Hobbit: Battle of Five Armies

Peter Jackson zaprasza na film.

Moderatorzy: Darlark, Konradussss, Barti, Koshara, TonyStark, Kevin, Mnil

Awatar użytkownika
Turnavine
Honorowy Redaktor

Post autor: Turnavine » 07 lis 2014, 8:22

Najbardziej nurtują mnie Ci goście. Na kadrze doliczyć się można dziewięciu... ale ten w błazeńskiej czapie jest dziwny (WK?), a ten obok niego taki trochę Saurono-podobny...
Jeżeli chodzi o tego z brzuszkiem to podobno jest to Peter Jackson.
Latjące kreatury to jakieś gargulce? Na stopklatce nie widać.
Nietoperze. Zresztą dokładnie w tej chwili puszczana jest wypowiedź Legolasa stwierdzającego, że są to nietoperze (być może w pogoni za Bolgiem odkrywa armię stworów, które mają ruszyć na Samotną Górę). Były też zresztą wcześniej zapowiadane.

Tschüss!
Jesteś nowy? Przeczytaj. - nieaktualizowane. Nie gram już w figurkę. PM-ki z pytaniami mijają się z celem.

grzesiek0701l
Strażnik wyschniętej studni

Post autor: grzesiek0701l » 07 lis 2014, 9:33

Latjące kreatury to jakieś gargulce? Na stopklatce nie widać.
Zgadzam się z Arathornem, że mamy tam nietoperze. Pewnie przerośnięta wersja tych, które ścigały Radagasta w pierwszej części. :smile:

Co do zwiastuna to najlepszy jaki do tej pory widziałem.
Ciekawe czy pojawi się trzon armii zbudowany z ludzi, bo jak na razie mamy tylko Barda z armią elfów.

Awatar użytkownika
bonuspl
Mistrz zardzewiałych zbroi

Post autor: bonuspl » 07 lis 2014, 10:47

Wg szkicu PJ ma pojawić się armia ludzi. Po prawej nr 18 i w centrum:
http://img2.timeinc.net/ew/i/2014/10/23 ... Battle.jpg

Awatar użytkownika
staszkoPL

Post autor: staszkoPL » 07 lis 2014, 10:56

Te elfy wyglądają jakoś sztucznie, nie wiem, czy tylko ja tak sądzę. Podobnie trolle z katapultami na plecach, które są po prostu prawie identyczne. Ale podobają mi się krasnoludki i ta scena w Dol Guldur :D

Awatar użytkownika
Turnavine
Honorowy Redaktor

Post autor: Turnavine » 07 lis 2014, 11:32

http://www.one-ring.co.uk/viewtopic.php ... 74#p380674

Być może jest to dowódca goblinów z GT? W każdym razie faktycznie wydaje się dowodzić Trolopultami.
Jesteś nowy? Przeczytaj. - nieaktualizowane. Nie gram już w figurkę. PM-ki z pytaniami mijają się z celem.

Awatar użytkownika
Ulairelemenya
Gobliński jeździec

Post autor: Ulairelemenya » 07 lis 2014, 12:15

jeżeli klimat wytworzony przez zwiastun pokazuje klimat całego filmu (no dobrze będą nudne gatki i przedłużacze) to podejrzewam że BITWA PIĘCIU ARMII będzie bardziej widowiskowa niż obrona Helmowego Jaru i Gondoru razem wziętych.

Zaczynam rysować kreski w głowie do premiery, dlaczego tyle jeszcze muszę czekać.

Teraz co do figurkowego systemu, jak do tej pory pojawiło się wszystko co było w filmie. Ciekawe jaki % GW ma zamiar wprowadzać z ostatniej części filmu?

Z całą pewnością będzie gorąco na forach i w sklepach.

Awatar użytkownika
bonuspl

Post autor: bonuspl » 07 lis 2014, 13:06

Nie pojawił się Thranduil na łosiu, nie pojawili się elfowie, którzy za nim stali, nie pojawiły się nietoperze ścigające Radagasta na sankach (to można zrozumieć), nie pojawił się Nekromanta i nie pojawił się ten dziwny nazgul. Nie wyszły również jrasnoludy z tarczą i włócznią z momentu ataku Smagua na Erebor oraz tych z bitwy pod Morią z bronią jednoręczną. Gigantów i smoka pomijam.
Teraz będą mogli sobie rozbić nowości na jakieś 2 lata.

A elfy mogą wyglądać sztucznie bo ich zbroja chyba nie jest wykonana z metalu, tak samo jak miecze, topory i inne. Widać że są ledziutkie i machanie nimi nie sprawia nikomu żadnych trudności.
Ostatnio zmieniony 08 lis 2014, 16:20 przez bonuspl, łącznie zmieniany 1 raz.

Gekon20
Czyściciel klatek Trolli

Post autor: Gekon20 » 08 lis 2014, 11:56

Przyznam, że oficjalny trailer jest niezły.

Awatar użytkownika
Pułkownik
Strażnik wyschniętej studni

Post autor: Pułkownik » 09 lis 2014, 15:37

Jedyną sztucznością u elfów może być nieprawdopodobne zgranie...
Poza tym:
1:05
http://www.youtube.com/watch?v=bhrBcJngIls

7 minuta i dalej:
http://www.youtube.com/watch?v=y5YWx6ulpwA

To są pełne pancerze płytowe ze skurzanymi zdobieniami!
Jak ktoś mi jeszcze spróbuje zrobić z tego lekki pancerz to ubiję!
,,Zwycięzca ma wielu przyjacół, zwyciężony tylko dobrych przyjaciół."

Awatar użytkownika
Turnavine
Honorowy Redaktor

Post autor: Turnavine » 09 lis 2014, 18:02

Te zbroje nawet nie leżały obok "pełnych pancerzy płytowych ze skórzanymi zdobieniami".

Tschüss!

Awatar użytkownika
Vaeroun

Post autor: Vaeroun » 09 lis 2014, 21:48

Generalnie od strony figurkowej słyszałem smutną nowinę że producenci filmu po zobaczeniu Smauga by Games Workshop, i usłyszeniu że zmian w rzeźbie nie będzie, pozbawili GW kontraktu, i nowości żadnych nie będzie. No chyba że GW się pokaja, i jakoś to uratują.

Gdyby za trolling były nagrody stanąłbyś na pudle. ;) - A.

Intryguje mnie czemu jeden z Nazguli ma czapkę błazna... Mam nadzieję że to tylko tak wygląda z daleka.

Awatar użytkownika
blaszko333

Post autor: blaszko333 » 09 lis 2014, 22:08

Intryguje mnie czemu jeden z Nazguli ma czapkę błazna... Mam nadzieję że to tylko tak wygląda z daleka.
Też się nad tym zastanawiałem. Może to Stańczyk? :mrgreen:

Co do zwiastuna, to lepszy niż poprzedni, a przynajmniej mniej fatalny. Czy tylko do mnie całkiem nie przemawia klimat "Hobbita"? Trolle z katapultami na plecach... brrr ::/: PJ zrobił z tego bajkę, a GW zrobi z tej bajki figurki i obok LotRowych modeli będą się pojawiać krasie na kozach i inne dziwadła.

Ale na film i tak pójdę :P
Jak taki z niego król, to gdzie ma koronę? Ja jestem królem, to mam. Jakbym nie miał, to bym nie był, ale jestem, ponieważ ją mam. Na głowie ją mam. Mam ją, prawda?

Awatar użytkownika
Arni

Post autor: Arni » 09 lis 2014, 23:18

Mam nadzieję, że to co mówi Vaeroun to nieprawda, bardzo bym sie zawiódł na naszym producenie. A nowości zapowiadaja się kapitalnie. :D
blaszko333 bo to jest bajka. Tu chodzi o zgraję krasnoludów, którzy chcą zabić smoka i odzyskac skarb i dom, a przeszkadzają im w tym gobliny i wilki. PJ zrobił IMO z tej bajki naprawdę dobre ''widowisko'' i osobiście jestem zachwycony efektem jego dotychczasowej roboty oraz zwiastunami trzeciej części Hobbita, a w szczególności tym najnowszym. :) A co do trolololów to wyobrażam sobie jak dobrze może wyglądać taki odział 2/3 bydlaków z katapultami na plecach na stole bitewnym. :)
Konkretny typ zawodowca, który machinalnie wtrąca się w niedotyczące go sprawy negując wszelakie zarzuty złego postepowania.

Awatar użytkownika
Ajas
Redaktor

Post autor: Ajas » 10 lis 2014, 9:07

blaszko333 pisze:Też się nad tym zastanawiałem. Może to Stańczyk? Mr. Green
Serio tak trudno wpaść na to, że mamy przed sobą fantazję na temat "hełm z rogami"? :P

Pozdrawiam, Ajas :D
KedzioR_vo do Offa o cyckach pisze:MaRta radzi, żebyś se cycki w necie pooglądał, bo widać, że nie wiesz, jak wyglądają (:D)
Jesteś z Poznania? kliknij!

Awatar użytkownika
Barti
Redaktor

Post autor: Barti » 11 lis 2014, 21:37

Na facebooku pojawił się nowy TV spot, a w nim kilka smaczków:

https://www.facebook.com/video.php?v=75 ... 03&fref=nf
Uncertain the future is...

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wszystko o filmie ”