Zasady robienia rozpisek i limity.

Dla wyjątkowo dociekliwych...

Moderatorzy: Darlark, Konradussss, Thein, Koshara, TonyStark, Kevin, Mnil

Awatar użytkownika
Sfacio
Strażnik wyschniętej studni

Post autor: Sfacio » 22 wrz 2017, 12:39

Zazwyczaj w regulaminie turnieju organizator określa czy trzeba mieć jedną rozpiskę, czy można mieć dwie (jedna dobra, jedna zła), czy nawet trzeba mieć dwie.
Zazwyczaj na turniejach lokalnych posiadanie dwóch rozpisek jest dozwolone, natomiast na niektórych masterach (np.: Indywidualne Mistrzostwa Polski - IMP) jest to konieczność.
Poza tym są jeszcze imprezy parowe, lub drużynowe, gdzie zazwyczaj połowa graczy w drużynie gra dobrem, połowa złem.
Sfacio=Czyngis-Chan=Siergiej
Mój WIP
Moja strona na FB

bamar12
Bębniarz z głębin

Post autor: bamar12 » 22 wrz 2017, 14:54

Witam pytanko czy krasnoludzki vwt liczy sie w rozpisce jako jedna jednostka do warbandu czy tak jak fizycznie ich wystawiamy czyli 2 ?
Certainty of death. Small chance of success. What are we waiting for?

Goblin Skryba
Gobliński jeździec

Post autor: Goblin Skryba » 22 wrz 2017, 15:10

Liczy się jako dwa modele

bamar12
Bębniarz z głębin

Post autor: bamar12 » 22 wrz 2017, 15:35

Dzieki sliczne za info pozdrawiam :-)
Certainty of death. Small chance of success. What are we waiting for?

wilqu
Bębniarz z głębin

Post autor: wilqu » 22 wrz 2017, 16:19

Sfacio pisze:Zazwyczaj w regulaminie turnieju organizator określa czy trzeba mieć jedną rozpiskę, czy można mieć dwie (jedna dobra, jedna zła), czy nawet trzeba mieć dwie.
Zazwyczaj na turniejach lokalnych posiadanie dwóch rozpisek jest dozwolone, natomiast na niektórych masterach (np.: Indywidualne Mistrzostwa Polski - IMP) jest to konieczność.
Poza tym są jeszcze imprezy parowe, lub drużynowe, gdzie zazwyczaj połowa graczy w drużynie gra dobrem, połowa złem.
Dzięki cóż zatem po Mordorze przyjdzie czas na Gondor. Na marginesie bardzo fajnie grać nie 1 a 2 armiami w zależności od przeciwnika. Świetne info.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne”