Inwestycja w kryptowaluty: dlaczego warto ryzykować

Kilka zastrzeżeń dotyczących porad inwestycyjnych dotyczących kryptowalut i niekończących się ostrzeżeń: „Inwestycje w kryptowaluty są bardzo ryzykownymi przedsięwzięciami… a ziemia jest płaska”. Cóż, jeden to fakt, drugi to prawdopodobnie inny sposób patrzenia na fakty. Odrobina skupienia powie ci, co jest tym… tylko trochę drażnij, ale to przy okazji.

W porządku, prawda jest taka, że ​​ziemia jest kulą, a inwestycje w kryptowaluty są bardzo ryzykowne, tak jak to się mówi. Ale ostatecznie jedno pytanie pozostaje „bez odpowiedzi” lub mówiąc wprost, „unikane”. I bardzo chciałbym to przywrócić. „Inwestycje w kryptowaluty są ryzykowne, ale co u licha nie jest ryzykowne?”. Trudno ci będzie odpowiedzieć na to pytanie i prawdopodobnie dlatego większość ludzi unika odpowiedzi.
Ale nie bój się zbytnio, to znaczy; nie bój się zanurkować w przestrzeń kryptowalut i nie bój się umieszczać odpowiedzi na moje pytanie w polu komentarza, uwielbiam twoje zaręczyny i jeszcze raz potrzebuję ich… jak powietrze, którym oddychamy, lol.

Tak przy okazji, wracając do tego. Kryptowaluta, podobnie jak większość innych inwestycji, to bardzo ryzykowne przedsięwzięcia, bezsprzecznie istnieje bardziej wyraźne ryzyko, jeśli chodzi o kryptowalutę. Często oburzające fluktuacje i zmienność przejmująca nerwy dają mu dobre miejsce wśród „tysięcy sposobów na śmierć na zachodzie”… to nie miało cię przestraszyć! Dla doświadczonych inwestorów i osób kochających ryzyko (takich jak ja!), Zmienność jest bardzo smaczna, ale czasami może poparzyć ręce.
Powiedziawszy wiele o tym, jak wyboista jest droga, z pewnością masz podzielone zdanie: „czy powinienem jechać?”. Albo „powinienem zostać”. Poszedłbym z pierwszym (już to zrobiłem!), A oto kilka powodów, dla których powinieneś zrobić to samo…

Funkcje

Zanim kupiłeś swoje pierwsze akcje, prawdopodobnie miałeś kilka badań i nocy kalkulacji, bardzo duża liczba inwestorów przeprowadza sprytne poszukiwania, zanim wyłoży swoje pieniądze w trasę; bardzo ważny krok w inwestycjach. Wychodząc w przestrzeń kryptowalut, scenariusz jest prawie taki sam. Ogólnie rzecz biorąc, technologia blockchain, która napędza kryptowaluty, błyszczy wieloma kuszącymi funkcjami, które są po prostu zbyt dobre, aby je zignorować. „Wszystko, co się błyszczy, nie jest złotem”, tak, jestem pewien, że powiedziałeś to sobie w pewnym momencie, ale jeśli złoto błyszczy, jesteś bliżej uderzenia w złoto, jeśli błyszczy stają się bardziej kuszące.
Jak na technologię, łańcuchy bloków są jednym z najciekawszych wynalazków ostatnich kilku dziesięcioleci, a możliwości, jakie daje i liczne zastosowania, z pewnością są tym, na co należy zwrócić uwagę. Pomijając kryptowaluty, łańcuchy bloków są jednym z najbardziej zaawansowanych protokołów obliczeniowych, który nie jest zaskakujący, że zyskuje popularność. Niezmienny magazyn danych, elastyczna sieć do budowania prawie wszystkiego w Internecie, lista jest nieskończona. Zapuszczanie się w przestrzeń kryptowalut jest tak samo dobre, jak pływanie w oceanach technologii blockchain, przyzwyczajenie się do tego, co było namacalną kompensacją tradycyjnych sposobów przechowywania danych, internetu, finansów… żeby wymienić tylko kilka. Niezależnie od ryzyka te funkcje powinny skłonić Cię do spróbowania.

Przyszłość.

Bardzo szybkie uzupełnienie powyższego punktu. Cechy technologii blockchain są obecnie niedostatecznie wykorzystywane i dla uważnych inwestorów technologia ta dopiero zaczyna zdobywać globalne uznanie, a jedyną drogą jest „w górę”! przyszłość kryptowalut i technologii blockchain może być spekulacyjna, ale jest to powszechny krok w przypadku wynalazków, które mają zmienić sposób, w jaki robi się to na całym świecie, patrząc z szerszej perspektywy, kryptowaluty i blockchain są jednym na przyszłość, granice są nieosiągalne Lepiej mówiąc, nie ma ograniczeń i niemożliwości to tylko słabe słowa rzucane przez ludzi, którym trudno jest gonić za marzeniami. To samo dotyczy kryptowalut i technologii blockchain.
Inwestycje w kryptowaluty są ryzykowne, ale jeszcze bardziej ryzykowne jest nie przyglądanie się bliżej przyszłości, a Twoim największym żalem może być brak zabezpieczenia części przyszłości. Akcje nadal będą częścią przyszłości, podobnie jak zdigitalizowane metale szlachetne i waluty fiducjarne, ale kryptowaluty mają być nowością i mogą być ważną częścią przyszłości. Unikaj ryzyka, zabezpiecz miejsce na przyszłość, spróbuj wejść w przestrzeń kryptowalut.

Fortunę.

Poważnie nie zgadzam się z pomysłem inwestycji w kryptowaluty jako „sposobu na szybkie wzbogacenie się”. Aktualny kurs bitcoina możesz znależć na stronie: bitcoin.pl. Trudno jednak zignorować fakt, że inwestycje w kryptowaluty przynoszą apetyczne zwroty. W przypadku inwestycji z ostatnich dziesięcioleci kryptowaluty przyniosły największy zwrot z inwestycji, odnotowując nawet 20-krotny wzrost. Pomysł „ szybkich pieniędzy '' jest z pewnością niezdrowy, a inwestor, który naprawdę chce odnieść sukces w przestrzeni kryptograficznej, musi najpierw pozbyć się tej orientacji i objąć technologię i uniknąć nadmiernego oczekiwania na swoje torby kryptograficzne. Niezależnie od tego, istnieje już udowodniona fortuna w inwestycjach w kryptowaluty, ale jak każda dobra rzecz, zajmuje to dużo czasu i wymaga pewnego poziomu cierpliwości i wytrwałości.
Twoje akcje Tesli mogły przynieść ci dobre zyski w ciągu ostatnich pięciu lat, ale większość kryptowalut osiągnęła znacznie więcej w tym samym okresie, jest to bezsporne. Im większe ryzyko, tym więcej nagród, zanurkuj w oceanie, podejmij ryzyko, daj mu trochę czasu, zbieraj fortuny.

Co zrobić z zaoszczędzonymi pieniędzmi?

Wolność

Akcje są świetne, cyfrowe złoto też jest dobrą inwestycją, ale co z inwestycją, która daje całkowitą kontrolę nad tym, co posiadasz. Decentralizacja w kryptowalutach eliminuje strony trzecie i pośredników w obsłudze niektórych podstawowych działań finansowych, takich jak wysyłanie i odbieranie na poziomie blockchain. Swoboda przesyłania wartości do kogokolwiek w dowolnym miejscu i nie martwienia się o kursy wymiany i opóźnienia spowodowane brakiem przetwarzania płatności przez banki lub nawet odrzuceniem płatności z powodu niejasnych powodów jest czymś, na co należy naprawdę zwrócić uwagę. .
Kryptowaluty oferują kuszący poziom wolności i prywatności w zarządzaniu finansami i wykonywaniu niektórych podstawowych działań finansowych. Prawdopodobnie nie brzmi to dla ciebie tak jasno, ale tutaj, w przestrzeni kryptowalut, „jesteś swoim własnym bankiem”. Zgadnij, że to brzmi lepiej!

Wciąż mam jeszcze kilka powodów, dla których powinieneś zrobić ten ruch kryptowaluty, ale wydaje mi się, że powyższe punkty wystarczą, abyś się zanurzył, jeśli nadal masz wątpliwości, kliknij pole komentarza, nadejdzie specjalna druga część przez ciebie!

Staraj się jednak zachować ostrożność podczas inwestowania.

Jeśli interesuje Cię sprzedaż kryptowalut, zajrzyj na kryptowaluty.pl.