"Jestem wesoły Romek..." - przedstaw się

Nie bądź anonimowy, przedstaw się.

Moderatorzy: Darlark, Konradussss, Barti, Thein, Koshara, TonyStark, Kevin, Mnil

Awatar użytkownika
Asuryata
Treser wargów

Re: "Jestem wesoły Romek..." - przedstaw się

Post autor: Asuryata » 26 lis 2018, 11:09

Siema wszystkim! Nazywam się Mateusz i wiele, wiele wody upłynęło w Anduinie od czasu gdy grywałem ostatnio w Lotra :) Razem z kumplem po wielu latach widząc ożywienie w Lotrze i chcąc pograć w jakiegoś lekkiego skirmisha zdecydowaliśmy się na powrót do klasyka. Siedzę aktualnie w Poznaniu i zabieram się do zbierania Mirkwoodów z hobbita. Dużo jest ludzi od Lotra w Poznaniu?

Awatar użytkownika
Ajas
Redaktor

Post autor: Ajas » 26 lis 2018, 11:54

Asuryata pisze:
26 lis 2018, 11:09
Siema wszystkim! Nazywam się Mateusz i wiele, wiele wody upłynęło w Anduinie od czasu gdy grywałem ostatnio w Lotra :) Razem z kumplem po wielu latach widząc ożywienie w Lotrze i chcąc pograć w jakiegoś lekkiego skirmisha zdecydowaliśmy się na powrót do klasyka. Siedzę aktualnie w Poznaniu i zabieram się do zbierania Mirkwoodów z hobbita. Dużo jest ludzi od Lotra w Poznaniu?
Hej! Jest nas około 30 aktywnych graczy :) tutaj znajdziesz grupę na FB:
https://www.facebook.com/groups/601605880031598/

Tutaj ogólnopolska grupa dotycząca zasad:
https://www.facebook.com/groups/722602234484334/

Tutaj regulamin najbliższego turnieju:
otwarcie-ligi-wielkopolskiej-parowa-po- ... 64ebcd1eca

Zapraszam do kontaktu z nami w tych miejscach :)

Pozdrawiam, Ajas :D

Awatar użytkownika
Asuryata
Treser wargów

Post autor: Asuryata » 26 lis 2018, 12:01

Dzięki za szybką odpowiedź ;) Jak ogarnę skąd zdobyć kilku nowych bohaterów do Mirkwoodów to chętnie wpadnę na turniej ;)

Awatar użytkownika
Kalins
Redaktor Naczelny

Post autor: Kalins » 26 lis 2018, 15:34

Cześć Mateusz,
fajnie, że wróciliście z kolegą do systemu, który naprawdę się rozwinął. W razie pytań, dawaj znać.
Pozdrawiam,
Kalins
Powiedz Mitril i wejdź.

Awatar użytkownika
Asuryata
Treser wargów

Post autor: Asuryata » 26 lis 2018, 16:09

Pewnie, dzięki ;)

Viluir
Czyściciel klatek Trolli

Post autor: Viluir » 20 gru 2018, 0:21

Dzień dobry,
mam na imię Paulina, w gry figurkowe gram od 2 lat. Jak to w tym hobby bywa, ciężko poprzestać na jednej grze czy kilku figurkach. Po odświeżeniu w tym roku LotRa przez GW wahałam się "wchodzić w to czy nie". Ostatecznie piękne figurki i ciekawe zasady przeważył szalę na "wchodzić". Tak oto wylądowałam na tym forum i mam nadzieję, że znajdę tutaj grono do grania z okolic miejsca, w którym mieszkam (Częstochowa) :).

Pozdrawiam serdecznie,
Viluir

Awatar użytkownika
Kalins
Redaktor Naczelny

Post autor: Kalins » 20 gru 2018, 9:33

Dzień dobry Paulina,
nawet nie wiesz, jak się cieszę, że mamy wśród nas przedstawicielkę płci pięknej, która decyduje się na wejście w ten piękny system bitewny :).
W dawnych czasach był nawet team kobiecy na jednym z dużych Turnieji, a Ania (ówczesna dziewczyna mojego kolegi) dzielnie dowodziła przez pewien czas krasnoludami :).
Witaj serdecznie na Miitrilu, czekamy na efekty Twoich prac malarskich (tu polecam comiesięczny CPM), a jeśli masz jakieś pytania, forum masz do dyspozycji.
Serdeczności,
Kalins
Powiedz Mitril i wejdź.

Bober00
Czyściciel klatek Trolli

Post autor: Bober00 » 16 lut 2019, 10:21

Cześć,
jestem Mateusz. Jaram się LotR'em od podstawówki, już prawie 20 lat. Długie lata grałem w karciankę TCG, z resztą nadal leżą w szufladzie i czekają na wielki powrót (marzenie ściętej głowy, wiem). Wszedłem ostatnio w świat bitewniaków przy okazji innego systemu i pomyślałem, dlaczego nie połączyć miłości do LotR'a z grą bitewną i oto jestem :) planuje kupić niedługo starter i nauczyć się razem z żoną grać, a potem pomyślimy o grze z innymi. Rejon lubuskie ;)

Pozdrawiam
Mati

zkajo
Treser wargów

Post autor: zkajo » 16 lut 2019, 16:48

Witajcie forumowicze!

Na imię mi Zbigniew i swoją przygodę z lotrem zacząłem od pierwszego wydania Mines of Moria. Byłem wtedy szkrabem, i pomimo tego że jakoś nie grałem zbyt wiele, moja miłość do LOTRa i GW pozostała ze mną do dziś. Kupiłem Pellenor od razu kiedy wyszedł, i właśnie zdejmuję farbę moim starym modelom Easterlingów by je pomalować raz jeszcze, tym razem lepiej. Mieszkam w Anglii, na południu, i chętnie poznam nowych graczy.

Awatar użytkownika
Barti
Redaktor

Post autor: Barti » 16 lut 2019, 17:47

Witamy serdecznie na naszym Forum. Masz na nim kilka działów malarskich, gdzie możesz pochwalić się swoimi pracami, czy podpytać o coś.
Uncertain the future is...

Andúril
Czyściciel klatek Trolli

Post autor: Andúril » 15 mar 2019, 13:41

Witam serdeczenie,
Maciek z tej strony. Podobnie jak wiele poprzedzających mnie osób ja również wracam do Lotra po latach ;) Zaczynałem w Krakowie, jeszcze za czasów turniejów w Bardzie, a później galerianym Smoku. Pamiętam pare tankich osobistości, jak Bruinen (malarski przekozak), orający wszystkich bracia D., Wiewiór czyhający na przepchnięcie paru wałków :D Cichy, którego teraz podpytuje co grywalne, a co nie ;) Może część z tej starej sceny krakowskiego lotra jeszcze w grze?
Ja tymczasem przeniosłem się do Trójmiasta, także chętnie dowiem się, jak scena wygląda tutaj ;)
Fajnie widzieć, że lotr troche odżył i mam nadzieję, że za jakiś czas pojawię się ze swoją nową armią na jakichś turniejach. Trzeba jeszcze tylko zdecydować co to będzie za armia :D Mirkwood, IH, a może jeszcze coś innego...
Pozdrawiam,
Andúril.

Tsude
Czyściciel klatek Trolli

Post autor: Tsude » 04 kwie 2019, 10:23

Hej witajcie cieszy mnie mega że to forum nadal stoi niestety nigdy się na nim nie udzielałem .

Jestem Kamil. W latach chyba podkreślam chyba 2007+- gdy lotr przeżywał bardzo dobry okres w Katowicach w bardzie grywaliśmy w kilka osób z okolic imielina, Chełmu śląskiego itp. Grałem zawsze wysokimi elfami, co raczej nie było w tedy najmądrzejszym pomysłem. Prywatnie organizowałem turnieje w bardzie w Kato + np. II i III dni fantastyki w Chełmie Śląskim.

Mieszkam teraz we Wrocławiu i Warszawie (pół na pół w miesiącu ale nie regularnie) i zakupiłem już podręczniki bo widzę że system nowy ma się całkiem nieźle. Jakby nie mówić, to kocham cały klimat lotra i można o tym systemie bitewnym.mowic dużo dobrego lub złego to chce wrócić i to raczej się już dzieje. Zakupiłem podręczniki, a teraz szukam figurek. Mam też dużo możliwości eventowo marketingowych i wierzę że mogę się przydać

Miło mi was wszystkich poznać. Może ktoś jest z tych starych czasów z Katowic tutaj?

MisiokPL
Czyściciel klatek Trolli

Post autor: MisiokPL » 23 sty 2020, 15:50

Witam wszystkich bardzo serdecznie!

Jestem Michał i mieszkam sobie pod Białymstokiem na Podlasiu. Jestem z rocznika 03 z marca. Lotra znam od ok. 2010-11. Jednak zbierać i grać zacząłem dopiero w październiku 2018. Nie byłem jeszcze na żadnym turnieju ale mam zamiar pojechać na jakiś. Zbieram Minas Tirith i już mam całkiem niezłą armię. Wszytko maluję sam (jeśli nie kupię już ładnie pomalowanego modelu 😁) i czasami nawet jakieś konwersje robię. Do Mithrila dołączyłem żeby znaleźć więcej informacji i opinii z pierwszej ręki o tym cudownym systemie a także żeby poznać trochę nowych ludzi. 🙂
Mam nadzieję dalej rozwijać swoje hobby i pojechać w końcu na jakiś turniej. 😂
Mesek

Awatar użytkownika
Barti
Redaktor

Post autor: Barti » 25 sty 2020, 10:54

Witaj na portalu. Forum i strona czekają na powrót do czasów świetności po atakach hakerskich, dlatego na tę chwilę jest to dość pusto. Mamy nadzieję, że sytuacja niedługo się zmieni...
Uncertain the future is...

MisiokPL
Czyściciel klatek Trolli

Post autor: MisiokPL » 25 sty 2020, 17:24

Trochę o tych atakach słyszałem ale co dokładnie się stało?
Dzięki za powitanie! Też mam nadzieję, że coś tu się jeszcze zadzieje.

ODPOWIEDZ

Wróć do „My name is Aragorn, son of Arathorn ”