Zapowiedzi (począwszy od Hobbita)

Peter Jackson zaprasza na film.

Moderatorzy: Darlark, Konradussss, Barti, Koshara, TonyStark, Kevin, Mnil

Awatar użytkownika
Ezekiel
Bębniarz z głębin

Zapowiedzi (począwszy od Hobbita)

Post autor: Ezekiel » 27 sty 2008, 23:03

Kirdan pisze:Wiemy już, że Hobbit na pewno powstanie, słyszałem o dwóch częściach tego filmu, więc zapowiada się całkiem obiecująco, aż dwa filmy! Możemy chyba mieć pewność, że nie zostaną pominięte żadne sceny, jak to miało miejsce w trzech częściach Władcy Pierścieni.
Zapraszam do dyskusji :)

Mróva
Pomocnik Szamana

Post autor: Mróva » 28 sty 2008, 8:22

Jestem wielce zdziwiony tym, że będą 2 części, ale i bardzo się cieszę. Lol, byłem pewny, że będzie jeden film, a i tak niemal nic nie opuszczą, przecież Hobbit jest krótki, co zobowiązuje do przedstawienia wszystkiego. Wystarczyłby 2,5 godzinny film by przedstawic wszystkie wątki i sceny. Ale wydłużenie produkcji i rozbicie jest ogromnym plusem. Dla nas, bo zobaczymy mam nadzieję wierne odzwierciedlenie książki na ekranie, i to z dodanymi elementami, a dla wytwórni, bo dwie premiery = około 2 razy więcej zysków :roll: :wink: Ale mi to szczególnie nie przeszkadza, sukces komercyjny należy się tym, którzy zdecydowali się pociągnąc na ekran dalsze opowieści Tolkiena :)
Darth Vather pisze:Zna ktoś tytuł głównej muzyki z Władcy Pierścieni? Brzi to jakoś tak TaMTaMTaM TamTamTam TamTamTam TamTamTaaam Tam TamTam

Awatar użytkownika
Haldir
Honorowy Redaktor

Post autor: Haldir » 28 sty 2008, 8:39

Hobbit nie ma być 2 - częściowy.

PJ rozważa możliwość wyprodukowania 2 filmów. 1 to miałby być Hobbit, a drugi autorska produkcja, wypełnienie luki czasowej między Hobbitem i WP. Nie wiadomo czy i jeśli tak, to jak powstawałby drugi film, bo na pewno nie na licencji ksiązki spod znaku Tolkien Enterprises, chyba, że PJ chciałby wykorzystać któreś z książek np. o Bombadilu
God...my brilliance is now becoming a bit of a burden...get back to me.

http://independent-painters.blogspot.com/

Awatar użytkownika
Dentor
Treser wargów

Post autor: Dentor » 28 sty 2008, 8:44

Ja słyszałem iż mają być dwa główne wątki w tym 2-częściowym filmie. Tj wątek Hobbita i wątek przegnania Saurona z Dol Guldur przez Białą Rade...

Awatar użytkownika
lunatyk
Mistrz zardzewiałych zbroi

Post autor: lunatyk » 28 sty 2008, 15:46

PJ nie reżyseruje Hobbita... A dwa filmy ponoć mają powstać- jeden to historia wyprawy Bilba, zaś drugi walka Białej Rady z Sauronem, tak więc walka w Mrocznej Puszczy itp. ;)

Awatar użytkownika
Kat
Poskramiacz pająków

Post autor: Kat » 28 sty 2008, 16:41

ta biała rada chyba bedzie przypominać mortal kombat albo cos w tym stylu... nie sadze zeby dobrzre im to wyszło xP
Wojownik "Zachodniej Ukrainy"

Awatar użytkownika
Ajas
Redaktor

Post autor: Ajas » 28 sty 2008, 16:49

Ciekawe kto zostanie wyłowiony z castingów do obu (czy na pewno dwóch?) produkcji :D zapewne sir Ian Mc Kellen dostanie kolejny angaż :mrgreen: ciekawe jak dadzą sobie radę z "hobbitową" ilością krasnoludów...
KedzioR_vo do Offa o cyckach pisze:MaRta radzi, żebyś se cycki w necie pooglądał, bo widać, że nie wiesz, jak wyglądają (:D)
Jesteś z Poznania? kliknij!

Awatar użytkownika
lunatyk
Mistrz zardzewiałych zbroi

Post autor: lunatyk » 28 sty 2008, 16:50

Czemu? Jeśli film ujrzy światło dzienne ma szansę być naprawdę dobry. Żeby tylko za produkcję był odpowiedzialny ktoś, kto ma odpowiednie podejście do tematu, a nie jakiś drugi Uwe Boll ;P

IMO kijowo, że to nie PJ będzie reżyserem- kto oglądał dodatki do WP na DVD ten wie jaki ma on stosunek do WP :D
Ostatnio zmieniony 30 sty 2008, 20:25 przez lunatyk, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Ajas
Redaktor

Post autor: Ajas » 28 sty 2008, 16:54

Stosunek PJ do filmu - he he he - dał się dla niego zabić :mrgreen: kto nie widział niech żałuje :twisted:
KedzioR_vo do Offa o cyckach pisze:MaRta radzi, żebyś se cycki w necie pooglądał, bo widać, że nie wiesz, jak wyglądają (:D)

Awatar użytkownika
Florek
Bębniarz z głębin

Post autor: Florek » 29 sty 2008, 21:07

Zgadnijcie kto ma rezyserowac hobbita?... sam nie wiem jak sie nazywa ale to ten sam gostek co nakrecił "Labirynt Fauna" ale dolina coś czujie ze bedzie wtopa z tym hobbitem :(

A maja zaczać od przyszłego roku krecic bo jest teraz straj scenarzystów w holiwood.

Awatar użytkownika
Dentor
Treser wargów

Post autor: Dentor » 29 sty 2008, 21:14

Lunatyku po co skopiowałeś mojego posta??
PJ nie będzie reżyserem ale będzie producentem, angaż ma już od dawna zapewniony SIr Ian McKellen, to już jest pewne...

Awatar użytkownika
Ajas
Redaktor

Post autor: Ajas » 29 sty 2008, 21:14

Florek pisze:to ten sam gostek co nakrecił "Labirynt Fauna"
Cóż, jeśli będzie to rzeczywiście ten sam koleś to jestem pełen optymizmu!! "Labirynt Fauna" był rewelacyjnym filmem w mojej ocenie :D

Awatar użytkownika
Ostrze Morgulu
Treser wargów

Post autor: Ostrze Morgulu » 29 sty 2008, 21:29

panowie nie ma co roztrząsac kto bedzie rezyserem i ile bedzie czesci.... ja (i pewnie wy też) chce obejrzec poprostu dobry film oddajacy wiernir klimat świata Tolkiena.A wiedząc ze w cała sprawę zamieszany jest niejaki pan Piter Jackson bede spał spokojnie. :P
a tak swoja drogą.....kurcze ja nawet nie myślałem o tym ze moze byc w tym filmie historia Dol Guldur :shock: ale jesli to prawda to juz rączki zacieram :mrgreen:
Ash nazg durbatuluk, ash nazg thrakatuluk agh burzum-ishi krimpatul

Awatar użytkownika
Barti
Redaktor

Post autor: Barti » 30 sty 2008, 17:33

Ponieważ dyskusja z filmu zeszła na figurki, pozwoliłem sobie założyć nowy temat w stosownym dziale i przenieść tam posty nie związane z filmem. Dyskusje na temat figurek możecie kontynuować tutaj: http://www.mitril.pl/forum/viewtopic.php?p=3916#3916

Barti
Uncertain the future is...

khamul
Poskramiacz pająków

Post autor: khamul » 12 lut 2008, 12:31

Mam mieszane uczucia, ale nadzieja mnie nie opuszcza. Jak im nie wyjdzie, to się zbojkotuje i już(hmm w sumie to sam w to nie wierzę :xD: ) Co do Gandalfa, to fakt-rolę ma załatwioną. Na plakacie widnieje nazwisko P.Jackson`a i Eljaha Wood`a(?). Co o tym sądzicie?Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wszystko o filmie ”