytkownika
Ajas
Redaktor

Post autor: Ajas » 20 paź 2013, 10:02

[center]Obrazek[/center]

Białe sylwetki postaci orków z plakatu (dół) to kolejno między innymi Azog i... w końcu Bolg? ;)

Nowe zestawy LEGO zdradzające zarys fabuły :)
[center]Obrazek[/center]
Dol Guldur Battle (79014)

– Gandalf and Radagast mini-figs.
- The Necromancer mini-fig.
- Tan-coloured Azog mini-fig similar to the one given away at San Diego ComicCon 2013.
- Two Gundabad Orcs with no hair but with white war paint.
- Approximately $79.99.
http://www.theonering.net/torwp/2013/10 ... lego-sets/

Pozdrawiam, Ajas :D
KedzioR_vo do Offa o cyckach pisze:MaRta radzi, żebyś se cycki w necie pooglądał, bo widać, że nie wiesz, jak wyglądają (:D)
Jesteś z Poznania? kliknij!

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wszystko o filmie ”