Warszawski klub gier bitewnych "Dragon"

Moderatorzy: Konradussss, Thein, Koshara, TonyStark, Mnil, Ezekiel

Awatar użytkownika
Jeru
Opiekun Balroga

Post autor: Jeru » 01 cze 2012, 14:22

Ja będę rano w robocie, więc mogę wziąć ograniczoną liczbę modeli. Powiedzmy po 3-4 warbandy gondoru i mori/isenui stykną ?

Awatar użytkownika
Pablo_von_kozlow
Płomień z Udunu

Post autor: Pablo_von_kozlow » 01 cze 2012, 14:40

da rade. to na ktora godzine bedziesz na ursynowie?
Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostaje ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju.

Awatar użytkownika
Jeru
Opiekun Balroga

Post autor: Jeru » 01 cze 2012, 14:47

Postaram się być przed 9. Jak 7:30 z Żerania wyjdę, powinienem się raczej wyrobić. Szkoda tylko, że 509 skasowali. Nie wie ktoś, czy Świętokrzyską metro zamykają w ten weekend, bo nie mogę info znaleźć :?

Awatar użytkownika
Pablo_von_kozlow
Płomień z Udunu

Post autor: Pablo_von_kozlow » 01 cze 2012, 14:51

chodzi normalnie juz metro
Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostaje ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju.

Balinek
Mistrz zardzewiałych zbroi

Post autor: Balinek » 01 cze 2012, 15:12

Ja jednak nie dam rady ;/
Iglak pisze:
Balin pisze:
Iglak pisze:Możesz grać ze mną :P.
Ale ja rzucam kośćmi :P
Mam mówić do Ciebie per Księżno Morii?

Awatar użytkownika
Pablo_von_kozlow
Płomień z Udunu

Post autor: Pablo_von_kozlow » 01 cze 2012, 16:17

nadal szukamy czwartego. 50 zeta piechotą nie chodzi ;)

Awatar użytkownika
Mikz

Post autor: Mikz » 01 cze 2012, 16:29

sorki, ja jednak wypadam :( :( :(
Viking pisze:jeśli już mówimy o wykształceniu, to w Minas Tirith znajdowała się największa biblioteka Zachodu, a w Isengardzie mieszkał Saruman, Grima i banda nieogarniętych łomów. Pała z historii

Awatar użytkownika
Morgoth

Post autor: Morgoth » 01 cze 2012, 17:42

Podałby ktoś szczegóły? Miejsce, czas? ;) Mógłbym się pojawić z dwoma armiami, ale jest to zależne od tego ile trwa ta impreza.

Awatar użytkownika
Jeru
Opiekun Balroga

Post autor: Jeru » 01 cze 2012, 19:05

Właśnie. Stary mi dupę truje, żebym gdzieś z nim pojechał i nie mam za bardzo argumentu.

Awatar użytkownika
Mikz

Post autor: Mikz » 01 cze 2012, 20:32

Morgoth - szkoła nasza, 9-ta rano jutro. Chodzi o to żeby pograć, a jakieś dzieciaki będą paczeć
Viking pisze:jeśli już mówimy o wykształceniu, to w Minas Tirith znajdowała się największa biblioteka Zachodu, a w Isengardzie mieszkał Saruman, Grima i banda nieogarniętych łomów. Pała z historii

Awatar użytkownika
Morgoth

Post autor: Morgoth » 01 cze 2012, 21:23

To ja mogę być. Wpadać?

Awatar użytkownika
Pablo_von_kozlow
Płomień z Udunu

Post autor: Pablo_von_kozlow » 01 cze 2012, 21:41

wpadaj. akcja sie konczy o godzinie 15. o 9 zbiórka w szkoel aby zabrać pare makiet i przetransportowac sie furą na miejsce ;)

Awatar użytkownika
Turnavine
Honorowy Redaktor

Post autor: Turnavine » 02 cze 2012, 14:45

Uhm, ale zbiórka - akcja udana, trochę bitew z Jeru rozegraliśmy, pogoda nie dopisała co prawda, ale myślę, że parę osób zainteresowaliśmy.
Jednak co do zbiórki - ja się dowiedziałem rano, że mają być cztery osoby, a nie wiem czy wiecie, że oczekiwanie z samochodem po tym jak się było w domu pięć godzin tylko po to by spać (więc internetów sprawdzanie odpada) na kogoś kto nie może powiadomić, że nie wpadnie np. dzwoniąc do Pabla... no to nie jest turniej, że nie ma konsekwencji, na szczęście jakoś się podzieliliśmy zadaniami...

Dlatego też należy się spodziewać zachęcającego do wpadania na wcześniej niż "na gotowe blaty i makiety, sorry, za pojawienie się za dziesięć dziesiąta" systemu na turniejach.
Bo się też czasami nie chce tego robić jak ktoś ma zawsze za daleko by zdążyć na turniej i trochę pomóc, a na otwarcie oficjalnych sklepów stoi z rana w dwukilometrowej kolejce (nawiasem mówiąc byłem tam z dziewczyną około 15 tego samego dnia i wciąż modele za darmo rozdawali - no tortu nie było, ale zwykle jadam śniadania w domach).

Pozdro600.
Jesteś nowy? Przeczytaj. - nieaktualizowane. Nie gram już w figurkę. PM-ki z pytaniami mijają się z celem.

Awatar użytkownika
Jeru
Opiekun Balroga

Post autor: Jeru » 03 cze 2012, 8:14

Pogoda może i nieciekawa, ale mieliśmy bardzo dobrą miejscówkę chroniącą przed wiatrem. Jedyne co mi działało na nerwy, to te pękające co chwilę balony.
W sumie siedząc jeszcze o 8 w robocie, miałem przez chwilę ochotę napisać, że nie przyjdę, ale na szczęście przemogłem się. Wtedy to już byłaby w ogóle porażka.
Tak sobie myślę, że mogliśmy spokojnie rozstawić dwa stoły i obsługiwać po jednym. Do tego, klubowi przydałoby się jakieś logo*. Plakat wywieszony gdzieś w pobliżu przyciągnąłby więcej ludzi, bo szczerze mówiąc, staliśmy trochę za głęboko w tym namiocie. Ale coś za coś, przynajmniej plastikowe modele nie dostawały znikąd zasady Fly.

*Co powiecie na smoka przy stole bitewnym z kostkami w łapie ? Coś podobnego do tego rysunku u Faberów.

Awatar użytkownika
Pablo_von_kozlow
Płomień z Udunu

Post autor: Pablo_von_kozlow » 03 cze 2012, 10:32

*Co powiecie na smoka przy stole bitewnym z kostkami w łapie ? Coś podobnego do tego rysunku u Faberów.
jak wyczarujesz grafika który to zrobi za dwie butle smirnoffa to luz. inaczej to przekracza nasz budżet :P
Ostatnio zmieniony 03 cze 2012, 10:34 przez Pablo_von_kozlow, łącznie zmieniany 1 raz.

ODPOWIEDZ

Wróć do „mazowieckie”