Płoszenie wierzchowca / Panic Steed

"Hokus-pokus i ciebie nie ma..."

Moderatorzy: Darlark, Konradussss, Thein, Koshara, TonyStark, Kevin, Mnil

Awatar użytkownika
Godfryd
Redaktor
Kontakt:

Post autor: Godfryd » 05 lip 2013, 15:02

Bestia ucieka automatycznie.
Nobody likes you, you're ugly and your mother dresses you funny. Now smile, you f*cking douche...

https://www.facebook.com/BrushGangsta/

maffiu
Gobliński jeździec

Post autor: maffiu » 09 lis 2013, 9:54

jeszcze jedno pytanie. wzmocniony panic działa obszarowo czyli tak jak przy gniewie jeden model próbuje odeprzeć cały?
kupię khand jednostki podstawowe

Awatar użytkownika
Sfacio
Strażnik wyschniętej studni

Post autor: Sfacio » 06 gru 2013, 20:24

Następujące pytanie:
Czy Panic steeda rzuca się na cały model (jeździec i wierzchowiec jako jedno), na jeźdźca, czy na wierzchowca? Czy można na przykład rzucić go na model bez wierzchowca?
Sfacio=Czyngis-Chan=Siergiej
Mój WIP
Moja strona na FB

Awatar użytkownika
Bombicz

Post autor: Bombicz » 06 gru 2013, 20:57

Na cały model, tzn możesz odpierać czar zarówno wierzchowcem jak i jezdzcem.
A jaki efekt miałby mieć taki czar?

Awatar użytkownika
Sfacio

Post autor: Sfacio » 06 gru 2013, 21:46

A jaki efekt miałby mieć taki czar?
Chanellowany mógłby zrzucić nazgula stojącego obok szeregowca bez możliwości obrony wolą. Ale sprawdziłem w rulebooku i można to rzucać tylko na model dosiadający wierzchowca.
Wg. mnie tylko jeździec może odpierać. Wierzchowiec nie ma co odpierać, bo jemu nie można spłoszyć wierzchowca (sam nim jest).

Awatar użytkownika
Bombicz

Post autor: Bombicz » 06 gru 2013, 22:01

Sfacio pisze:
Wg. mnie tylko jeździec może odpierać. Wierzchowiec nie ma co odpierać, bo jemu nie można spłoszyć wierzchowca (sam nim jest).
Czar rzucasz na cały model, więc odpierać też może cały model według mnie.

Awatar użytkownika
blaszko333
Mistrz zardzewiałych zbroi

Post autor: blaszko333 » 27 lis 2014, 19:36

Co się stanie, jeśli rzuci się panic steeda na
1) wargobus
2) rydwan Khadyjczyków

Z góry dzięki za odpowiedź :)
Jak taki z niego król, to gdzie ma koronę? Ja jestem królem, to mam. Jakbym nie miał, to bym nie był, ale jestem, ponieważ ją mam. Na głowie ją mam. Mam ją, prawda?

Awatar użytkownika
LibraPL
Mistrz zardzewiałych zbroi

Post autor: LibraPL » 27 lis 2014, 20:06

Rydwan jest monstrum mountem, tak że imo najzwyczajniej w świecie zwiewa, tak samo jak bestia nazgula.

Przy profilu wargobusa widnieje zapis "wargobus is represented by a single model with the combined profile here- the component parts cannot be attacked or wounded separately
Wargobus is a cavalary model in all regards, expect those noted above."

W skrócie- nie możemy wybierać czy bijemy jeźdźca(ów) czy warga, poza tym, w każdym innym aspekcie wargobus jest traktowany jak normalna kawaleria.

Czyli GW znowu dało (eh ta walona cenzura)

Powalony wargobus wstaje jako całość, tak że imo Panic Steed nie będzie miał na nim żadnego efektu, bo ten dziwny model nie ma jako tako jeźdźców. To idiotyczne, ale to w końcu GW...
-Skoro strzelanie straciło na znaczeniu i trzeba wystawiać się na środku... to dlaczego strzlające leśniaki nadal zapinają?

-Chyba siebie nawzajem :D

Awatar użytkownika
tofik
Bębniarz z głębin

Post autor: tofik » 09 paź 2017, 15:07

Witam wszystkich

Jako kompletnie zielona osoba w temacie rozgrywki mam do Was pytanie. Otóż w najbliższym czasie będziemy grać ze znajomkami tak typowo for fun. Jednym z bohaterów mojego przeciwnika będzie Radagast, nie wiem tylko który profil.
Niby for fun i napięcia nie ma, ale fajnie byłoby utrzeć nosa kumplowi :mrgreen:

Ja będę grał WK na bestii, zasób woli 20pkt. Jak wiadomo obawiam się czaru Radzia Panic Steed (trochę wejście tego czaru na 2+ wydaje mi się lekko PG :P

Pytanie, jaki jest najlepszy sposób na niedopuszczenie do ucieczki mojego latającrgo pupila? Wbijać Sap Will, odpierać czary Radosława czy, w przypadku profilu z kosturem, odebrać mu darmową wolę łamiąc mu kijek?

Z góry dzięki za odpowiedź 8)
http://www.mitril.pl/forum/viewtopic.php?t=19050 mój makieciarski WIP, zapraszam :D

Awatar użytkownika
Zack
Sędzia LO

Post autor: Zack » 09 paź 2017, 15:21

Pozbawiasz Radagasta darmowej woli, potem sap will. Mając szczęście i pierwszeństwo nie rzuci nic, a jeśli rzuci to mając kilkanaście kości wybronisz panic steeda.

Awatar użytkownika
Kat
Poskramiacz pająków

Post autor: Kat » 09 paź 2017, 17:21

Jak to radzio w plaszczu piesz moze byc ciezko :)

DrongloM
Czyściciel klatek Trolli
Kontakt:

Купить дверь тойота королла Москва

Post autor: DrongloM » 17 lip 2018, 18:56

Сейчас в бронированные двери могут включаться дополнительные конструкции, обеспечивающие огнестойкость, защиту от холода (термостойкость) и запахов, а также звукоизоляцию. Жаль, что не все продавцы бронированных дверей владеют информацией об их отличительных особенностях и путают со стальными дверями. Отличий много, но основные это стоимость бронедвери и вес. В-03 венге/дуб филадельфия крем сдать металлическую дверь в Москве Если не приглядываться, то по внешнему виду иногда трудно определить, какая дверь, особенно обычному покупателю, ведь двери похожи. Качественная бронедверь не дешевая, так как в её составе сложный, хитрый механизм и несколько металлических пластин (даже пуленепробиваемых). А в стальной двери один или два листа. Отличие в весе между бронированной дверью и стальной существенно, потому что слои брони и металлический профиль лёгкими не назовёшь. Внешняя отделка: порошковое напыление "Шелк бордо"+молдинги хонда аккорд дверь купить Москва Вес бронированной двери составляет от ста десяти килограммов и больше (в среднем, триста килограммов), а стальной, как правило, до ста. Кроме того, в бронированной двери есть ребра жесткости и каркас из гнутого профиля в полотне, чего нет в стальной двери. Замков, ригелей, штырей в бронированной двери несколько, и все они максимально укреплены. Некоторые двери могут выдержать даже подрыв, а замок не откроется и при сильной взрывной волне.

tag: хранение металлических дверей в Москве двери межкомнатные мдф купить в Москве купить дверь тиида Москва дверь металлическая молотковая Москва купить двери эконом класса в Москве входная дверь атлант Москва двери деревянные купить цена в Москве дверь багажника дастер купить Москва купить пластиковые окна двери Москва сварка металлических дверей Москва входные двери зетта в Москве

https://www.scaredtowatch.com/forum/vie ... 23#p159123
http://www.tvfenix.cz/index.php/videoga ... e-letopisy
http://www.pathofexile.pl/forum/viewtop ... 358#p29358

Awatar użytkownika
Szeryf
Treser wargów

Re: Płoszenie wierzchowca / Panic Steed

Post autor: Szeryf » 18 lip 2018, 9:24

Czy jesli celem czaru "panic steed" Radagasta jest inny Radagast - dosiadajacy orla, to czy orzel moze bronic sie przed tym czarem z zasady "resistant to magic"?
"There's no strength left in the world of Men."
- Elrond, Lord of The Rings: The Fellowship of the Ring

Awatar użytkownika
Jaskier
Redaktor

Post autor: Jaskier » 18 lip 2018, 10:40

Hej. Jako że to jest cały model, oczywiście może odbić czar z zasady resistant to magic ALE pamiętając że liczy się cały model, najpierw muszą mu się skończyć wole czyli Radagast musi być na 0.
EDIT. Darmówkę możesz mieć również w tej turze nie wykorzystaną jeszcze bo nie liczy się ona do puli Woli.

Awatar użytkownika
Kat
Poskramiacz pająków

Post autor: Kat » 18 lip 2018, 12:36

Nie wiem czy masz racjie Jaskierze.
Czar rzuca sie w model
Model liczymy jako całość jako cel ale dalej składa sie z osobnych modeli
Broniacy wybiera czy broni góra czy dołem (np azog na białym wargu tez ma wybór)
Jak dołem to ma rezista bo nie ma woli.
Wojownik "Zachodniej Ukrainy"

ODPOWIEDZ

Wróć do „Magia”