Liga Battle Company

Moderatorzy: Konradussss, Thein, Koshara, TonyStark, Mnil, Ezekiel

Awatar użytkownika
Jaskier
Redaktor
Posty: 443
Rejestracja: 01 kwie 2014, 16:23
Skąd: Warszafka

Liga Battle Company

Post autor: Jaskier » 27 sty 2018, 18:04

Regulamin Ligi Battle Company w Warszawie i okolicach

Mail do ligi: [email protected]

1. Pierwsza edycja ligi trwa od 31.01 do 31.06

2. każdy gracz może prowadzić w tym samym momencie max 2 bandy i każdą z nich może rozegrać max 3 bity w ciągu miesiąca. To jakie bandę prowadzimy wysyłamy na najpóźniej do 1 dnia miesiąca, a wyniki naszych gier wraz z końcem miesiąca wysyłamy koordynatorowi na specjalną skrzynkę mailową (czyli wygodnie w jednym mailu wyniki z tego miesiąca i czym będziemy grać w zbliżającym się. Wkrótce podam gotowe wzory maili).

3. W miesiącu można zagrać maxymalnie 2 mecze z tą samą osobą, które zaliczą się do ligi (po max 1 bitwie każdą z prowadzonych przez nas kompanii)
-Jeżeli w danym miesiącu nie rozegramy bitew naszymi kompaniami otrzymują one 2 influece pointy na bandę i po 1 punkcie doświadczenia na model. Takie wyrównanie otrzymujemy raz w miesiącu, niezależnie od ilości bitew jakie nas minęły.
- do kompanii którą porzucimy na jakiś czas można wracać, ale jeżeli mieliśmy w tym czasie zgłoszone inne to nie naliczamy jej żadnych punktów.
-jeżeli ktoś nie rozgrywa żadnych bitew którąś ze zgłoszonych kompani to koordynator ma prawo ją zamrozić tak żeby nie zbierała doświadczenia ani złota. Odmrozić ją można tylko grając nią min. 1 mecz, a potem sytuacja będzie rozpatrywana indywidualnie.

4. Scenariusze gramy wylosowane. Jeżeli ktoś losuje po raz drugi scenariusz, który już grał w tym miesiącu może zarządzić reroll tak wiele razy aż wypadnie coś innego. Raz na jakiś czas pojawi się możliwość grania specjalnego scenariusza, który ktoś napisze. Jeżeli jest chęć zagrania go, nie trzeba go losować.
-efekty stołów: na luty dowolnie, potem zobaczymy.

5. rozgrywanie kampanii narracyjnej ( OGROMNIE chciałbym żebyśmy ją zagrali w ramach tej ligi ale kompletnie nie mam jeszcze decyzji jak to przeprowadzić... może tylko będąc na specjalnym evencie koło wakacji? Póki co ten pomysł u mnie wygrywa ale to jest z całą pewnością do przegadania i przemyślenia) informacja się pojawi.

6.Premie i nagrody.
-nagradzanie ludzi za raportowanie bitew. Para która grała i wrzuci ze 2/3 zdjęcia z bitwy z krótkim opisem będzie mogła nadać wybranemu wojownikowi lub wybranemu bohaterowi 1 punkt doświadczenia extra. Taki bonus możemy dostać kazdą naszą kompanią raz w miesiącu ( liczymy od 1 do ostatniego dnia msc).
-jakie chcemy nagrody i za co na koniec edycji?

Krotkie opisy bitew ze zdjęciami zachęcam wrzucać w tym temacie. Urządźmy go tak by był jednym z najczęściej przeglądanych!

Zapisani gracze:
Jaskier
Steffcio
Junior
Kisiel
Silverhand
Pozdrawiam, Marcin

ODPOWIEDZ

Wróć do „mazowieckie”