Strona 1 z 121

"Jestem wesoły Romek..." - przedstaw się

: 23 sty 2008, 3:22
autor: Khazad
Jak się nazywasz? Skąd jesteś? Czego tu szuk...?
E, nieważne. To nie przesłuchanie, ale prezentacja własnej osoby. W tym temacie możecie się przedstawić i coś o sobie opowiedzieć. Ja zacznę.

Imię: Mirek
Miasto: Lublin(dawniej Biała Podlaska :o )

LotR'em interesuję się już od 4 lat, od pierwszego numeru DeAgostini. Niemal od razu zacząłem czytać(rzadziej wypowiadać się) fora internetowe. Stare dobre czasy Cytadeli, Śródziemia i Gildii. Na turnieje zacząłem jeździć od września 2006 roku. Teraz dość często wyjeżdżam i z wieloma z Was znamy się na żywo, jednak nadal jest sporo graczy których mam nadzieję kiedyś poznać. Ten temat może być zaczątkiem tego. :)

pozdrawiam

: 23 sty 2008, 11:48
autor: Kalins
Imię: Michał
Nick: Kalins
Miasto: Józefów kołow Wawy

Lotrem param się od blisko 4-5 lat - praktycznie jak tylko pojawił się w kraju. Oczywiście De Agostini swoje zrobiło i zmysły rozpaliło. Współpracowałem ze Śródziemiem pisząc od czasu do czasu raporty bitewne, ale jak zmieniła się koncepcja strony, postanowiłem stworzyć coś nowego - tak powstał Mitril.
Na turniejach bywam rzadko, ze względu na obowiązki Rodzinne :wink: , ale jak się pojawiam, to coś tam pogrywam :wink: .
Mam nadzieję, że dzięki Mitrilowi poznam wielu ciekawych ludzi i wierzę, że uda nam się obudzić ducha podróży z turnieju na turniej.
Miłego pobytu i ciekawych wrażeń na Mitrilu życzę.

Pozdrawiam,
Kalins

: 23 sty 2008, 12:32
autor: Neo
Imię: Wojtek
Nick: Neo
Miasto: Opole a teraz i Wrocław
Wiek: 20
W LotR'a gram od 5 lat. Ładny kawałek czasu - prawda? Ostatnio grywam mniej - za racji tego, że studiuję medycynę. Jednak staram się być na każdym większym turnieju.
Poza tym kocham muzykę wszelaką.
Dumny członek UWO

: 23 sty 2008, 17:54
autor: Viruk
Imię: Wojtek
Miasto: Grodzisk Maz./Kraków

Lotrem zajmuję się od dość dawna, praktycznie odkąd wyszła pierwsza edycja gry wydana przez Trefl z zestawem figurek TLA i goblinów oraz podręcznikiem w wersji polskiej.
Zajmuję się malowaniem, konwertowaniem itp. - obecnie nie wykraczam poza te aspekty hobby, ale mam nadzieję że to się wkrótce zmieni :wink:

: 23 sty 2008, 19:21
autor: isengard1
Imię: Daniel
Nick isengard1
Miasto: Warszawa

Lotrem zajmuję się od ok 3 (może wiecej) lat. Zaczęło się od gazetek DeA, poźniej 1 turniej, poznanie różnych armi itd. Lubię Malwać i konwertować figsy a szczególnie grać :wink:

pozdrawiam

: 23 sty 2008, 19:22
autor: moa
Imię: Łukasz
Miasto: Stolica IV Rzeszy czyli Opolau
Miejsce zamieszkania: Irlandia Północna, Newry
Rocznik: 91

Lotr, obok sprzętu komputerowego jest moim głównym hobby na którego rozwój nie żal mi kasy :) Param się tym już od 5 lat, choć ostatnio gram bardo rzadko z racji tego że w Irlandii poziom leży i kwiczy i to co się dzieje na stole w żadnym wypadku grą nazwać nie można.

W lotrze głównie interesuję się tworzeniem rozpisek które często określa się mianem "PG" - tak samo ze mną mam podłe podejście PG do wszystkich gier jakie gram.

Jestem sarkastycznym, cynicznym człowiekiem kochającym punkrock i szybkie karty graficzne :D. Nie znoszę i nie akceptuję głupoty i hiphopolo.

Nie znoszę gwałcenia języka polskiego vide Off który powinien mieć dożywotniego bana na korzystanie z klawiatury, oraz masa durniów którzy nie potrafią prawidłowo rozkładać akcentów.

Czasami można mnie spotkać w Opolu, spędzam tam wszystkie przerwy semestralne oraz tradycyjnie pojawiam się na dniach. Najczęściej siedzę w Azeroth na serwerze Burning Legion, horda oczywiście.

EDIT: Zapomniałbym, gram Gondorem na fontankach, Krasnoludami i Morią.

Pozdrawiam moje fanki

: 23 sty 2008, 19:34
autor: Solmyr
Imię: Mariusz
Miasto: Opole

W Lotra zacząłem grać, gdy tylko pojawiła się pierwsza gazetka DeA, pewnie jak większość z nas :P Początki były ciężkie, pierwszy turniej po roku gry w domu, zająłem zaszczytne czwarte miejsce (na sześciu graczy :P ). Następnie Dni Fantastyki i tak zaczęły się wyjazdy.
Do zobaczenia na turniejach :o::

: 23 sty 2008, 19:41
autor: Ezekiel
Imię: Kuba
Miasto: Warszawa

Cóż, Lotrem zajmuję się już kilka lat, turniejowo 3 sezon szlajam się po Polsce, choć ostatnio mniej (ach, to wygrani Ligi rozleniwia) :) Z figurkami mam styk od wielu lat, a jakby tego było mało, to pracuję jako sprzedawca figsów w księgarni Faber i Faber :twisted: Sam się dziwię, że mam jeszcze siły wchodzić na fora poświęcone graniu po całym dniu z figurkami :D Tak, też nie lubię jak bezcześci się mój ojczysty język. Pilnujcie się :twisted:

: 23 sty 2008, 19:42
autor: Florek
Imie: Dawid
Miasto: Poznań


LOTR'em interesujie sie od pierwszego numeru De Agostini. Jestem głównym organizatorem turnieji w Poznaniu. Współpracujie z Cube CP i dzęki nim przez rok zwiekszyłem liczbe graczy w lidze wielkopolskiej. Sam tez grywam, gram armiami elfów wszystko jedno jaka, mam każda :D. Na co dzień uczeszczam do szkoły gastronomicznej, ucze sie na kucharza :D.

: 23 sty 2008, 19:44
autor: Ekthelion
Imię: Maciej
Nick: Ekthelion
Miasto: Opole
Wiek: 17

W LotR'a gram od 4 lat i ciągle czerpię z tego przyjemność.
Ostatnio staram się poprawiać swój warsztat malarski oraz tworzę rozpiski.

Jestem w drugiej klasie liceum. Moje zainteresowania to: muzyka (blues i rock), aikido.

: 23 sty 2008, 19:53
autor: Ulryk
Imie: Robert
Miasto: Warszawa

Witam
LOTR’em zacząłem interesować się od pierwszego numeru gazetek DeA , a grać to tak od 2006 :) , prócz tego pogrywam jeszcze w Mordheima nie rezygnując jednak z LOTR'a :wink:

: 23 sty 2008, 19:56
autor: Haldir
Imię: Wiktor (jakby nie patrzeć zwycięzca :D )
Nick: Haldir
Miasto: Urodzony w Lublinie, żyje w Siedlcach, choć aktualnie studiuje w Lublinie :D
Wiek: TO zawsze problematyczne jak się jest z Grudnia ;) Dla potrzeb dyskusji przyjmijmy rocznik '88 :D

W LotR'ze od 4 lat przy modelach od 8 ;) Ostatnio trochę poza grą na rzecz spraw modelarskich i studencko-życiowych, jednakże szykuje się na wielki Comeback ;)

: 23 sty 2008, 20:12
autor: Nazgul
Imię: Maciek
Miasto: Lubań
Wiek: 18 lat, w tym roku matura... :]

LotRem zainteresowałem się jak wyszło DeA, i od tego czasu, z przerwami, sobie gram :P Na turniejach byłem na razie tylko dwóch (Jednak pochwalę się, że miałem okazję 2 razy przegrać z Solmyrem 20:0 :wink: ). Malowanie też mi nie wychodzi, jednak robię postępy. ;) Jestem również moderatorem na Twerdzy, ale ani mi, ani mam nadzieję Wam, to nie przeszkadza ;)
A gram Pellenor Fields Evil i zaczynam Krasnoludami.

tyle ;)

pozdrawiam, Maciek

: 23 sty 2008, 20:12
autor: Maximus Vel Bols
Witam,

Nick: Maximus, od niedawna Bols :D
Imię:Dominik
Nazwisko: Tylko (tak Tylko :D )
Zainteresowanie Lotrem: W zasadzie grami bitewnymi interesuje się od dawna, od 10 roku życia, wszystko przez mojego brata który zajmował się modelami. Lotrem interesuje się od wydania pierwszych figurek, dodatek TLA. Na turniejach zacząłem się pojawiac z 3 lata temu. Zbieram armię Gondoru, PANCERNĄ ARMIĘ GONDORU! ''This, is Sparta" i te sprawy xD, jestem z takich głupot znany, 40 Fonntan itp. :D Tak to ja xD
Na turniejach jestem często, w tych, które odbywają się w moim rodzinnym mieście i tych poza. Oprócz Lotra zbieram WFB oraz od niedawna zajmuje się Air Softem. :D

pozdrawiam i Witam na mitrilu.pl

Maximus, Dominik Tylko

........................................

Dominik Tylko MAXIMUS

: 23 sty 2008, 20:15
autor: Nuno
Eh. moglibyście jeszcze napisać o sobie coś, więcej. Bo trudno poznać człowieka po tym, ile lat gra w LotR'a. ;)

Ja nazywam się Łukasz bardziej rozpoznawany jako nuno. Lat mam ile mam... i kwestie tą pozostawie bez komentarza. ^^ Mieszkam i urodziłem się w Lublinie, ucze się (przynajmniej taka jest oficjalna wersja) w Gimnazjum. W LotRa... ble ble ble, bawie się stanowczo za długo. Oprócz tego gram w rugby, w klubie KS Budowlani :) lubie każdą muzyke, ale w szczególności Avril Lavigne xD to chyba wszystko jak na pierwszy post, pozdro!