"Jestem wesoły Romek..." - przedstaw się

Nie bądź anonimowy, przedstaw się.

Moderatorzy: Darlark, Konradussss, Barti, Thein, Koshara, TonyStark, Kevin, Mnil

Awatar użytkownika
Merisian
Strażnik wyschniętej studni

Post autor: Merisian » 23 sty 2008, 20:22

Imię: Arek
Miasto: Zamość
Lat: W tym roku 16
Zainteresowania:
LOTR, fantasy, historia, rysowanie <ogólnie plastyka>, średniowieczne bitwy i uzbrojenie, ogólnie fechtunek. Słucham rocka, metalu itp...
Zbieram Rohan, bo ma przepiękny klimat i wogóle jest suuper!

Awatar użytkownika
ugluk
Płomień z Udunu

Post autor: ugluk » 23 sty 2008, 20:25

Ha, gdyby kto mnie nie znał -> Michał Ławniczak, 18 lat, gram od hmm 2-3 lat? Ciężko powiedzieć.

W każdym razie przewinąłem się już przez prawie każdą armię zła (pożyczone w większości, nie jestem krezusem). Początki i pierwsze triumfy święciłem Isenem i z nim wszyscy mnie kojażą. Potem zabawa z morią. Po jakimś czasie odważnie sięgnąłem po Angmar i pół sezonu turniej w turniej dostawałem w dupę. :mrgreen: Basta! Przerzuciłem się na harad i póki co nieźle mi idzie. :P
Aaa i smokiem też hulałem. ;)

O sobie niewiele, nie da się opisać w słowach. Kto zna ten wie. Zazwyczaj wywołuję sobą skrajne emocje więc albo mnie lubią albo nieznoszą. Cóż.. :roll:
Wysoki i zazwyczaj niedogolony. Dumny członek Unii Wrocławsko-Opolskiej.
Sprzedam dużo Tyranidów

Awatar użytkownika
Kevin
[Własny wybór]

Post autor: Kevin » 23 sty 2008, 20:51

Imię: Filip
Miasto: Poznań
Ulubiony trunek alkoholowy: Dębowe Mocne :twisted:

A no w Lotrze siedzę już prawie 4 lata czyli od wyjścia gazetek DG(no chyba że mi kalendarz szwankuje). Turniejowo gram znacznie krócej bo gdzieś od kwietnia zeszłego roku, a to w związku z tym, że trudno było mi się zdecydować na jedną armie(zbierałem wszystkie :wink: ). Aktualnie gram Dol Guldur i powoli rozwijam tez krasiowe skrzydła. Na potrzeby turnieju jestem też w stanie zamienić DG na Mordor. W planach Arnor i być może Far Harad. A no i czekam na Czrnych Numerojczyków.
A poza Lotrem to jestem maniakiem anime. Lubie tez czytać książki przeważnie fantasy. No i mam wrodzoną awersje do nauki.

darulus1
Bębniarz z głębin

Post autor: darulus1 » 23 sty 2008, 20:54

Tak, to ja Darulus, co tu dużo mówić staruszek lat 35, krwiopijca tzn. prawnik. Żołnierzykami interesuję się od urodzenia, Władcą Pierścieni od połowy lat 80-tych. Kto z Was młokosy pamieta grę planszową Bitwa na Polach Pelleonoru, ma u mnie plusa na dzień dobry :D Z muzyki lubię Dżem. Moim obecnym hobby, na które mam niestety mało czasu jest nuda.
Ostatnio zmieniony 23 sty 2008, 21:02 przez darulus1, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Kalins
Redaktor Naczelny

Post autor: Kalins » 23 sty 2008, 20:55

Nuno - Twój nick zapamiętam do końca życia - wklepałeś mi pierwszą i na razie ostatnią masakrę w życiu. To było przeżycie :wink:
Powiedz Mitril i wejdź.

Awatar użytkownika
isengard1
Nadzorca Trolli

Post autor: isengard1 » 23 sty 2008, 20:57

Kalins pisze:Nuno - Twój nick zapamiętam do końca życia - wklepałeś mi pierwszą i na razie ostatnią masakrę w życiu. To było przeżycie :wink:
Jak będzie okazja - chętnie i ja bym spróbował - to było by coś hehe :wink: Od naszej ostatniej bitwy sporo czasu minęło.

Może dopsizę coś o sobie?
Lubię grać PG hehe ale to na poważnych turniejach na lokalach czasem odpuszczam. Pozatym lubie koszykówkę i inne dzieła Tolkiena :wink:

Awatar użytkownika
sirSqell
Bębniarz z głębin

Post autor: sirSqell » 23 sty 2008, 21:02

Jakub "sirSqell" W, jak większość z was gram od pierwszego numeru Dea. Organizuje turnieje w Bydgoszcz od dłuższego czasu, prawie tak długa jak gram. Należe do XIII Kohorty i to w sumie wszystko w kwestii bitewniaka. Poza nim imprezuje i unikam nauki, czyli jestem typowym licealistą. Interesuje się historią, militariami, muzyką i komputerami.

Awatar użytkownika
Marat
Strażnik wyschniętej studni

Post autor: Marat » 23 sty 2008, 21:10

Jam Marcin
Pochodzę z Siemców
Grywam w LOTR'a od wydania pierwszego numeru Dea
W tym roku niestety matura mię urąbała i zaniedbałem turnieje ale w krótce to się zmieni.
Dodatkowo grywam w różne karcianki.
One, two, Freddy’s coming for you.
Three, four, better lock your door.
Five, six, grab your crucifix.
Seven, eight, gonna stay up late.
Nine, ten, never sleep again.

Awatar użytkownika
BlackMist
Mistrz zardzewiałych zbroi

Post autor: BlackMist » 23 sty 2008, 22:22

Imię: Mikołaj
Xywa: BlackMist
Miasto: Manchester

W LotRa gram od sierpnia 2004 głównie Gondorem i Isengardem. To by było na tyle ;)

PS. Nawet ładna strona.

Awatar użytkownika
Dentor
Treser wargów

Post autor: Dentor » 23 sty 2008, 22:29

Imię: Damian
Nick: po lewej u góry :D
Miasto: Żywiec

W lotra gram od niepamiętnych czasów, tj. bodajże od 2004 roku.
Rzadko bywam na większych turniejach, gdyż nie przepadam za lo, dlatego ograniczam się tylko do występów w bielskiej lidze lotra gdzie gramy w pełni na LoME.
Mam nadzieje zjawić się na tegorocznym eegt w towarzystwie mojego frendsa- BlackMista

Stronka jest niezła jednak :)

Awatar użytkownika
Ven
Pomocnik Szamana

Post autor: Ven » 23 sty 2008, 22:32

Imię: Andrzej
Nick: Ven
Miasto: Piła (pustkowia lotra)

Lotrem interesuje się od 4lat a na poważnie od tego sezonu ligowego. Najbliższy ośrodek turniejowy jest 100km od mej mieściny ale czego się nie robi dla Lotra xD
Co do armii to na początku był gondor (ale jest nienajlepiej pomalowany dlatego rzadko nim grywam), potem wysokie elfy (już lepiej), teraz Isengard, a w planach harad+estarlingowie, arnor i dunland? Zobaczymy ile z tego da się zrealizować :)
Nie bądź taki zabAAAAAAAAwny !

Jesteś z Poznania? kliknij!

Awatar użytkownika
Kirdan
Mistrz zardzewiałych zbroi

Post autor: Kirdan » 23 sty 2008, 22:33

Imię: Sebastian
Nick: Kirdan
Miasto: Poznań... (w sumie Skórzewo ale się do niego nie przyznaje :P )

Gram w lotra już ponad dwa lata, przedtem byłem na etapie zbierania armii i szukania jakiegoś gracza z Poznania, a swoją przygodę z lotrem zacząłem, wiadomo, od pierwszego nru DeA :wink:

Awatar użytkownika
gokish
Opiekun Balroga

Post autor: gokish » 23 sty 2008, 22:40

Imię: Tomek
Nick: z lewej strony jest nad avkiem :P
Miasto: Bydgoszcz xD

W Łotra gram hmm 2 lata coś tak xD teraz aktualnie przerwa na jak to mówię system bardziej rozwijający się w kraju (czyt. WM&H) ale niedługo powrót do lotra xD (jak ktoś ma coś z haradu pisać na pw ) wymaluję armie (dipping :P ) i może sobie na jakiegoś mastera cztery litery ruszę :] oczywiście jak jakaś ekipa pojedzie z Bydgoszczy ( SS jedziemy gdzieś w tym roku ?? czas zacząć :P )
Nowości GW do lotra
†19.06.2009 oficjalne zakończenie "kariery" lotrowej

Awatar użytkownika
Nuno
Bębniarz z głębin

Post autor: Nuno » 24 sty 2008, 2:05

Kalins pisze:Nuno - Twój nick zapamiętam do końca życia - wklepałeś mi pierwszą i na razie ostatnią masakrę w życiu. To było przeżycie :wink:
Naprawde miło mi to słyszeć, czuje się zaszczycony. ;) To w takim razie niemiałbyś nic przeciwko żebym tak jak Neo wpisał sobie tytuł w opisie? ;> tylko zamiast mistrza polski napisałbym pogromca Kalinsa. :)) żarty żartami, ale mam nadzieje, że jeszcze kiedyś uda mi się powtórzyć ten wyczyn. ^^ pozdro.
(> '_')> d(^.^ b)

Awatar użytkownika
Gondolin
Bębniarz z głębin

Post autor: Gondolin » 24 sty 2008, 8:21

Imię: Mateusz
Nick: Gondolin
Miasto: Warszawa

Fanem Tolkiena jestem od około 12 lat, kiedy miałem okazję po raz pierwszy przeczytać "Władcę Pierścieni". Ja w przeciwieństwie do Darulusa, pogrywałem wtedy w planszówkę o tytule "Wojna o pierścień", w którą bardzo fajnie się grało, ale rzadko udawało się rozgrywkę skończyć.
Figurki maluję od pierwszej gazetki, do której dołączone były gobliny, na turniejach gram dopiero od czerwca 2007. Nie pojawiam się jednak za często, ponieważ gram w jednej/dwóch ligach w halówkę (w zależności od pory roku), a czasami wolę spędzić w weekend czas z Żoną :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „My name is Aragorn, son of Arathorn ”