Białostockie Ustawki

Moderatorzy: Konradussss, Koshara, TonyStark, Mnil, Dwarfik

m.bigos
Treser wargów

Post autor: m.bigos » 10 sie 2013, 21:05

dla mnie 31 bardziej pasuje, 24 jadę na mastera do gdanska
zaklepuje
eomera, theodena, gamlinga, eorla

Awatar użytkownika
Asasyn
Strażnik wyschniętej studni

Post autor: Asasyn » 11 sie 2013, 14:54

Ja oczywiście będę i niestety, mogę grać tylko Dobrem (Leśniaki, Rada), gdyż moja armia zła liczy 15 orków pod przewodnictwem Saurona i 1 Nazgula :mrgreen: . Wstępnie klepię Sarka :twisted:

PS Kozioł dopisz trochę bohów bo nie mam co wystawić :(
Wziąłbym Rumila, Balina, może Drzewca lub Gwaihira no i oczywiście Radzia, a dobrze by też było dopisać Legolasa, Haldira i Glorfa + Kompanię Thorina, bo nie za bardzo jest w czym wybierać :)
Non omnis moriar.

Awatar użytkownika
kozioł
Mistrz zardzewiałych zbroi

Post autor: kozioł » 11 sie 2013, 18:17

aktualizacja szkicu, co do dopisywania więcej specjalnych zasad bohom to obawiam się żebyśmy nie przesadzili i sobie niepotrzebnie nie skomplikowali, na razie tyle i zobaczymy jak nam się będzie z tym grać,
oczywiście nie ma żadnego przymusu wystawiania akurat tych bohów a z drugiej strony ktoś może wsadzić 2 do jednej armii

jeszcze pomyślę nad apokaliptycznymi pomysłami Ulfa

Awatar użytkownika
Asasyn

Post autor: Asasyn » 12 sie 2013, 18:32

Ulf sam przeciw mnie, Bigosowi i Kozłowi + jeszcze może Chruścik/Eron = sam zgadnij co :)

Ale tak serio to trzeba by kogoś naprawdę skołować do czerwonych bo będzie problem :?
Non omnis moriar.

Awatar użytkownika
Asasyn

Post autor: Asasyn » 12 sie 2013, 18:38

UlfNitjsefni pisze: No i oczywiście postuluję o współdzielenie punktów w drużynach (oczywiście bez przesady, to nie ma wyglądać, że jeden gracz wystawi rozpę na 1500 punktów a reszta oddzialiki po 300pkt ;) chodzi tu o kwestię kilku- kilkunastu punktów które mogą zostać, czy może ich zabraknąć przy układaniu rozpiski)
Średni pomysł, aczkolwiek można wyznaczyć granicę np. do 20p, coby ktoś nie przesadził :smile:

Dodano po 26 minutach 45 sekundach:
kozioł pisze:co do dopisywania więcej specjalnych zasad bohom to obawiam się żebyśmy nie przesadzili i sobie niepotrzebnie nie skomplikowali, na razie tyle i zobaczymy jak nam się będzie z tym grać
Całe te zasady to dla mnie przesada, ale skoro innym się podobają to ok, może np. ograniczyć to w ten sposób, że po 3 (4,5...?) bohaterów na każdą z frakcji z Sił Dobra i każdą z frakcji z Sił Zła będzie miało specjalne zasady (z tym,że trzeba też wziąść taką samą liczbę frakcji, ale to można zrobić taki podział : Ludzie, Elfy, Krasnale i Reszta oraz Orki, Uruk-hai, Gobliny i Reszta), bo na razie jest to z deka niezrównoważone :)

W pigułce : każda rasa miałaby swoich bohaterów w równej liczbie jak pozostałe :D

Dodano po 5 godzinach 6 minutach 58 sekundach:

Doklepuję Balina, Borka i Rumila i to wszystko z mojej strony, chyba, że coś nie będzie pasiło w drużynce to się jeszcze ewentualnie zmieni :)

Dodano po 2 minutach 42 sekundach:

I tak przy okazji - miałby ktoś pożyczyć na Apokalipsę 6x Guard of the Galadhrim Court? Jeśli nie to wystarczyłoby 4 8)
Non omnis moriar.

Awatar użytkownika
Dwarfik
Nadzorca Trolli

Post autor: Dwarfik » 12 sie 2013, 19:46

Ulf sam przeciw mnie, Bigosowi i Kozłowi + jeszcze może Chruścik/Eron = sam zgadnij co Smile

Ale tak serio to trzeba by kogoś naprawdę skołować do czerwonych bo będzie problem Confused

BTW - skontaktuje się z Wojtkiem - może on mógłby dołączyć do sił zła :) Ja sam na razie nie mogę nic obiecać - jak coś to w grę wchodzi tylko dobro :?

Pozdrawiam Dwarfik :D
Sprzedam nowiutkie wypraski goblinów z Goblin Town - więcej info priv ;)
King of Rohan pisze:PS. bo ja bym chciał grać na samych ROTN z GC, bez zwykłych ROTN

Mój WIP

UlfNitjsefni
Gobliński jeździec

Post autor: UlfNitjsefni » 13 sie 2013, 6:31

Jakby coś to ja wyklepię figurek na te 2800 pkt ze zła- szczególnie że mam kilka modeli drooooogich ;) Więc jeśli ktoś nie mam modeli do zła to nie problem ;)

Awatar użytkownika
Asasyn

Post autor: Asasyn » 13 sie 2013, 18:21

UlfNitjsefni pisze:Jakby coś to ja wyklepię figurek na te 2800 pkt ze zła
Jeśli nikt się nie zgłosi, to mogę wziąść połowę Zła Ulfa i zagramy 2 vs 2 :D

I jeszcze raz prosiłbym o te GotGC, mam fajnego pomysła i szkoda żeby się zmarnował :?
Non omnis moriar.

Awatar użytkownika
Dwarfik
Nadzorca Trolli

Post autor: Dwarfik » 15 sie 2013, 19:21

Asasyn pisze:I jeszcze raz prosiłbym o te GotGC, mam fajnego pomysła i szkoda żeby się zmarnował Confused
Zagadaj do Żaby - on ma konwersje. Ew. sam spróbuj zrobić. :)

Pozdrawiam Dwarfik :D
Sprzedam nowiutkie wypraski goblinów z Goblin Town - więcej info priv ;)
King of Rohan pisze:PS. bo ja bym chciał grać na samych ROTN z GC, bez zwykłych ROTN

Mój WIP

Awatar użytkownika
Asasyn

Post autor: Asasyn » 15 sie 2013, 20:48

Dwarfik pisze:Zagadaj do Żaby - on ma konwersje. Ew. sam spróbuj zrobić.
Jak on się nazywa na facebooku? Bo na Mitrilu coraz mniej osób i wątpię żeby odpowiedział. Co do własnych konwersji to mogę zrobić max 2 normalnie wyglądające konwersje bo nie mam dość dużo podobnych modeli (myślę tu o dwóch wyprostowanych Galadhrimach z włóczniami, chyba, że ma ktoś inny pomysł :?: )

Awatar użytkownika
kozioł

Post autor: kozioł » 23 sie 2013, 18:13

uwaga gracze :arrow: jeśli nie zgłosi się więcej osób robimy zmianę organizacyjną: wystawiamy się na 1000p na osobę i gramy team Bigos+Asasyn vs Ulf+ja na jednym stole

jutro pokminię nad apokaliptyczną pogodą, mam nadzieję nikt się nie wycofuje

Dodano po 21 godzinach 56 minutach 59 sekundach:

dodałem apokaliptyczną pogodę na co nalegano, zobaczymy jak to się sprawdzi

Apokaliptyczne wydarzenia
Jeśli podczas rzutu na pierwszeństwo wypadnie remis, ten kto w końcu wygra pierwszeństwo rzuca z poniższej tabeli Apokaliptyczne wydarzenie:
1 - nic się nie dzieje
2 - deszcz - padający deszcz skleja skrzydła, w tej turze nie można latać
3 - wiatr - w tej turze nie można się wspinać, skakać itp
4 - piorun - rzucamy kością kierunkową i k6 gdzie trafi piorun, mierząc od środka stołu, model w który trafi automatycznie traci 1 ranę, zaznaczamy gdzie trafił piorun i kolejne mierzymy od tego miejsca
5 - deszcz meteorytów - na pole bitwy spada dziwny deszcz meteorytów, wszystkie modele mające więcej niż 1 życie leczą sobie jedną straconą wcześniej ranę
6 - wybuch wulkanu, rzucamy kością kierunkową i znosi 3k6" od środka stołu miejsce wybuchu wulkanu, pojawia się tam krater (duża templatka warhammerowa), jeśli nie da się ustawić templatki (bo np są tam wzgórza itp) to przesuwamy w kierunku środka o minimalna odległość, wszystko co stało pod templatką dostaje cios z S9, jeśli przeżyje to jest przesuwane poza wulkan, od tej chwili każde wejście na wulkan (dobrowolne lub nie) oznacza automatyczną śmierć, wulkan jest 1 więc kolejne wylosowanie oznacza brak efektu

Awatar użytkownika
Asasyn

Post autor: Asasyn » 26 sie 2013, 6:25

Spoko, jest super :D , zastanawia mnie ten dziwny deszcz meteorytów, może nazwij to Światło Elfów lub Deszcz Gwiazd, IMO pasowałoby bardziej
Non omnis moriar.

Awatar użytkownika
kozioł

Post autor: kozioł » 26 sie 2013, 15:25

przypominam że gramy w tą sobotę
drużyny: Bigos+Asasyn vs ja+Ulf, armie po 1000, bo się nikt nie zgłosił więcej

UlfNitjsefni
Gobliński jeździec

Post autor: UlfNitjsefni » 26 sie 2013, 17:11

popieram assassyna- deszcz meteorów raczej by nie leczył, może coś a'la ożywczy deszcz albo błogosławieństwo valarów?

Awatar użytkownika
kozioł

Post autor: kozioł » 26 sie 2013, 21:38

dla mnie może się to nazywać nawet siki supermena bo jak to się będzie nazywać nie ma zupełnie znaczenia :roll:

Ulf jutro o rozpiskach pogadamy

ODPOWIEDZ

Wróć do „podlaskie”