Sojusze

Dla wyjątkowo dociekliwych...

Moderatorzy: Darlark, Konradussss, Thein, Koshara, TonyStark, Kevin, Mnil

Awatar użytkownika
Solmyr
Pomocnik Szamana

Sojusze

Post autor: Solmyr » 16 cze 2017, 9:23

Panowie sędziowie.

Proszę mi wytłumaczyć, dlaczego Thranduil's Halls nie ma sojuszu z Lothlorien i Mirkwood?

Zrozumiałbym prędzej rozdział Lothlorien i Mirkwood niż podział Mirkwood z Mirkwood.

Pozdrawiam.
Lubisz placki?

Awatar użytkownika
FishPriest
Redaktor

Post autor: FishPriest » 16 cze 2017, 14:09

Prawdopodobnie w celu uniknięcia stormów z khazadami. Później wyciągnęło się Khazad Dum w sojuszach do opcji krasie+arnor a elfy jakoś tak już zostały. Na pewno warte dyskusji ;)
Wszystkich graczy z Łodzi zapraszam tutaj

Awatar użytkownika
Solmyr
Pomocnik Szamana

Post autor: Solmyr » 18 cze 2017, 16:16

Rozumiem, że inni sędziowie nie mają zdania?
Lubisz placki?

Alexij
Nadzorca Trolli

Post autor: Alexij » 18 cze 2017, 19:04

Solmyr. Inni sędziowie przez cały wekend byli na turnieju w Poznaniu stąd możliwe , iż żaden z nas nie angażował się w sprawy dotyczące pytań od graczy na forum. Sędzia to nie maszyna i też ma swoje życie. To raz.

Druga sprawa. Czemu nie ma sojuszu Thranduil Halls z Lotholrien i Mirkwood. Prawdopodobnie dlatego jak to opisał Fish. Ucinając po drodze sojusze ucięto niemal wszystko dla Thranduil Halls. Nie wszyscy się z tym zgadzamy i jesteśmy w trakcie reorganizacji armylistów. Zatem proszę się uzbroić w cierpliwość. Kwestia tego sojuszu będzie poruszona:)

Mam nadzieję , iż moja odpowiedź była wyczerpująca i wnosi nadzieję w serca graczy odnośnie sojuszów Thranduil Halls.
Pozdrawiam
Alexij

ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne”