"Jestem wesoły Romek..." - przedstaw się

Nie bądź anonimowy, przedstaw się.

Moderatorzy: Darlark, Konradussss, Barti, Thein, Koshara, TonyStark, Kevin, Mnil

Awatar użytkownika
Strup Parzyłapa
Bębniarz z głębin

Post autor: Strup Parzyłapa » 24 sty 2008, 8:50

Imię: Michał
Nick: Strup Parzyłapa, PP
Miasto: Świdnica (niedaleko Wrocławia), a właściwie to Witoszów Dolny :)

Grywam od momentu ukazania się kolekcji DeAgostini, ale miałem dość długą przerwę. W tej chwili gram Morią, a także rozpocząłem budowanie Fiefdomsów.

Studiuję dziennikarstwo muzyczne we Wrocławiu. I w ogóle interesuję się muzyką.

Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
Nenya
Strażnik wyschniętej studni

Post autor: Nenya » 24 sty 2008, 10:03

No jak tak wszyscy,to i ja się przedstawię...;)

Imię: Amelia
Nick: Nenya
Zajęcie: studiowanie historii sztuki we Wrocławiu

LotRem zaraził mnie Kirdan, trochę tam grałam,a teraz (niestety) nie mam czasu :(
Poza tym jestem miłośniczką kultury celtyckiej, muzyki irlandzkiej, Cate Blanchett i Ala Pacino ;) No, i pierwszą kobietą na forum 8)
So, yes, I know that love is unconditional, but I also know it can be unpredictable, unexpectable, uncontrollable, unbearable and it is strangely easy mistaken for loathing

Thingol
Czyściciel klatek Trolli

Post autor: Thingol » 24 sty 2008, 11:44

Imię: Krystian
Nick:Thingol
Miasto:Płock

LoTR'a zbieram od samego początku , od kiedy na rynku pojawiły się pierwsze figurki , kurcze nawet nie pamiętam kiedy to było :lol: Obecnie jestem szczęśliwym uczniem 3 klasy Liceum, przez co mam w tym roku niewiele czasu na turnieje, a w czywilu prezesem Płockiego Klubu Fantastyki , co do innych zainteresowań , to jestem członkiem Drużyny Wojów Wczesnośredniowiecznych.
Pozdrawiam :wink:

Awatar użytkownika
Kubbek
Poskramiacz pająków

Post autor: Kubbek » 24 sty 2008, 12:24

Słówko o mnie

imię: Kuba
ksywa: Kubbek
zawód: student polityki społecznej
systemy w które gram: LotR, Pirates, Flames of War
inne hobby oprócz bitewniaków: historia, szachy, żeglarstwo, tennis

Kiedy zacząłem grać w LotRa? Oj, dawno. W 2004 grałem już, choć głównie modelami z gazetek DeA. W świecie bywam, dużo imprez zaliczyłem (pierwszą była wizyta na Wojennym Młocie 2004, choć wtedy tylko bacznie obserwowałem). Potem zaczęły się inne wyjazdy w różne strony świata na turnieje.
"Crazy! I mean like so many positive waves maybe we can't lose! You're on!" - Oddball

Awatar użytkownika
Kat
Poskramiacz pająków

Post autor: Kat » 24 sty 2008, 12:35

Imie: Wojtek
Ksywa: Kat
Zawód: Dorabiacz w ciężkich czasach matury
inne hobby: sporo

Czytanie dzieł tolkiena zacząłem w podstawówce... jako lektury. Jako (jeszcze wtedy) porządny uczeń przeczytałem Hobbita (do dziś już 7 razy bo uważam to za największe dzieło tolkiena) potem jeszcze do 1 gimnazjum przeczytałem całego WP a potem sirmalirion rude dzile i inne psy xP a od niedawna przeczytałem niedokonczone opowiesci

W lotra gram od 2005 roku gdy to gumiś (znany wam jako luckero) zapytał czy bym nie sprobował. Jak dzis pamiętam moje pierwsze pytanie: "A zdechlaki tez są?" po czym zacząłem grac undeadami. Było ciężko przeżuciłem sie na czysty gondor... również było ciężko... (okazało sie że to przez to że gumis cały czas grał elfami na gilu czy kirdanie) gdy w 2006 roku pokazałem sie po raz pierwszy na turnieju rzeszów zapamietał mnie jako goscia dla którego min. limit jednostek jest krzywdzący. szybko odkryłem że duchy na stołach mogą coś zdziałać i tak oto moją pierwszą armia były zdechlaki wspierane minasami.

Do dziś bitwy które wygrałem na turniejach swoją armią (nie licząc tych co wygrywałem innymi armiami) moge policzyć na palcach (bazyl podniósł mi te statystyki o 2 bitwy xP

chciałem podziekowac mami itd... a szczególnie Tediemu to z nim wygrałem pierwszą swoją bitwe na turnieju... o 67mp xP
Wojownik "Zachodniej Ukrainy"

Awatar użytkownika
przestrzel
Sztygar regionalny

Post autor: przestrzel » 24 sty 2008, 13:42

Imię: Rafał
Nick: przestrzel
Miasto: Ełk

Moja przygoda z lotrem rozpoczęła się, jak u większości, z wydaniem pierwszych gazetek deagostini. Po pół roku grania nastąpił dwuletni przestój aż do pamiętnej pielgrzymki do Częstochowy, na której przypomniałem sobie o lotrze i wciągnąłem w hobby kilka nowych osób. Potem udało mi się z kolegami założyć klub. I tak gram w lotra oraz organizuję turnieje przez ostatni rok. Mój narazie jedyny master to Bazyliszek 2007. Jestem miłośnikiem armii Easterlingów. Pozostałe zainteresowania to muszyka, śpiew , duchowość i historia.

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Turnavine
Honorowy Redaktor

Post autor: Turnavine » 24 sty 2008, 14:28

Imię: Kamil
Nick: :wink:
Zawód: dorobkiewicz
Inne hobby: rycerstwo, szermierka, czytanie czegokolwiek, pisanie, czekolada.

Gram odkąd ten system się objawił chociaż bywać gdziekolwiek zacząłem niedawno. Cóż, i to by było tyle - najważniejsze by się spotkać bo w rzeczywistości ludzie potrafią zaskoczyć. :wink:

Awatar użytkownika
skrzat
Strażnik wyschniętej studni

Post autor: skrzat » 24 sty 2008, 14:34

Teraz czas na mnie.

Imię: Igor
Nick: Skrzat
Miasto: Wrocław

Ja LotR'a zbieram już od ponad roku. Armie, które na razie zbieram to Moria, Krasnoludy, Gondor, Biała Rada i Leśne Elfy. Poza tymi armiami chciałbym zbierać każdą armię Śródziemia. Poza LotR'em interesuję się jeszcze sztuką szeroko pojętą, twórczość Tolkiena, strategia i jeszcze kilka innych zainteresowań.
Trzeba urodzić się błaznem, by zostać królem.
-Trzy Wiedźmy

Potworek
Gobliński jeździec

Post autor: Potworek » 24 sty 2008, 14:58

Imię? Patryk
Nick? potworek
Kim jest? uczniem/maturzystą
Skąd mieszka? Pruszków
Co robi? uczy, słucha piosenek, tańczy, tumani, przestrasza, znam zwierzęta (lemury np.)
Co lubi? LOTR, sztuki walki, bieganie, koleżanki, kręcenie filmów amatorskich
Co nie lubi? Nie mieć avatara na forum, wstawać do szkoły, uczyć się
Co interesuje? koks, węgiel, saper, równania kwadratowego 7 stopnia
Co ogląda? Filmy ogląda
Co pije? Co się da, byle nie piwo
Co je? Co dadzą to zje
Od kiedy? Od października 1989
Dlaczego? W wyniku testów genetycznych na krabo-szczurach pochodzących z innego wymiaru
Gdzie? Gdzieś
Z kim? Podobno "tylko jeża przelecieć się nie da"
Za ile? Za "co łaska"
Obywatelstwo? O! Bywa! telstwo...
Narodowość? POLAK!
Stan Cywilny? Cywilny
Stosunek do służby wojskowej? Nieregularny
Po co? Bo sumie czemu nie....

LOTRem się interesuje, bo muszę, wole sędziować niż grać. Do Mitrila trafiłem, bo zaproponowali, a ja myślałem, że się to wiąże z wyjazdem na Seszele i życiem w wiecznej chwale. Pomyliłem się, a wypisać się już nie dało, bo układ coś na mnie miał. To siedzę i piszę artykuły, korzystając z darmowej kawy w automacie :wink:

Awatar użytkownika
Domin
Treser wargów

Post autor: Domin » 24 sty 2008, 15:27

Mam na imię Dominik, jak pewnie większość zdołała się domyśleć, w Lotra gram chyba od dwóch lat, z tym, że teraz miałem dłuuugą przerwę :wink: . Interesuję się ogólnie fantasy, jak wpadnie w łapki jakaś książeczka to przeczytam, poza tym teraz gram w WH, piękny system :D . Pozdrawiam wszystkich graczy.

Awatar użytkownika
Thral
Treser wargów

Post autor: Thral » 24 sty 2008, 16:15

Wojciech "Thral" Koper
Zamulony, nieogarnięty kaleki mieszkaniec największej wsi w Polsce, pomijając Warszawę, tak zwany Raszyn. Lepiej mnie nie szukać na lokalach, w lotra "gram" tylko okazjonalnie od jednej większej imprezy do następnej. Spycha go na drugi plan jeśli chodzi o dobrą zabawę. Zasłużony i wypełniający frekwencje członek MKE bez większych sukcesów. Nie może się odnaleźć w żadnej armii aczkoliwiek ostatnio jego wyczyny można podsumować jednym słowem "BOMBA". 8)

Ismaril
Honorowy Redaktor

Post autor: Ismaril » 24 sty 2008, 16:17

Imię: Łukasz
Miasto: Świdnik

W lotra gram, tam od DeA.... wiadomo, nie będę się rozwodził. Przeważnie organizuję turnieje, od czasu do czasu gram, częściej na wyjazdach chyba.

Obecnie studiuję politologię, nie wiem co będę po tym robił, bo to nie zawód, ale nie ważne. Ważne, że to mnie bardzo interesuje - wszelka polityka, a ostatnio z przymusu matematyczna teoria gier (nie pytajcie co to jest).

Na razie tyle, pewnie coś mi się jeszcze przypomni :)

Awatar użytkownika
Drizzt Do' Urden
Gobliński jeździec

Post autor: Drizzt Do' Urden » 24 sty 2008, 17:13

Imię: Sebastian
Nazwisko: Komu to potrzebne?
Nick: Trudno nie zauważyć
Teraz trochę o forum. Wygląd bardzo fajny, podoba mi się. Jest tylko minus. Chcę sobie ustawić obrazek. Taki jaki chcę. Ale jak? Mam ochotę mieć obrazek z Drzztem. Taki Neo ma na przykład dość duży obrazek, ale ja nie mogę. Czemu? Jak ktoś mi to wytłumaczy to wszystko będzie miodzio. :D
"W granicach Athel Loren czas i odległość podlegają innym prawom (...) Pokonanie dystansu pięciu mil zabrać może cały rok, a setki mil godzinę..."

Awatar użytkownika
Christo
Mistrz zardzewiałych zbroi

Post autor: Christo » 24 sty 2008, 17:23

Imię : Krzysiek
Nazwisko : Remus
Zawód : Biedny uczeń drugiej klasy liceum
Miasto : Pruszków City
Zainteresowania : LOTR, ET, Hip-hop,Salvatore, no i recytuje ...
WIELKI PRZECIWNIK PALACZY !! Na dodatek jeszcze nie piję co uważam za sukces :wink: Poza tym LOTR...historia z nim zaczęła się od Dea z tym że ja na turnieje nie jeździłem :( Moja gra ograniczała się do koleżeńskich potyczek kuchennych :wink: Ostatnio gram na lokalach Warszawskich i większych imprach w Wawie.

Awatar użytkownika
ugluk
Płomień z Udunu

Post autor: ugluk » 24 sty 2008, 17:23

Możesz go pomniejszyć wtedy się zmieści. I zapraszam wszystkich do wrzucania fot w temacie niżej. :)
Sprzedam dużo Tyranidów

ODPOWIEDZ

Wróć do „My name is Aragorn, son of Arathorn ”