Wybór mazowieckiego sędziego LO na sezon 2019

Moderatorzy: Konradussss, Thein, Koshara, TonyStark, Mnil, Ezekiel

Awatar użytkownika
Godfryd
Redaktor
Kontakt:

Wybór mazowieckiego sędziego LO na sezon 2019

Post autor: Godfryd » 26 paź 2018, 9:24

Dzień dobry,
zgodnie z regulaminem LO Wasz ośrodek ma prawo wyboru jednego sędziego LO na sezon 2019 na dowolnie obranych przez siebie zasadach. Czas- 2 tygodnie, a więc Wasz sędzia powinien się zgłosić do 10.11.2018 r.
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Jaskier
Redaktor

Re: Wybór mazowieckiego sędziego LO na sezon 2019

Post autor: Jaskier » 26 paź 2018, 9:57

Zachęcam wszystkich do składania kandydatur na kolejny rok oraz do głosowania. Aby uniknąć dziwnych sytuacji wprowadźmy sobie następujące zasady:
1. Nie można głosować na siebie.
2. Głosować mogą tylko osoby, które były na minimum 1 lokalnym turnieju w ciągu roku.
3. Każdy ma tylko 1 głos do oddania

Tutaj będę zamieszczał parę słów od kandydatów:
Jaskier
-Organizuje turnieje w LOTRa na terenie Warszawy od prawie 3 lat. Mam na koncie nagrodę dla najlepszego organizatora Ligi Ogólnopolskiej za rok 2017, 2 imprezy DMP i 2 wspólnie z Kalinsem Urodziny Mitrilla. Prowadzę dużo pokazów, wielu z Was prawdopodobnie zaczęło grać lub wróciło do gry właśnie po nich . Jestem sędzią Ogólnopolskim od 2 lat co sprawiło, że w zasadach naszej gry nie ma przede mną praktycznie żadnych tajemnic i mam już duże doświadczenie w tym co robię. Jeżeli doceniasz moją dotychczasową pracę na rzecz naszego ośrodka i chcesz żebyśmy się dalej rozwijali, również w nowych kierunkach, to będę wdzięczny za Twój głos ;)
Wraz z końcem roku przedstawię Wam finał projektu najbardziej niesamowitego jaki widzieliście stołu Lake Town, na który zbieraliśmy przez większość roku. Projekt pomogło nam zrealizować Orzol Studio.
W przyszłym roku będziemy wspólnie się zastanawiać jaki projekt chcemy pociągnąć i mam nadzieje, że będzie jeszcze lepszy.

Kapeć
- W sumie w bitewniakach siedzę od ponad 10 lat. W samego lotra gram od w zasadzie samego początku mojej przygody z naszym hobby. W zakresie organizacyjnym mam doświadczenie jeszcze ze studiów i z pracy zawodowej. W kwestii zasad to od momentu wejścia w życie nowe edycji jestem na bieżąco i regularnie śledzę interpretację zasad. W razie wybrania mnie na sędziego to na pewno:
• Będę słuchał każdego gracza w ośrodku i brał jego głos pod uwagę
• Wspierał oddolne inicjatywy
• Promował nasz system poprzez współpracę z warszawskimi sklepami
• Promował system zamówień zbiorczych od GW, FW i innych firm
• Zmiana systemu parowania na DMP na taki jak jest grany zagranicą. Tj. grania każda armia na każdą pomijając przynależność do zła czy dobra. Taki zabieg zwiększyłby znaczenie drużyny i wyboru armii. Przy jednoczesnym parowaniu się poprzez tzw. System wystawki i dostawki.
• Chciałbym wraz z innymi sędziami wytworzyć jednolite zasady terenów dla Ligii Ogólnopolskiej. Pozostając przy zasadach GW, ale jednocześnie wyprostować wszystkie nieścisłości jakie pozostawił nam wydawca. Plik taki byłby dostępny dla każdego gracza.
• Wraz z sędziami z innych ośrodków stworzenie tzw. Map Packa dla Ligii Ogólnopolskiej. W celu zbalansowania stołów. Bardzo często zdarzają się stoły na których zostało rzucone 5 terenów i nie mają one znaczenia dla scenariusza. Map Pack zawierałby ok. po 6 stołów do każdego ze scenariuszy. Uwzględniałby odległości potrzebne do prawidłowego wystawienia terenów. Ten plik również byłby dostępny dla każdego gracza

MCK
Hej, na wstępie od razu mówię, że nie będę nic obiecywać ani nie będę roztaczał przed Wami superbrzmiących wizji. W moim odczuciu żeby wszystko super hulało potrzebni jesteście WY. Sędzia ma za zadanie po prostu wszystko dograć, zmotywować na lokala a nawet wyjazdowego masterka, wysłuchać i umożliwić realizację Waszych pomysłów, godnie i efektywnie reprezentować Warszawę na wyjazdach oraz w kontaktach z pozostałymi sędziami. Na razie tyle ode mnie, działamy dalej i liczę na Was ;) Pozdro :)

Poniżej będę prowadził wyniki:
1. Jaskier 9
2. MCK. 1
3. Kapeć 3
4.
5.
6.

Awatar użytkownika
Kalins
Redaktor Naczelny

Post autor: Kalins » 26 paź 2018, 12:12

Witam,
Marcin - masz mój miecz. Uważam, że Marcin robi bardzo dużo dla lokalnej społeczności, dlatego w mojej ocenie jest najlepszym możliwym kandydatem.
Powodzenia w głosowaniu Marcinie,
Kalins
Powiedz Mitril i wejdź.

Awatar użytkownika
Grunthor
Mistrz zardzewiałych zbroi

Post autor: Grunthor » 26 paź 2018, 17:31

Mój głos idzie na Marcina, bo robi bardzo dużo dla lotra w stolicy i jeszcze mu się chce :) może to pomoże dalej czerpać chęci do pchania dalej tego wózka ;)
Druga ksywa - Kisiell

Grunthor - Rubaszny Olbrzym - żyjący w Cardif

Awatar użytkownika
_MCK_
Bębniarz z głębin

Post autor: _MCK_ » 26 paź 2018, 17:43

Hej, na wstępie od razu mówię, że nie będę nic obiecywać ani nie będę roztaczał przed Wami superbrzmiących wizji. W moim odczuciu żeby wszystko super hulało potrzebni jesteście WY. Sędzia ma za zadanie po prostu wszystko dograć, zmotywować na lokala a nawet wyjazdowego masterka, wysłuchać i umożliwić realizację Waszych pomysłów, godnie i efektywnie reprezentować Warszawę na wyjazdach oraz w kontaktach z pozostałymi sędziami. Na razie tyle ode mnie, działamy dalej i liczę na Was ;) Pozdro :)

Awatar użytkownika
uzumaki_n
Treser wargów

Post autor: uzumaki_n » 26 paź 2018, 19:32

Hej, zagłosuję. Ciężko mi wybierać pomiędzy trzema znakomitymi osobami. Każda z wizją na rozwój ośrodka. Marcin bardzo aktywna i aktywizująca osoba. Regularnie robi lokale i spotkania wprowadzające nowych graczy. DMP, urodziny Mitrila i inne turnieje zawsze na wysokim poziomie. Zawsze stara się wszystkim ułatwić życie. Kacper MCK, osoba, która przyczyniła się do tak dużej ilości Fajkowych Zielarzy na DMP. Człowiek, który wierzy w społeczność, ale też taki który chce świeżości. Kacper Mąkosa - osoba, która wydaję się z zewnątrz mało kompetentą na to stanowisko. Lecz znam go na tyle dobrze, że wiem, że jak się czegoś podejmie to choćby miał poświęcić siebie to to załatwi. Kapeć bo tak na niego mówimy bardzo lubi działać społecznie i jest świadomy pracy którą trzeba włożyć w działania sędziego. Wybór trudny, bo wszystkich Panów szanuję i znam dobrze. Mam nadzieję, że po mimo zwycięstwa jednego z nich, będą w stanie - w przeciwieństwie do naszego rządu - dalej współpracować i działać dla dobra Warszawskiego Lotra jak i całego systemu. A więc mój głos idzie na Kacpra Mąkosę, wierzę że podoła i jego wizja (jaka by nie była) będzie realizowana.

Awatar użytkownika
Imrikko
Treser wargów

Post autor: Imrikko » 26 paź 2018, 20:17

Chciałem coś napisać więcej ale w sumie wszystko ujął Uzumakin :P No i kupuje mnie ptk o graniu jak za granica i skonczenia z tym propsowaniem dobro - zlo, zmniejsza to o połowe możliwości naszej gry szczególnie rok w rok na DMP. Więc Kapeć z dużym doświadczeniem wyniesionym z innych systemów i grupek może dać rade.

Elfhells
Gobliński jeździec

Post autor: Elfhells » 26 paź 2018, 20:28

Hejka
Głosuję rękami i nogami na Marcina

Awatar użytkownika
lesisz
Treser wargów

Post autor: lesisz » 27 paź 2018, 10:15

Mój głos także idzie na konto Marcina
Baruk Khazâd! Khazâd ai-mênu!

Awatar użytkownika
Morgoth
Mistrz zardzewiałych zbroi

Post autor: Morgoth » 27 paź 2018, 11:32

Głos na Kapcia, prawdziwy weteran wie co robi :)

bogucek
Bębniarz z głębin

Post autor: bogucek » 27 paź 2018, 14:55

Wracam do lotra po przerwie i przyjdę na najbliższego lokala 4.11, swoj głos oddaje na Kacpra Mąkosę. Jednakże wszyscy kandydaci są godnymi przeciwnikami i tak naprawdę, każdy z Was powinien posiadać jakiś honorowy tytuł, funkcje w środowisku Śródziemia :)

Awatar użytkownika
Jaskier
Redaktor

Post autor: Jaskier » 27 paź 2018, 15:49

Bogucku bardzo mi przykro, na prawdę mega szanuję Twoje zdanie ale co roku zasady są takie, że głosują osoby, które grają. Ciebie przy stole nie widziałem od kilku lat. Trzeba być na minimum 1 turnieju w roku żeby mieć prawo głosu. Wiem jak to wygląda bo głos nie był na mnie, ale napisałem o tym powyżej na samym początku i każdego będę pilnował.
Mam nadzieję że niedługo wreszcie zagramy ze sobą ;)
Pozdrawiam, Marcin

Awatar użytkownika
Imrikko
Treser wargów

Post autor: Imrikko » 27 paź 2018, 16:14

Godfryd pisze:
26 paź 2018, 9:24
Czas- 2 tygodnie, a więc Wasz sędzia powinien się zgłosić do 10.11.2018 r.
Pozdrawiam
bogucek pisze:
27 paź 2018, 14:55
Wracam do lotra po przerwie i przyjdę na najbliższego lokala 4.11,
Wydaje mi się, że jak się pojawi na turnieju i przez wgląd na przeszłą duża aktywność powinien mieć głos ważny (ofc po turnieju).

bogucek
Bębniarz z głębin

Post autor: bogucek » 27 paź 2018, 16:58

Rozumiem, ze mogą być obiekcje, co do ważności mojego głosu, jednakże od 4.11 będę już spełniać warunki obowiązujące w tym głosowaniu. Nieaktywnym przy stole byłem ze względu na dość intensywna końcówkę studiow przez 1,5 roku, lecz starałem się być z wydarzeniami lotrowymi na biezaco. Jeśli jednak okaże się, ze w głosowaniu udziału brać nie mogę, to życzę wszystkim powodzenia i liczę, ze spotkany się przy stołach, by rozegrać wspólnie bitwy:)

Tomson
Czyściciel klatek Trolli

Post autor: Tomson » 27 paź 2018, 19:20

Mój głos oddaję na Marcina, gość z pasją i prawdziwą LotRową zajawką :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „mazowieckie”