ForgeWorld - zakup kontrolowany edycja XI

Kupię, nie kupię - potargować warto.

Moderatorzy: Darlark, Konradussss, Barti, Koshara, TonyStark, Kevin, Mnil, PawelPawel, Jacek

Awatar użytkownika
Mars_2000
Strażnik wyschniętej studni
Posty: 331
Rejestracja: 14 gru 2009, 11:11
Skąd: Leźno /k. Gdańska

ForgeWorld - zakup kontrolowany edycja XI

Post autor: Mars_2000 » 12 mar 2019, 8:19

3, 2, 1...
i oficjalnie startujemy z XI edycją zakupów w ForgeWorld.

Jako że poprzednia miała miejsce około pół roku temu, to przypominam i przy okazji odświeżam zasady uczestnictwa.

1. W ciągu najbliższych dni tworzę listę chętnych na zakupy. Termin zgłoszeń upływa w piątek 15-go marca.

2. Staramy się osiągnąć minimum dla darmowej wysyłki do Polski tj. 450 PLN (zwykła przesyłka pocztowa) lub 1500 PLN (przesyłka kurierska UPS).

3. Można zamawiać cokolwiek z oferty ForgeWorld - nie tylko figurki ze świata Middle-Earth, tak więc gracze innych systemów też są mile widziani.

4. Decyduje kolejność otrzymanych zgłoszeń na PRIV! O tym dlaczego ,wyjaśniają pkt. 5 oraz pkt. 10 (ale generalnie, kto pierwszy ten lepszy ...).

5. W przypadku otrzymania większej liczby zgłoszeń (i przez to bardzo dużej kwoty) będę zamykał listę nie czekając do końca terminu podanego w pkt.1 , aby uniknąć nazbyt rozbudowanego zamówienia i wszelkich komplikacji związanych z koordynacją zbyt dużej transakcji.

6. Ze względu na spore kwoty figurek, obowiązuje przedpłata w wysokości 100% wartości kupowanych przedmiotów dla danego forumowicza w PLN, zgodnie z cenami podawanymi na stronie ForgeWorld.

7. W momencie zgłoszenia się do zakupu kontrolowanego, proszę od razu podać preferowany sposób otrzymania figurek, czyli do listy modeli zamawianych modeli dopisać, czy mam je wysłać przesyłką pocztową, inpostem czy kurierem.

8. Do kosztów wysyłki zgodnego z cennikiem Inpostu/Poczty Polskiej/Kuriera doliczam 2 PLN za kopertę bąbelkową lub karton. Dokładną kwotę podam po przygotowaniu paczki z figurkami.

9. Wysyłkę zamówionych rzeczy zrealizuję w miarę możliwości w następnym dniu roboczym lub najpóźniej do 48h, po dniu otrzymania paczki z ForgeWorld (dotyczy osób, które będą miały całkowicie uregulowane należności ze mną za modele oraz transport).

10. W przypadku sytuacji, kiedy podczas składania przeze mnie zamówienia na stronie FW pojawiłby się brak żądanej ilości danego przedmiotu w koszyku (np. więcej chętnych na to samo , niż ilość dostępnych modeli), to o tym komu przypadną figurki zdecyduje właśnie pkt.4 , czyli kolejność otrzymanych zgłoszeń na wspólne zakupy. Po prostu taka "ostatnia" osoba (lub osoby) zostanie poinformowana przeze mnie o wystąpieniu braku i niezrealizowaniu jej zakupu, a kasa zostanie automatycznie zwrócona w dniu następnym. 
Dodam tylko, że do tej pory się to nie zdarzyło w historii wspólnego kupowania, więc ten punkt raczej nie znajdzie zastosowania i tym razem... 

11. Jeśli jakiś zamawiany przedmiot (przedmioty) będzie miał status backorderu na stronie ForgeWorld, to skontaktuję się z uczestnikami zakupów, w celu ustalenia, czy rezygnujemy z czekania na jego powrót do oferty i realizujemy zamówienie dalej na to co jest, czy jednak wstrzymujemy się z zakupami i czekamy do chwili aż stany magazynowe zostaną odbudowane przez FW.

12. Reklamacje.
W miarę możliwości, zanim wysyłam zakupione figurki do forumowiczów, to staram się każdy otrzymany model sprawdzić czy jest kompletny i dobrze odlany, ale wiadomo że może zdarzyć się, iż problem będzie widoczny dopiero po odpakowaniu boxu/blistra (bo był np. zafoliowany, a takich z wiadomych względów nie otwieram). Wówczas, jeśli ktokolwiek stwierdzi, że ma podstawę do reklamacji, to proszę o pilny kontakt ze mną. Jako zamawiający, będę procesował takie zgłoszenie do ForgeWorld i w przypadku zasadnej/uznanej reklamacji nastąpi wymiana uszkodzonego boxu/wypraski na nową.

Jeśli wszystko jasne i są chętni, to serdecznie zapraszam na priv. 

PS. Sztygarów poproszę o zamknięcie wątku z edycją nr X. Od teraz piszemy tylko w tym, nowym.
Pozdrawiam,
Marcin

Wieku nie podaję, bom starszy od "wungla" :P

Awatar użytkownika
Barti
Redaktor
Posty: 2668
Rejestracja: 23 wrz 2007, 20:35
Skąd: Warszawa

Re: ForgeWorld - zakup kontrolowany edycja XI

Post autor: Barti » 12 mar 2019, 22:01

Poszła Pm-ka.
Uncertain the future is...

Awatar użytkownika
IrrLee
Strażnik wyschniętej studni
Posty: 311
Rejestracja: 04 kwie 2009, 17:19
Skąd: Słupsk

Re: ForgeWorld - zakup kontrolowany edycja XI

Post autor: IrrLee » 12 mar 2019, 22:22

PM-ka wysłana

Awatar użytkownika
Mars_2000
Strażnik wyschniętej studni
Posty: 331
Rejestracja: 14 gru 2009, 11:11
Skąd: Leźno /k. Gdańska

Re: ForgeWorld - zakup kontrolowany edycja XI

Post autor: Mars_2000 » 13 mar 2019, 18:04

Ok.
Informacyjnie, dzisiaj lub najpóźniej jutro osoby które podesłały mi pmki lub zgłosiły się mailowo dostaną odpowiedź że szczegółami co dalej.
Pozdrawiam,
Marcin

Wieku nie podaję, bom starszy od "wungla" :P

ODPOWIEDZ

Wróć do „Sprzedam, kupię, wymienię”