Co się stało z twierdzą lotr?

Off top niejedno ma imię – usiądź i pogadaj.

Moderatorzy: Darlark, Konradussss, Barti, Koshara, TonyStark, Kevin, Mnil

zkajo
Czyściciel klatek Trolli

Co się stało z twierdzą lotr?

Post autor: zkajo » 23 paź 2019, 13:11

Pamiętam, że kiedy zaczynałem z hobby będąc jeszcze szkrabem, w Polskim internecie przewodziłą TwierdzaLotr.pl. Byłem tam dość aktywnym użytkownikiem.

Nie było mnie na tej stronie przez kilka lat, po czym dowiedziałem się że została zamknięta. Nigdy nie wiedziałem w sumie dlaczego. Czy Mitril ma z nią jakiekolwiek powiązanie? Czy jest tu jakaś ciekawa historia?

Mitrila znalazłem przypadkiem kilka miesięcy temu, i jakoś tak wracam do tego hobby powoli :)

Awatar użytkownika
UngaBunga
Mistrz zardzewiałych zbroi

Re: Co się stało z twierdzą lotr?

Post autor: UngaBunga » 24 paź 2019, 6:34

Twierdza padła ok 2008, zastąpił ją mitril. Nie jestem pewien ale chyba część artykułów została przeniesiona
Lepiej przegrać z honorem niż wygrać oszukując

"Husaria Gondorska" - Wygrane:13 Przegrane:1 Remis:0

Awatar użytkownika
Barti
Redaktor

Re: Co się stało z twierdzą lotr?

Post autor: Barti » 24 paź 2019, 18:10

Mitrila stworzyli ludzie związani wcześniej z portalem Srodziemie.sfan.pl, który dogorywał, przez brak zainteresowania ze strony właściciela.
Powstał w 2008 i z TwierdzaLotr.pl tak na prawdę konkurował. Tę ostatnią spotkał z tego co wiem podobny koniec jak Srodziemie, ale raczej nie był to rok 2008 tylko coś później.
Na Mitrilu za zgodą Bruinena jakiś czas temu zawiesiliśmy jego jeden czy dwa arty publikowane wcześniej na Twierdzy, był też arcik o Mumakilu Kędziora_Vo wiszący wcześniej na Srodziemiu i pewnie na Twierdzy... Musisz poszukać w bazie.
Uncertain the future is...

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ławeczka ”