Zapowiedzi (począwszy od Hobbita)

Peter Jackson zaprasza na film.

Moderatorzy: Darlark, Konradussss, Barti, Koshara, TonyStark, Kevin, Mnil

Awatar użytkownika
Turnavine
Honorowy Redaktor

Post autor: Turnavine » 28 lip 2014, 19:10

http://skroc.pl/de1e6

Ciekawie się zapowiada. Podoba mi się nawiązujący do starej trylogii dobór muzyki.

Z perspektywy graczy: nowe jednostki elfów, krasnoludzka jazda koziorożców, jakiś rydwan itp..

Tschuss.
Jesteś nowy? Przeczytaj. - nieaktualizowane. Nie gram już w figurkę. PM-ki z pytaniami mijają się z celem.

Awatar użytkownika
Arni
Mistrz zardzewiałych zbroi

Post autor: Arni » 28 lip 2014, 19:16

... no i może drużyna thorina w zbrojach, Bard w zbroi i troche tego jeszcze bedzie. Sam zwiastun mi się podoba. No i utwór <3
Konkretny typ zawodowca, który machinalnie wtrąca się w niedotyczące go sprawy negując wszelakie zarzuty złego postepowania.

Awatar użytkownika
Ulairelemenya
Gobliński jeździec

Post autor: Ulairelemenya » 28 lip 2014, 20:21

coś mi się wydaje że poznam dokładnie każdą mili sekundę tego i następnych zwiastunów.

kompania w zbrojach grim hammersów, miodzio, kolejne odziały dla elfów, może jakaś fajna poza Trandurila?

chciałbym też makietę miasta na jeziorze w swojej gablocie

wisienką na torcie będzie Smaug ale wątpię czy się zmieści na podstawce od mumakila :)

Awatar użytkownika
FishPriest
Redaktor

Post autor: FishPriest » 29 lip 2014, 2:44

No szansa na pancerne elfie łuki jest, może jakąś standardową piechotę wydadzą. Zaznaczyłbym jednak, że Jak dla mnie to są aż za bardzo podobni do Galadhrimów. Znając GW, równie dobrze może wydać jednostki w blistrach i tyle z tego będzie :P
Pancerna kompania to jedno, ale krasnale na kozach? koźla jazda? Koźlarze? Będzie moc :D
(ciekawe, czy ludzie bd im odpiłowywać rogi, by wyglądały na kuce? :D )

Inna sprawa to ten wózek. Jeżeli krasnale dostaną coś takiego... hmm... Krasie z BPA? :D
Wszystkich graczy z Łodzi zapraszam tutaj

Awatar użytkownika
Dragowicz
Strażnik wyschniętej studni

Post autor: Dragowicz » 29 lip 2014, 6:05

Przez ten film same przegięcia wyjdą ;D, sama kawaleria krasi to wielka przesada, i jeszcze jak Pan u góry pisał na rydwanach z BPA?, ja się ciesze i jednocześnie boje tego filmu..., no cóż ale muza spoko ;D,

Pozdrawiam
Każdy popełnia błąd, ale niektórzy są błędem...

Awatar użytkownika
micr_pisiont

Post autor: micr_pisiont » 29 lip 2014, 8:53

Spodziewałem się czegoś bardziej... epickiego... :? Miałem nadzieję na tysiące orków, Beorna, orły i potężną armię Daina... A tutaj mamy kilka oddziałów orków, krasnoludy na (?!) kozach i płaczącego Legolasa... Cóż, jeżeli te urywki pokazane na trailerze były Bitwą Pięciu Armii to wygląda na to, że będziemy mieli najsłabszą część Hobbita na zakończenie. Oczywiście wszystko wygląda na dobrze wykonane, ale bez takiego rozmachu jak np. bitwy w filmowej trylogii.

Jedyne co mi się naprawdę podoba w tym trailerze to muzyka i Kompania w zbrojach, chociaż znając GW to wypuszczą ich za 50 zł/sztuka w failcaście. ;)

Miejmy nadzieję że się mylę, bo z trailera jak dla mnie wynika że będzie... średnio. Ale cóż, Wam się może podobać, kwestia gustu i oczekiwań. :D

Awatar użytkownika
Turnavine
Honorowy Redaktor

Post autor: Turnavine » 29 lip 2014, 9:32

Spodziewałem się czegoś bardziej... epickiego...
Polecam Odyseję Homera. ; )

Ściśle pisząc to właściwie to nie jest trailer. To teaser. Taka rzecz wynaleziona przez specjalistów od marketingu (tych samych, którzy wymyślili 18-sekundową zapowiedź teasera trailera...) żeby podgrzać emocje. Obecnie większość CGI nawet nie jest wykończona. Stąd pewnie dobór scen.

Trailer, zapewne trwający ponad dwie minuty pojawić się ma gdzieś w październiku chyba.

Tscuss.
Jesteś nowy? Przeczytaj. - nieaktualizowane. Nie gram już w figurkę. PM-ki z pytaniami mijają się z celem.

Awatar użytkownika
Dragowicz

Post autor: Dragowicz » 29 lip 2014, 10:32

Proste, co nowsze to gorsze, porównując te stare filmy jak trylogia pierścionka do takiego hobbita to starsza wypada lepiej, cóż nie jestem zwolennikiem tych nowych filmów ale nie oznacza to że ich nie oglądam, bo 2cześci hobbita były dość dobre porównując do tych innych kiepowych filmów jakie teraz w kinach lecą, odstrasza mnie ten wygląd Balina :oops: , to krasnoludek a nie krasnolud...

Pozdrawiam
Każdy popełnia błąd, ale niektórzy są błędem...

Awatar użytkownika
Dyzio10
Gobliński jeździec

Post autor: Dyzio10 » 29 lip 2014, 18:50

Zwiastun jest świetny! Jazda krasnoludów, drużyna Thorina w fajnych zbrojach i nowe oddziały elfów. Wreszcie dowiemy się czegoś więcej o losie Gandalfa no i super zapowiadająca się bitwa pięciu armii! Nie mogę się doczekać!
Pozdr.
Skończyła się Era Elfów, zaczyna się Era Ludzi :)

Awatar użytkownika
Arni

Post autor: Arni » 17 sie 2014, 15:27

Konkretny typ zawodowca, który machinalnie wtrąca się w niedotyczące go sprawy negując wszelakie zarzuty złego postepowania.

Awatar użytkownika
staszkoPL

Post autor: staszkoPL » 17 sie 2014, 16:16

A mi się wszystko podoba, oprócz jednego- we władcy pierścieni jest napisane, że krasnoludy nienawidzą jeździć konno, a co dopiero walczyć, więc kozno też pewnie nie lubią?

Awatar użytkownika
Turnavine
Honorowy Redaktor

Post autor: Turnavine » 17 sie 2014, 17:01

Są pewne subtelne różnice pomiędzy koniem, a np. kucykiem, kozą, koziorożcem, baranem. Pomijając fakt, że większość w rzeczywistości średnio nadaje się do ujeżdżania.

Awatar użytkownika
FishPriest
Redaktor

Post autor: FishPriest » 18 sie 2014, 7:46

"The dwarves are mounted on battle goats and battle rams. Dain rides a warpig."

Czyli już wiemy. Oto nadciągają... bojowe świnie taranujące wroga :D
Może ten impact nie jest taki nieprawdopodobny jakim mi się wydawał wcześniej?

//tą subtelną różnicą jest rozmiar. Ale fakt, jeżeli mogą to wolą podróżować i walczyć z buta, choć w samym hobbicie cała drużyna jechała na kucach i nie było problemów.
Wszystkich graczy z Łodzi zapraszam tutaj

Awatar użytkownika
Kevin
[Własny wybór]

Post autor: Kevin » 25 lis 2014, 20:33

https://www.youtube.com/watch?v=RFinNxS5KN4

Jaaaaaaaaaaa.... Dinozaury :wink: . Dzieciństwo wraca, że aż miło :wink:
"Tym dziwniejsze jest, że prawdziwa wojna-a kilka prawdziwych wojen widziałem-pod względem porządku i ładu do złudzenia przypomina ogarnięty pożarem burdel"- A.Sapkowski "Chrzest Ognia"

Awatar użytkownika
puzi

Post autor: puzi » 25 lis 2014, 20:47

:) klimat dobry, aż ciarki przechodzą momentami.
If something chasing you. Run. :D:D:D
Będę się dobrze bawił jak na pierwszej części :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wszystko o filmie ”